Strona 1512 z 10065
Pokaż wyniki od 15,111 do 15,120 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dziewczyny czy zdarzaja sie Wam dusznosci? Leze jak kloda, ciezko mi sie oddycha. Mam wrazenie jakby ktos siedzial mi na klatce piersiowej.

Corka siedzi obok i oczywiscie bajke oglada. Ale coz ja moge zrobic...
    W sumie to nie mam dusznosci, tylko jak sie zmecze, np wchodzeniem po schodach na 4 pietro robi sie coraz trudniejsze, a co bedzie w grudniu....
    Natala jesli chodzi o male kosmetyki do szpitala to wlasnie kupilam w rossmanie male (100ml) plastikowe buteleczki na szampon i zel pod prysznic i sobie przelalam te co uzywam na codzien. Reszte kupilam wlasnie z tych miniaturek
    Dziewczyny myslicie, ze w szpitalu po porodzie bedzie mozna byc w pidzamie? Albo w koszuli nocnej i leginsach? Zalozylam dzisiaj swoje koszule i jak stoje to jest ok ale jak tylko sie poloze to tylek prawie na wierzchu i tak mysle ze chyba zaraz po leginsy pojade do nich.
    Wybieram sie na miasto i po powrocie ciag dalszy prania, tym razem ubranek Malego, poschnie, poprasuej i trzeba do konca torbe spakowac.
    Co macie dzisiaj dobrego na obiad? Maz wymyslil ziemniaki, jajko sadzone i mizeria ale jakos nie jestem przekonana i szukam inspiracji

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Daria używam tych samych Ten żółty jest po prostu boski nie lubię tych silikonowych szczoteczek a one mają akurat normalne szczoty. 2000 kal. Używam jak chce grubiej pomalować (ale bez grud )
    Dokładnie tak jak mówisz, nie lubię silikonowych szczoteczek :-) dla mnie 2000 kal był rewelacyjny jak mi wyszlo uczulenie na oku i nie wiedziałam od czego to jego używałam i było ok a potem jak przeszło to wróciłam do żółtych. :-)

Do brwi robię sobie sama henne albo takie coś jak tusz jest ze szczoteczka do brwi i też super sprawa :-)
    dokładnie ten
    http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveli...7176,6508,5389

może dzisiaj też podjadę bo w sumie tam mają fajną pomadkę do ust w kredce....
    Ostatnio edytowane przez Daria_Amelia ; 05-11-15 o 11:33

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja tusz używam z Loreala efekt motylich rzęs czy jakoś tak drogi ale nigdy nie kupiłam go w standardowej cenie, poluje na promocje. Czasem go zdradzę z innym ale zawsze potem wracam
    A do brwi używam cienie z cateice, takie specjalnie do brwi. Cudowne, ale chyba w rossmanie nie ma
    Właśnie wróciłam z lumpeksu i upolowałam prawie nowa kurtkę dla małej. Co prawda będzie aż na przyszłą jesień ale za 7zł żal nie brać taka słodka ze napatrzeć się nie mogę

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    W sumie to nie mam dusznosci, tylko jak sie zmecze, np wchodzeniem po schodach na 4 pietro robi sie coraz trudniejsze, a co bedzie w grudniu....
    Natala jesli chodzi o male kosmetyki do szpitala to wlasnie kupilam w rossmanie male (100ml) plastikowe buteleczki na szampon i zel pod prysznic i sobie przelalam te co uzywam na codzien. Reszte kupilam wlasnie z tych miniaturek
    Dziewczyny myslicie, ze w szpitalu po porodzie bedzie mozna byc w pidzamie? Albo w koszuli nocnej i leginsach? Zalozylam dzisiaj swoje koszule i jak stoje to jest ok ale jak tylko sie poloze to tylek prawie na wierzchu i tak mysle ze chyba zaraz po leginsy pojade do nich.
    Wybieram sie na miasto i po powrocie ciag dalszy prania, tym razem ubranek Malego, poschnie, poprasuej i trzeba do konca torbe spakowac.
    Co macie dzisiaj dobrego na obiad? Maz wymyslil ziemniaki, jajko sadzone i mizeria ale jakos nie jestem przekonana i szukam inspiracji
    u mnie pomidorowa na pierwsze a na drugie gulasz z ziemniaczkami z wczoraj został
    mi też coraz gorzej na 2 piętro włazić...

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam!
    Tez zaopatrzyłam się w mini kosmetyki, bo tak jak pisałam, tu po porodzie kąpiel i wyjście do domu, wiec na 1 raz wystarcza U mnie dzis na obiad pierogi ruskie ciemny biszkopt juz sie piecze, potem tylko zrobie krem (z paczki tym razem) i przyozdobie ciasto, juz sie nie moge doczekać jak je skosztuję mniami!
    Ja juz tez mogłabym sie spakowac, ale wypiore jeszcze szlafrok i koszule w zapachu bejbikowego płynu do płukania i chyba zaraz ruszę na górę powyciągać i posegregować ubranka w koncu w pon beda juz mebelki, jenyyy tak sie ciesze, ze szok!!!
    Męzu dzis tez w domu, ale jutro juz wraca do pracy. W nocy wstaje ok 4 razy na siku, ogolnie wczoraj wieczorem mala zalamka mnie dopadla, bylam taka nerwowa, bo co 10 min szłam siku, mała uciska główką na pęcherz i tak mnie to irytowało, do tego nie wiadomo jak to siedziec na kanapie, a o spaniu to juz w ogole brak słow...i tak cały czas sobie mysle, niech ten czas szybko płynie, bo juz chciałabym mieć to za soba...dzis jak na razie lepszy humor, zobaczymy jak to bedzie pozniej! mam taki wielki brzuch, ze czuje sie jak słonica

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Olka daj znac jak bedziesz w domku czy ta torba pojemna jest, to tez zamowie
    ok dam znać oczywiście sama jestem ciekawa jaka jest

ja sobie na obiadek zażyczyłam barszczyk czerwony z ziemniaczkami i jajkiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Polecam tabletki dla ciezarnych- Prenalen.
    W poprzedniej ciazy lekarz polecil mi plukanie gardla rozpuszczona aspiryna- 2-3 tabletki w polowie szklanki goracej wody ( tak ciepla, jak tylko wytrzymasz). Tyle,ze wylacznie do plukania. Mi tak dokuczal bol i nic nie pomagalo wiec sprobowalam tego sposobu i na 2. dzien juz bylo duzo lepiej.
    Powodzenia

Prenalen mam ale tego o aspirynie nie słyszałam, jak lekarz Ci pozwolił to i ja spróbuję. Dzięki kochana.

Dziewczyny jakie pieluchy kupić na początek wiem że pisałyście o tym ale dość dawno i nie pamiętam.1 czy 2ki? Z pampresa czy z dady, a może jakieś inne tanie i dobre? Jak nazywają się te z pampersa co mają wycicie na pępuszek, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Witam!
    Tez zaopatrzyłam się w mini kosmetyki, bo tak jak pisałam, tu po porodzie kąpiel i wyjście do domu, wiec na 1 raz wystarcza U mnie dzis na obiad pierogi ruskie ciemny biszkopt juz sie piecze, potem tylko zrobie krem (z paczki tym razem) i przyozdobie ciasto, juz sie nie moge doczekać jak je skosztuję mniami!
    Ja juz tez mogłabym sie spakowac, ale wypiore jeszcze szlafrok i koszule w zapachu bejbikowego płynu do płukania i chyba zaraz ruszę na górę powyciągać i posegregować ubranka w koncu w pon beda juz mebelki, jenyyy tak sie ciesze, ze szok!!!
    Męzu dzis tez w domu, ale jutro juz wraca do pracy. W nocy wstaje ok 4 razy na siku, ogolnie wczoraj wieczorem mala zalamka mnie dopadla, bylam taka nerwowa, bo co 10 min szłam siku, mała uciska główką na pęcherz i tak mnie to irytowało, do tego nie wiadomo jak to siedziec na kanapie, a o spaniu to juz w ogole brak słow...i tak cały czas sobie mysle, niech ten czas szybko płynie, bo juz chciałabym mieć to za soba...dzis jak na razie lepszy humor, zobaczymy jak to bedzie pozniej! mam taki wielki brzuch, ze czuje sie jak słonica
    Najlepsze uroki ciąży chyba już za nami... teraz będziemy bardziej marudne i nieporadne i już byśmy chciały rodzić...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Prenalen mam ale tego o aspirynie nie słyszałam, jak lekarz Ci pozwolił to i ja spróbuję. Dzięki kochana.

Dziewczyny jakie pieluchy kupić na początek wiem że pisałyście o tym ale dość dawno i nie pamiętam.1 czy 2ki? Z pampresa czy z dady, a może jakieś inne tanie i dobre? Jak nazywają się te z pampersa co mają wycicie na pępuszek, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę?
    Wczoraj czy przed wczoraj była o tym mowa Większość z nas ma pampers na początek chyba 1. Z wycięciem na pępuszek ponoć też są z pampers, chociaż ja nie widziałam osobiście i kupiłam z huggisa albo happy ? jakoś tak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów