Strona 1553 z 10063
Pokaż wyniki od 15,521 do 15,530 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja chce stycznia !!!!!!!!!
    Ja nie bo wszystko w proszku u mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Niech idzie do tej milosci swojego zycia i zostawi dzieci i meza w spokoju dla nich bedzie lepiej a brat da im milosci za obojga...niestety przykre to bo rodzina to mama i tata...ale jak ma byc ta szarpanina to lepiej nich jej nie bedzie....
    Tylko żeby ona tak poszła. ... a robi wszystko żeby uprzykrzyc im życie właśnie przyszła bratanica i mówi "Ania wiesz ja się już własnej matki boje...."

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Tylko żeby ona tak poszła. ... a robi wszystko żeby uprzykrzyc im życie właśnie przyszła bratanica i mówi "Ania wiesz ja się już własnej matki boje...."
    No i doprowadza to takich sytuacji ze dzieci sie jej boja ....idiotka jedna a do sadu brat nie chce isc?czy jak ta sytuacja wyglada?

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    No i doprowadza to takich sytuacji ze dzieci sie jej boja ....idiotka jedna a do sadu brat nie chce isc?czy jak ta sytuacja wyglada?
    Sprawa rozwodowa w toku ale wiesz jakie polskie prawo..... a ona udaje poszkodowana najbardziej. .

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Lzy mi do.oczu naplywaja... Nalesniki smazylam 3 godz bo patelnia do "......" plyta indukcyjna, na 6 jeden sie wieki smazyl a na 7 w sekundzie spalal... Madakra jakas... Tesc przyszedl i sie pyta gdzie jego rosol mowie ze przelany do garczka bo wszyscy zupe chcieli jesc. Rosol zagotowany. 5 min przed nim jadl moj maz. Mowie mu ze goraca na co on, ze nie, bo przeciez go sobie maca dalej tu jestesmy bo on jeszcze pojechal cos zalatwiac... Czarna noc nas zastanie... Ale zeby nie bylo, mial bite 3 dni siedziec z tesciowa w domu :/ dziewczyny jada dzis do moich rodzicow na noc a ja zywcem nie mam sil by gdzies wyjsc na miasto z mezem... Oczy sie same zamykaja i jakies wkurzenie i zlosc mnie wziely.. Ehhh..

Kolezanka urodzila... O 23 odeszly jej wody. Od 1 w nocy bolesne skurcze, od 4 rano skurcze co 3 min. Urodzila wymordowana o 11 rano... Chce miec juz porod za soba i byc z dzieckiem w domu. Chce kapiel w mleku i platkach roz. Chce cieplego morza, lodow chalwowych.. Albo polezec na kocu w cieniu...

Durny ten dzien....

Depresja nadchodzi...

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie
    Dawno nie pisałam, ale przyznaje się bez bicia, że jestem z Wami na bieżąco. Inaczej by się nie dało tego ogarnąć

Pati, idziemy z wagą łeb w łeb, u mnie też 12 kg Ciekawa jestem ile jeszcze przybędzie.
    Ale się uśmiałam z tego filmiku z psami, dobry

Dzisiaj miałam wizytę i uwaga,, moja Dziecina waży podobno ok 2200 g, co przypada na 31 t i 3 d. Także Natalia niewiele mniej od Twojej Ale szczerze się zastanawiam czy faktycznie tyle ma, ja jestem taaaaka mała, a tu taka duża dzidzia rośnie!!

We wtorek jadę na to trzecie USG 3D/4D czego się już nie mogę doczekać, tamtejsze informacje będą dla mnie bardziej wiarygodne

Karolcia, dziękuję za listę

Kurcze tyle chciałam napisać a mi uciekło! Skleroza ciążowa

Miłego wieczorku!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Sprawa rozwodowa w toku. Ona udaje najbardziej poszkodowana i robi z siebie ofiarę losu.... to jest chore.... jedno dziecko jest ciągle przekupione i jeszcze za głupie żeby zrozumieć sytuacje a drugie wszystko rozumie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ja chce stycznia !!!!!!!!!
    oj ja teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeż
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja sie nie wypowiadam na takie tematy Aniu, bo zbyt duzo by pisac szkoda tych dzieci, strasznie szkoda....

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ja sie nie wypowiadam na takie tematy Aniu, bo zbyt duzo by pisac szkoda tych dzieci, strasznie szkoda....
    wlasnie, najgorzej dzieci... ale czemu w niektorych ludziach ( w tym przypadku babie ) jest tyle zlosci, nienawisci i w ogole takiej wrogosci, zeby komus na zlosc zrobic... grr
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów