Strona 1519 z 10062
Pokaż wyniki od 15,181 do 15,190 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ola podaj jeszcze raz linka do tej torby co kupiłaś!
    proszę
    http://allegro.pl/torba-podrozna-wyc...046047488.html

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ania kupilam 100 szt za 50 zl nie wiem czy to ok cena czy nie. Ale rozm 2 w kartonach nie bylo. Wzielam te co byly zeby miec juz z glowy..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja juz 1 moge rodzic oby nie w grudniu hehe
    Ja jak juz bd 12 w nocy w sylwestra to odetchne z ulga

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja jak juz bd 12 w nocy w sylwestra to odetchne z ulga
    to w święta nie szalej z pierożkami, uszkami i ubieraniem choinki, robieniem stroików, żeby wytrwać do Nowego Roku bo ja tak właśnie myślę, że jak mnie magia świąt pochłonie to żeby za bardzo nie poszaleć hehehe

veronikadobrze ze dogadalas temu keirowcy, pewnie si lekko zdziwil ludzie jezdza jak popieprzeni... uwazaj na siebie! a basenu mega zazdroszcze bo pewnie pomoglby na moje dolegliwosci ale niestety nie moge i tz troche bym sie bala

Basikan
    przykra sytuacja z bratem, najwazniejsze ze niczym sie nie zarazilas. a zdziwienie brata Twoja odmowa wyjscia do klubu w 8 miesiacu ciazy jest zaskakujace. pewnie ciaza to nie choroba ale nie wyobrazam sobie wyjscia na impreze w tym stanie. nie denerwuj sie sytuacja, i zrob tak zeby tobie bylo jak najlepiej!!!
    a filmik Boski! dokladnie tak wstaje z lozka

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    O tym octanisepcie na krocze tez słyszałam że dobry jest.
    Veronica a ta woda w basenie to chlorowana była czy ozonowana? Bo słyszałam że ta druga dla nas wskazana a w mojej okolicy chyba takiego nie ma.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    to w święta nie szalej z pierożkami, uszkami i ubieraniem choinki, robieniem stroików, żeby wytrwać do Nowego Roku bo ja tak właśnie myślę, że jak mnie magia świąt pochłonie to żeby za bardzo nie poszaleć hehehe
    mama mówila mi to samo że mam sie oszczedzac przez swieta to moze wytrwam do nowego roku.. no ale jak ja uwielbiam wszystko w swieta robic no

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja tez moge nawet wyladowac o 12 w nocy 31.1 oby urodzil sie w styczniu ale na to nie mam wpływu.

Dziewczyny a jak dlugo po porodzie i czy w ogole wasze drugie polowki planuja z wami byc w domu?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mama mówila mi to samo że mam sie oszczedzac przez swieta to moze wytrwam do nowego roku.. no ale jak ja uwielbiam wszystko w swieta robic no
    No tez czuje ze będzie ciężko się powstrzymać.. może zacznę szybciej żeby sobie to rozłożyć. A pierogi zrobię w listopadzie i zamroże o!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    ja tez moge nawet wyladowac o 12 w nocy 31.1 oby urodzil sie w styczniu ale na to nie mam wpływu.

Dziewczyny a jak dlugo po porodzie i czy w ogole wasze drugie polowki planuja z wami byc w domu?
    Do wykorzystania ma 2 tygodnie plus 2 dni okolicznościowe. Więc pewnie wszystko wykorzysta, chyba że szybciej będzie chciał uciec do pracy no i zastanawiamy się czy zaraz pójdzie na urlop czy trochę później, ale pewnie zaraz będzie bardziej potrzebny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów