Strona 156 z 10092
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ahh ja idę zjeść sobie obiadek bo na 17 do pracy uciekam pospałam sobie dzisiaj do 12 aż ale to przez to że w nocy nic nie będę spała ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    matko zakupy juz sie ich boje meble i lozeczko kupimy gdzies w listopadzie bona swieta chce miec wszystko gotowe,wozek kupi mama mam tylko wybrac tak powiedziala co to rzeczy to tak u mnie robi sie impreze tak zwana baby shower polega na tym ze zapraszasz glownie dziewczyny- kolezanki bliskie, kuzynki ciotki no kogo uwazasz i robisz liste zakupow co potrzebujesz i one ta liste maja do dyspozycjii w sklepie ktory wybiore i kupuja a po zakupie zaznaczaja co juz wybraly no mnie wiecej tak to wygladatakze cos bedzie z tego, bratowa na dwa pudla rzeczy bo corce i synku ktore w wiekszosci i tak ja kupilam bo mialam swira na punkcie tych dzieci do tej pory mam.... takze zobacze co i jak a pozniej bede szalec z zakupami sama

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Co do ubranek to ja mam troche po córce. Gorzej jak będą chłopaki to wszystko do kupienia. Wózek po córce tez się nie przyda. Ale juz teraz mam dwóch faworytów. Szkoda ze z bliźniaczych wszystko na jedno kopyto.
    Udalo mi się umówić juz na wizytę w instytucie. 30 czerwca opracujemy dokładny plan. Wiem tylko ze dzieci maja najpóźniej urodzić się w pierwszym tygodniu stycznia. Moje ciśnienie tez się jakos uspokoilo. Byle do przodu
    fajnie ze wszystko dorze wiadomo blizniaki to i ciaza troszke inna ale bedzie dobrze jak te dwa bejbiki sie tam zagiezdzily nonoa moze chlopczyk i dziewczynka?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    co do kosmetykow dla dzieci bede uzuwala mustele bratowa jej uzywala i byla zadowolona dzieci do tej pory tego uzywaja

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    matko zakupy juz sie ich boje meble i lozeczko kupimy gdzies w listopadzie bona swieta chce miec wszystko gotowe,wozek kupi mama mam tylko wybrac tak powiedziala co to rzeczy to tak u mnie robi sie impreze tak zwana baby shower polega na tym ze zapraszasz glownie dziewczyny- kolezanki bliskie, kuzynki ciotki no kogo uwazasz i robisz liste zakupow co potrzebujesz i one ta liste maja do dyspozycjii w sklepie ktory wybiore i kupuja a po zakupie zaznaczaja co juz wybraly no mnie wiecej tak to wygladatakze cos bedzie z tego, bratowa na dwa pudla rzeczy bo corce i synku ktore w wiekszosci i tak ja kupilam bo mialam swira na punkcie tych dzieci do tej pory mam.... takze zobacze co i jak a pozniej bede szalec z zakupami sama
    ja mam duzo ubranek i ogolnie po siostrze mojej tzn po jej córeczce gorzej jak bedzie chłopiec ;p

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja mam duzo ubranek i ogolnie po siostrze mojej tzn po jej córeczce gorzej jak bedzie chłopiec ;p
    no to czekamy na dziewczynke u bratowej jest parka takze niema problemu

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    no to czekamy na dziewczynke u bratowej jest parka takze niema problemu
    nawet nie myslałam czy chciałabym chłopca czy dziewczynke :P dobra ja uciekam pod prysznic i musze sie ogarnąc do pracy. Odezwe się później juz na miejscu. Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Weronika no marzy mi się parka przynajmniej problemu z odróżnieniem by nie bylo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150617_06_38_45_Pro.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	92.0 KB
ID:	87822Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150620_17_00_21_Pro.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	84.4 KB
ID:	87823 chwalimy się
    cudenka dwaaz sie wzruszylam...a brzusio sliczny ja plaska ale i ten moj cudaczek malutki takze czekam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów