Strona 1522 z 10091
Pokaż wyniki od 15,211 do 15,220 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    kurcze muszę częściej ogarniać te promocje i gazetki, bo teraz będę na Dadę polować
    http://www.znizki-kupony-promocje.pl/
    tu masz zawsze najnowsze gazetki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej dziewczynki
    Dzisiaj odwiedziłam mój zespół w pracy i powiem Wam, że fajnie tak przyjść do pracy, ale nie pracować Bardzo lubię moje koleżanki i kierownictwo i w sumie tęskni mi się za kawką w pracy i pogaduchach

Basikan prawie spadłam z kanapy oglądając ten filmik, a Pan Poślubiony przybiegł z góry, bo myślał, że krzyczę z bólu, a ja się tak głośno śmiałam hahaha

Jeżeli chodzi o sylwestra to my chyba zrobimy małą prywatkę, zaproszę najbliższych przyjaciół, oni potem sobie pojadą na Rynek na zabawę, a my już zostaniemy w domciu. Zobaczymy jak będę się czuć, ale też chciałabym dotrwać do stycznia.
    Hhihihihi......uważaj na siebie, a następnym razem będę ostrzegała by oglądać takie rzeczy najlepiej w towarzystwie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Szczęścia. U mnie nie ma miejsca na zmywarkę, nawet najmniejsza :/ ewentualnie w salonie
    nie martw się, tutaj miała być moja wymarzona zmywarka.. : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12204636_1019911331362796_736549761_n.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	43.6 KB
ID:	91357
    le niestety musze mieć pralke, bo mam mini łazienke :P ale jakoś daje rade hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Hhihihihi......uważaj na siebie, a następnym razem będę ostrzegała by oglądać takie rzeczy najlepiej w towarzystwie
    to było dobre

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    http://www.znizki-kupony-promocje.pl/
    tu masz zawsze najnowsze gazetki
    dziękować

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Mamuśki Ja dzisiaj byłam na zakupach, kupiłam sobie dwa staniki do karmienia i takie ubranko dla Maluszka w Tesco: http://www.ffmoda.com/pl/dla-dziecka/baby/mb52632841/, jeżeli Synek nie urodzi się wcześniej to i tak ceasrkę będę miała najpóźniej 4 stycznia więc założyć jeszcze będę mogła i zdjęcie zrobię a nie mogłam się powstrzymać żeby nie kupić
    Dzisiaj też przyszła komoda z przewijakiem do pokoju Maluszka więc mąż w weekend będzie miał co składać To już ostatni mebelek do pokoiku więc po weeknedzie pokoik będzie w pełni urządzony
    Ja do szpitala biorę dwie koszulki i jedne leginsy z koszulką. Natalia mi też większość koszulek do karmienia się nie podoba ale jak zobaczyłam i kupiłam sobie tą: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lupoline-koszulka-1383.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	27.1 KB
ID:	91356 zmieniłam zdanie Tylko ona raczej do szpitala sie nie nadaje...no ale mogę nosić ją już teraz, bo ślicznie wygląda na brzuszku
    My mamy zmywarkę ale nie wszytko da się do niej wożyć i to co trzeba ręcznie to mąż zmywa, ja tego nienawidzę a teraz jest mi do tego niewygodnie, bo bruszkiem blatu dotykam
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 05-11-15 o 17:26

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Zeby ta zmywarka sie sama.oprozniala po myciu
    mój nawet grzecznie wyjmuje i chowa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    nie martw się, tutaj miała być moja wymarzona zmywarka.. : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12204636_1019911331362796_736549761_n.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	43.6 KB
ID:	91357
    le niestety musze mieć pralke, bo mam mini łazienke :P ale jakoś daje rade hehe
    spróbuj załadować tam naczynia plastikowe ale

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    dziewczyny wy sie z tego smiejecie, a ja po prostu uwielbiam ogladac pieski.. a mianowicie: https://www.youtube.com/watch?v=kMhw5MFYU0s haha po prostu prze-kochane
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

A mnie lekarze mówią ze urodzę jeszcze w grudniu. Ja się nie zgadzam! Choćbym do góry nogami pod sufitem miała wisieć wytrzymam do 1 stycznia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów