Strona 1516 z 10046
Pokaż wyniki od 15,151 do 15,160 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej
    dziewuszkija dzis wypoczeta,bez bolu wiec basen zdzialal cuda...chyba w sobote tez pojdziemy....w nocy spalam jak zabita obudzialam sie o 7...ja uzywam tusz Loreal Telescoic taka plastikowa sztywna szczoteka jak dla mnie rewelacja ja mam dosc dlugie i geste i jak uzywalam innych to mi sie sklejaly a tu nie ma takiej opcji...takze polecam
    Nie szczypala Cie skora na brzuszku ano nic po tej wodzie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ciekawe jak tam dzirwczyny na dzisiejszym usg

kurcze dziewczyny polozylam sie na chwile i 1,5 godz spalam... wstalam jak poparzona i wzielam sie za obiad

ja uzywam tuszu 2000 calorie i dla mnie jest super

Natalia fajnie ze napisalas o tym octanisepcie, nawet nie wiedzialam ze na krocze tez mozna stosowac
    ja do szpitala biore dwie koszule, kurcze musze tez juz ogarnac te torby ale jakos brakuje mi i sily i motywacji
    Beatko wspolczuje przezyc z dentysta, wyobrazam sobie Twoje rozczarowanie jak sie okazalo ze trzeba bedzie tam pojsc jeszcze raz ale trzymam kciuki zeby wzystkie kanaly sie zatruly i zebys miala juz wszystko zrobione. daj znac jutro po wizycie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wy obiadki a ja dopiero.sniadanko zjadlam hehe mama zrobila salatke z ryzem ,kurczakiem i ananasem takze pojadlam i sie rozleniwilam matko zapomnialam wam powiedziec ze dzis facet mi wyjechal z bocznej drogi ..jezu po hamulcach dalam a jeszcze on ze jak ja jade kurna i tu sie facet pomylil nie wiedzial na kogo trafil jak wyszlam matko jak mu nagadalam to facet sie bardziej tego wystraszyl jak tego zdarzenia....nie ze mna takie numery! Ale sie wystraszylam ze myslalam ze mi serce wyskoczy...Amelka vhyba spala bo cisza byla heh dopiero teraz sie rozruszala

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Veronicano prosze jaka waleczna z ciebie kobieta !! dobrze ze stluczki nie bylo ale nerwow wspolczuje nie myla ci sie jezyki?? Do nas po polsku a jemu musialas po amerykansku ogarniasz to??

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nie szczypala Cie skora na brzuszku ano nic po tej wodzie?
    Nie nie nic sie nie dzialo wrecz przeciwnie poczulam sie leciutka,ulege taka super bylo dlatego w sobote chociaz na godzinke skoczymy...i dzis krzyz nie boli

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Verka dobrze ze nic sie noe stalo, my tez chyba sie wtedy wybierzemy na basen

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Veronicano prosze jaka
    waleczna z ciebie kobieta !! dobrze ze stluczki nie bylo ale nerwow wspolczuje nie myla ci sie jezyki?? Do nas po polsku a jemu musialas po amerykansku ogarniasz to??
    Po polsku mu wygarnela i wsiadla do samochodu a facet nie wiedzial vo chodzi hahaha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Veronicano prosze jaka waleczna z ciebie kobieta !! dobrze ze stluczki nie bylo ale nerwow wspolczuje nie myla ci sie jezyki?? Do nas po polsku a jemu musialas po amerykansku ogarniasz to??
    Ogarniam odkat do szkoly nie chodze to glownie po Polsku rozmawiam ale angileski od dziecka byl wiecej uzywany i tego sie nie zapomina

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wczoraj moja chrześniaczka przyniosła mi swój stary gryzak i powiedziała "masz ciocia ja już go nie potrzebuje"
    Iza pytanie czy ona dała ten gryzak Tobie czy twojej córeczce?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów