Strona 1539 z 10062
Pokaż wyniki od 15,381 do 15,390 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witammmm melduje się ze wstałam i to by było na tyle haha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc dziewuszki... Melduje sie jako 3 jade do tesciowej, bo polegla i ma lezec w bezruchu, a zostalam sama wiec pasuje pomoc. Zrobie dzis nalesniki ze szpinakiem i feta... Mniami i na cieply, domowy rosolek mnie nachodzi... Zimno potwornie, wszystko we mgle.. Az mnie dreszcze przechodza... A kurtki zimowej jak nie mialam tak nie mam

Ktoras z dziewczyn polecala mi maszyne do szycia silvercrest z lidla... Kurcze, czytalam wlasnie opinie o niej i babeczki baaaardzo sobie chwala, ale niestety byla w sprzedazy koncem wrzesnia
    Znalazlam nowe na allegro i olx, wprawdzie drozsze o 100 zl niz w sklepie ale i tak wychodzi mi ponad polowe taniej niz ta co chcialam kupic... Od roku wspominam mezowi zemi sie marzy, ale jakos nie zaskoczyl by zonie zrobic niespodzianke i kupic, wiec sama sobie kupie. Tymbardziej, ze dzis mnie zezlosci, a na pocieszenie z jego strony nie ma co liczyc, to sama sie pociesze i kupie niech mi tylko ten listonosz w koncu chorobowe przyniesie bo chyba jakas okrezna droga idzie

Trzymajcie sie cieplo i dopisujcie dane do naszej listy. A jak wpisujecie wage to zaniast daty z kiedy bylo usg to wpisujcie tydzien ciazy latwiej wtedy mamyski moga sobie porownac

A tak w ogoke to tam mozna utworzyc galerie zdjec?? Jak by tak sie dalo to usunelabym grupe z fb, bo dziwnie jak i tak wszystkie z fb nie korzystaja

Senior Member
    nayana

O mnie
    No jako 4

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc dziewuszki... Melduje sie jako 3 : D jade do tesciowej, bo polegla i ma lezec w bezruchu, a zostalam sama wiec pasuje pomoc. Zrobie dzis nalesniki ze szpinakiem i feta... Mniami : ) i na cieply, domowy rosolek mnie nachodzi... Zimno potwornie, wszystko we mgle.. Az mnie dreszcze przechodza... A kurtki zimowej jak nie mialam tak nie mam : (

Ktoras z dziewczyn polecala mi maszyne do szycia silvercrest z lidla... Kurcze, czytalam wlasnie opinie o niej i babeczki baaaardzo sobie chwala, ale niestety byla w sprzedazy koncem wrzesnia
    Znalazlam nowe na allegro i olx, wprawdzie drozsze o 100 zl niz w sklepie ale i tak wychodzi mi ponad polowe taniej niz ta co chcialam kupic... Od roku wspominam mezowi zemi sie marzy, ale jakos nie zaskoczyl by zonie zrobic niespodzianke i kupic, wiec sama sobie kupie. Tymbardziej, ze dzis mnie zezlosci, a na pocieszenie z jego strony nie ma co liczyc, to sama sie pociesze i kupie : ) niech mi tylko ten listonosz w koncu chorobowe przyniesie bo chyba jakas okrezna droga idzie ; )

Trzymajcie sie cieplo i dopisujcie dane do naszej listy. A jak wpisujecie wage to zaniast daty z kiedy bylo usg to wpisujcie tydzien ciazy latwiej wtedy mamyski moga sobie porownac

A tak w ogoke to tam mozna utworzyc galerie zdjec?? Jak by tak sie dalo to usunelabym grupe z fb, bo dziwnie jak i tak wszystkie z fb nie korzystaja
    Natka ja pisałam ostatnio że kupiłam sobie kurtke zimową mga ciepłą (parke) w outlecie z moodo która kosztowała 240 zł a została przeceniona na 113zł, szukaj po outletach naprawde mozna coś fajnego kupić

ta lista to bomba ! nie wiedziałam ze mozna takie cos stworzyć no i fajnie jakby tam sie dało dodawać zdjecia wtedy to juz wgl bajka

Melduje sie i ja.

Co do nospy to niby sie w ciąży nie powinno brać. Tak jak i paracetamolu, absolutnie żadnych leków - nawet witamin bo mogą prowadzić do awitaminozy. Ale trzeba wybrac mniejsze zło. Dlatego lekarze przepisują. Bo przeciez lepiej żeby dziecko miało jedynie problem z napięciem niż urodzilo sie 3 msc za wcześnie.

Odnośnie szyjki to w ciąży z corka mój szyjka w 20tc miała juz 1,5cm. A od 30 tygodnia rozwarcie na opuszek palca. W 36 tygodniu na 2cm. A z rozwarciem na dobre dwa palce (ponad 4cm) przechodziłam caly weekend. Wiec skrocona szyjka na tym etapie nie oznacza najgorszego. Grunt to stosować sie do zaleceń. W tej ciąży mój szyjka miała zacząć skracać sie dużo szybciej. I co? Skrocila sie nieznacznie, a mam tam dwójkę.

Dzis mam usg. Zobaczymy co mi profesorek powie. Musze mu napomniec żeby właśnie szyjke sprawdził bo na skierowaniu gin mi nic nie napisal.

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    ja mam maszyne z lidla - ale nie sulvercrest tylko singera takiego prostego za 360 pln i jak na moje amatorskie szycie to zdecydowanie wystarcza, a o maszynie silvercrest same dobre opinie slyszalam

ja dzisiaj totalnie bez sil... rety... co jest... zaraz ide na gimnastyke to moze sie troche rozruszam

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    a moje szafy nadal nieskonczone... juz myslalam ze wczoraj panowie skoncza bo walczyli do 21 - ale cos im sie pomylilo i musza jedne drzwi wymienic - aaaaaa - a juz myslalam ze bede mogla sobie powoli zaczac sprzatac po tym montazu, ukladac w szafach itp... a tu lipa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    a moje szafy nadal nieskonczone... juz myslalam ze wczoraj panowie skoncza bo walczyli do 21 - ale cos im sie pomylilo i musza jedne drzwi wymienic - aaaaaa - a juz myslalam ze bede mogla sobie powoli zaczac sprzatac po tym montazu, ukladac w szafach itp... a tu lipa
    oby dzisiaj skończyli wszystko!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ten onenote działa jak word. Dodajcie sobie kolumnę w wklejcie zdjęcie i wyskalujcie rozmiar zdjęcia, żeby się lista za bardzo nie rozjechala ( tzn tak jak w wordzie lapiecie myszką za któryś róg zdjęcia i zmniejszacie lub zwiekszacie wg uznania) i powinno banglac. Tak samo myślę dopisać 3 kolumny za niedługo: data porodu, waga, zdjęcie pociech. Cieszę się, że działa i że się podoba. Fajnie czasem mieć męża nerda... :-P chociaż normalnie jak potrafi się weekend swoim serwerem bawić i z pokoju nie wychodzić to czasem trafia. Dobrze, że nie gra w żadne czołgi czy inne gry, bobym go w ogóle przestała widywać :-P
    Tak pooza tym to też się witam, bosh, jak ja spalam! I nawet to, że dio kibelka co 1,5 h popylalam mnie nie budziło :-D

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Natka ja pisałam ostatnio że kupiłam sobie kurtke zimową mga ciepłą (parke) w outlecie z moodo która kosztowała 240 zł a została przeceniona na 113zł, szukaj po outletach naprawde mozna coś fajnego kupić

ta lista to bomba ! nie wiedziałam ze mozna takie cos stworzyć no i fajnie jakby tam sie dało dodawać zdjecia wtedy to juz wgl bajka
    Zeby w moim miescie jakis outlet byl hahaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów