Strona 1507 z 10065
Pokaż wyniki od 15,061 do 15,070 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie ja to już nie pamiętam kiedy przespałam całą noc, pobudka o 2, 4, 7 wrrr ale co zrobić.. Ja mam proszek z lovelli żadnych płynów do płukania nie dodaje ja niestety z Wawy nie jestem i troszkę daleko mam heh Martusia ubierz babcie wystrzałowo Daria o której idziesz ?

śmiać mi się chcę bo mój jest zawodowym kierowcą, kiedyś jeździł na tirach i zawsze mówił że marzył żeby mieć swoją własną ciężarówkę i zawsze jak przychodzi z pracy mówi do mnie 'chodź tu moja mała ciężaróweczko' myśli że jest zabawny no !
    Hihi spełniło się jego marzenie
    Ja do Warszawy mam też za daleko :/

2. dzieckozakupy.pl
    dzieki dziewczyny za odpowiedz w spr prania
    baba_jadzia z tego co wiem to kilka nas z warszawy jest

kurcze wiekszosc z nas ma problemy ze snem i roznymi bolami, ja to juz tak stekam jakbym ze 100 lat miala, musimy przetrwac te ostatnie tygodnie)

Daria
    jesli masz mozliwosc to sie zapisz, ja chodzilam do szkoly rodzenia i jestem mega zadowolona, mnostwo informacji i porad.w naszej grupie tez byly mamusie ktore przyszly same wiec nie ma sie czym martwic

Marta
    milych zakupow, babcia wystylizowana bedzie ze hej

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    luknełam na nasza liste i duza czesc dziewczyn przestala sie odzywac.... co sie z Wami dzieje?? wszystko ok ???

Witam sie porannie. Właśnie kończymy śniadanko i jedziemy do dentysty. Trzeba skończyć kanałowe. Juz mi się nogi trzęsą

Senior Member
    nayana

O mnie
    Dzisiaj to ja mam lenia... walcze ze soba czy wstac i zaczac ogarniac dom czy sobie tak lezec.... nic mi sie nie chce... oczy pieka ze zmeczenia... pasuje do mamy po torbe pojechac i spakowac te nieszczesne rzeczy do szpitala.. w ogole to pomyslalm ze w rossmanie kupie sobie te male buteleczki plynu do mycia i szamponu i nie bede w kosmetyczce taskac swoich duzych opakowan do pszitala, tylko wlasnnie te male.. bedzie wygodniej

dobra wstaje i do dziela !!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    luknełam na nasza liste i duza czesc dziewczyn przestala sie odzywac.... co sie z Wami dzieje?? wszystko ok ???
    tez sie zastanawiam czy wszystko ok z nimi

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Witam sie porannie. Właśnie kończymy śniadanko i jedziemy do dentysty. Trzeba skończyć kanałowe. Juz mi się nogi trzęsą
    Beatko bądź dzielna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    tez sie zastanawiam czy wszystko ok z nimi
    Iza ty nie masz fb ???????

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziewczynki trzymam kciuki za wizyty! Oczywiście dajcie znać po Ja tej nocy się wyspałam jak nigdy, pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam tylko raz na siku, także chyba klimat wiejski i pobyt u rodziców mi bardzo służy, ale już dziś do domku mąż po mnie przyjeżdża. Jeżeli chodzi o fb to ja nie mam, ale może kiedyś się skuszę i założę. Chociaż jak do tej pory tego nie zrobiłam, to przypuszczam, że to już nie nastąpi.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki trzymam kciuki za wizyty! Oczywiście dajcie znać po Ja tej nocy się wyspałam jak nigdy, pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam tylko raz na siku, także chyba klimat wiejski i pobyt u rodziców mi bardzo służy, ale już dziś do domku mąż po mnie przyjeżdża. Jeżeli chodzi o fb to ja nie mam, ale może kiedyś się skuszę i założę. Chociaż jak do tej pory tego nie zrobiłam, to przypuszczam, że to już nie nastąpi.
    super Ola czasami zmiana miejsca i klimatu dobrze robi bezpiecznej, powrotnej podrozy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów