Strona 1517 z 10044
Pokaż wyniki od 15,161 do 15,170 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Verka dobrze ze nic sie noe stalo, my tez chyba sie wtedy wybierzemy na basen
    Hehehe nie no hindus byl oczy wywalil bo gdzie mu tu kobita podskakuje ale przeklelam po polsku hehehe wiekszosc zna przeklenstwa po polsku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Iza pytanie czy ona dała ten gryzak Tobie czy
    twojej córeczce?
    No wlasnie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Verka dobrze ze nic sie noe stalo, my tez chyba sie wtedy wybierzemy na basen
    Idz bo naprawde sie lepiej poczujesznawet palce u rak sie normalne zrobily hehe

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Hej Kochane,
    Przepraszam, ze dopiero teraz się odzywam ale powiem szczerze, że nie nadążyłabym Wam odpisywać zresztą cały czas jak czytam Wasze rozmowy to mam wrażenie jakbym w nich cały czas uczestniczyła bo przeżywam dokładnie to samo tak więc jestem tajnym agentem na forum ))

U nas wszystko w porządku- malutka cały czas rośnie. Tak jak u Was cały czas biegam do łazienki i budzą mnie słodkie kopniaczki

Od Waszych wpisów również zaraziłam się gotowaniem- jest to teraz moja jedyna rozrywka odkąd poszłam na L-4 więc jak za bardzo przytyję z mężem od pyszności to zgłoszę się do Was po jakąś kurację odchudzającą

Często piszecie we wpisach, że odwiedzacie koleżanki w ciąży bądź z innymi dziećmi- uważajcie teraz w tym okresie bo ja miałam bardzo nieprzyjemną sytuację :/
    Mój brat z bratową mają roczną córeczkę i na Wszystkich Świętych pomimo zaobserwowanie stanu podgorączkowego u córki postanowili się wybrać do rodziny, gdzie również znaleźli się moi rodzice, którzy nomen omen mieszkają w tej samej szeregówce co ja i siłą rzeczy często się odwiedzamy.
    W poniedziałek poszli z dzieckiem do lekarza po czym okazało się, że mała ma tzw. bostonkę i jest zesypana krostami. Od niej zaraził się mój brat i mama zauważyła, że też ma jakąś dziwną wysypkę i kocha i kaszle. Od razu poczytałam na necie co to jest i czym może grozić i aż mnie zmroziło- skutkami dla kobiet w ciąży mogą być wady rozwojowe u dziecka lub nawet poronienie....
    Natychmiast zadzwoniłam do mojego lekarza, który mnie uspokoił- nie miałam kontaktu bezpośrednio z dzieckiem i podobno w III trymestrze ryzyko zachorowania jest niewielkie jednak mam zastosować leczenie objawowe i w razie wysypki jechać do szpitala. Powiedział też, że czas absorbcji wynosi do 3 dni i jak nic mi nie wyskoczy to mam się nie martwić więc dziś mija 4 dzień i odetchnęłam z ulgą.
    Nie muszę oczywiście wspominać, ze zadzwoniłam po wszystkim do brata żeby go ochrzanić za świetne postępowanie ale on całą sytuację oczywiście skwitował, że przecież nic się nie stało wrrrrr...... Dodatkowo stwierdził, że przez wyjazdem do rodziny przeprowadzili 14 godzinną obserwację małej pod kątem temperatury i skoro była w normie dlatego zdecydowali się na wyjazd. Jak dla mnie to jest nic innego jak skrajny egoizm!!! Doskonale pamiętam jak moja bratowa była w ciąży to skakało się wokół niej jak przy jajku- ktoś miał katar, kaszel, temperaturę albo nawet czuł się nie wyraźnie to miał zakaz wstępu co było zrozumiałe. Ale teraz zapomniał wół.....jeśli chodzi o mnie- żenada.

Nawet wyobraźcie sobie, że organizują 14 grudnia imprezę w klubie urodzinową dla mojego brata i jak powiedziałam, że nie wiadomo jak się będę czuła bo to już zostanie mi ostatni miesiąc oraz mój kręgosłup woła o pomstę bo mam dodatkowo problemy z nim od małego to usłyszałam, że moja bratowa to nawet w 9 miesiącu jeździła wszędzie i dobrze się czuła nie robiąc wielkiego halo ze swojego stanu.... masakra!!!- przecież wiadomo, że każda ciąża przebiega różnie i każda młoda mama ma prawo czuć się gorzej, a tu nagle się okazuje, ze otaczają nas egoiści, którzy myślą o sobie jak o Świętej Rodzinie nie licząc się ze swoim otoczeniem. Bardzo przykre :/ A na dodatek jeszcze zdziwieni dlaczego nie chcę przyjechać na imprezę do zadymionego klubu i siedząc na tyłku patrzeć jak wszyscy świetnie się bawią grając w kręgle skoro 2 miesiące temu bawiłam się na weselu- zdumiewające skąd taka różnica w moim zachowaniu- odpowiedziałam, że KILOGRAMOWA- no normalnie czysta poezja...

Przepraszam, ze tak przy okazji mi się ulało :/

Pozdrawiam Was i czekam z utęsknieniem na Wasze wpisy, które uwielbiam czytać przy okazji ucząc się łapiąc również promocje sklepowe

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    O matko, teraz widzę jak się rozpisałam- pardon

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Tak piszecie o tym rossmanie dziewczynki, że serio w sobotę się wybiorę na zakupki jak skombinuję auto sobie, wprawdzie daleko nie mam ale na nogach nie chce mi się ponad 1,5 km naginać, zresztą raczej chyba mi to nie wskazane.
    Izka dam Ci znać jutro wieczorkiem odnośnie torby, bo się plany zmieniły i mąż przedłużył mi wczasy do jutra wieczora

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Posyłam jeszcze na poprawę humorku filmik jak zapewne każda z nas wygląda jak rano stara się wstać

https://www.facebook.com/blickamaben...44628/?fref=nf

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Ja nawet nie pomyslalam o tym ze moglabym sie czyms zarazic od dzieciakow brata ...ale oni jakos poki co nie choruja....czasem nie znajdujemy zrozumienia w innychbno coz tak bywa..sama wiesz najlepiej jak sie czujesz i na co mozesz sobie pozwolic wiec rob to co uwazasz za sluszneu mnie padlo haslo sylwester heheh i wszyscy powiedzieli ze niebwyobrazaja sobie imprezy bez nas..wiec zaplacili za nas heheh nie wiem jak to bedzie czy pojdziemy..bo moze sie okazac ze na porodowce bede

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    dobrze, że się odezwałaś! są ludzie i ludziska, u mnie również było kilka takich sytuacji, że jak ktoś był w ciąży kiedyś trzeba było dmuchać i chuchać ale chyba zapomniały pewne osoby jak to z nimi było!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    tak jest baaardzo kochana zawsze jak mnie widzi to całuje w brzuszek
    Ale musi być słodka hihi

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016