Strona 1506 z 10063
Pokaż wyniki od 15,051 do 15,060 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Witajcie Mamusie tyle stron mialam do nadrobienia ze zapomnialam co mialam napisac
    Przede wszystkim witam nowe Mamusie ktore przylaczyly sie do nas!!
    Po wczorajszych wizytach same dobre wiesci!super ze Wasze dzieciaczki pieknie rosna i przybieraja na wadze Veronika tez Twoja kruszynka nie jest taka kruszynka
    Natalia dziekuje za objasnienie tych centyli, moj chlopak jest w 50 wiec jest ok
    Betty pisalas o spotkaniu w Warszawie, ja jestem za! Szkoda ze nie mozemy tutaj prowadzic videokonferencji ale byloby wesolo

Ja wlasnie odprawilam meza do pracy i lenie sie w lozku pachwiny bola coraz bardziej ale co zrobic..
    Pisalyscie tez o swoich szyjkach, pieknie dlugie macie moja miala 2,5 cm pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie czy jak mi zdejma pesar to nie zaczne rodzic od razu..
    Mam dzis w planach poprac rzeczy dla synka i mam pyt do Was, czy Wy uzywalyscie jakiegos plynu do plukania czy tylko proszku/plynu do prania? Mozna te rzeczy w ogole plukac w jakims lenorze czy cos? Kurna juz samym praniem sie stresuje strach myslec co bedzie dalej..
    Wyslalam zgloszenie do grupy na fb, Gośka H to ja
    Miłego Poranka!

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie Mamusie tyle stron mialam do nadrobienia ze zapomnialam co mialam napisac
    Przede wszystkim witam nowe Mamusie ktore przylaczyly sie do nas!!
    Po wczorajszych wizytach same dobre wiesci!super ze Wasze dzieciaczki pieknie rosna i przybieraja na wadze Veronika tez Twoja kruszynka nie jest taka kruszynka
    Natalia dziekuje za objasnienie tych centyli, moj chlopak jest w 50 wiec jest ok
    Betty pisalas o spotkaniu w Warszawie, ja jestem za! Szkoda ze nie mozemy tutaj prowadzic videokonferencji ale byloby wesolo

Ja wlasnie odprawilam meza do pracy i lenie sie w lozku pachwiny bola coraz bardziej ale co zrobic..
    Pisalyscie tez o swoich szyjkach, pieknie dlugie macie moja miala 2,5 cm pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie czy jak mi zdejma pesar to nie zaczne rodzic od razu..
    Mam dzis w planach poprac rzeczy dla synka i mam pyt do Was, czy Wy uzywalyscie jakiegos plynu do plukania czy tylko proszku/plynu do prania? Mozna te rzeczy w ogole plukac w jakims lenorze czy cos? Kurna juz samym praniem sie stresuje strach myslec co bedzie dalej..
    Wyslalam zgloszenie do grupy na fb, Gośka H to ja
    Miłego Poranka!

Przepraszam za powielanie posta. Na tel nie ogarniam forum

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc mamusie..

Ja dzis po ciezkiej nocy, pierwszy raz budzilam sie z bolem bioder marzylam w nocy o wodnym lozku zobaczymy czy teraz tak juz bedzie czy to byla "wyjatkowa" sytuacja..
    Snily i sie jakies malo wazne glupoty...
    Mazmnie z rana wkurzyl bo stwierdzil ze za pozno chodze spac i ze bez sensu abym w dzien spala... Jak ja w dzien nic a nic nie spie !! Aaaa i od razu zlosc we mnie, bo znow mi cos wpiera...
    Tez mialam taki bol 2 noce temu, az mi sie plakac chcialo..teraz pachwiny jakby ktos mnie za nogi ciagnal. Moze to maz

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Dziś miałam cudowną noc. Pierwsza chyba od dwóch tygodni przespana całkowicie Rano tak czy siak mnie coś pobolewało, ale i tak jest postęp. Dzisiaj lecę odwiedzić moje koleżanki w pracy i dostarczyć kolejne L4. A po południu odwiedzę szkołę rodzenia.

Marg
    ja kupiłam płyn do płukania z Loveli, jest bardzo delikatny i właściwie czuć po nim tylko, że pranie jest świeże, ale nie czuć zapachu tak jak to w Lenorze co jest plusem, bo wiadomo, że im mocniej pachnie pranie tym więcej chemii podczas prania Ja nie dawałabym normalnego koncentratu do płukania, ale każdy robi po swojemu

Spadam na śniadanko. Życzę Wam miłego dnia

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny - ja tez wyslalam zgloszenie do grupy na fb - Aga K

spotkanie w warszawie? ja jestem za
    a ile dziewczyn jest z warszawy? bo ja oczywiscie nie ogarniam jeszcze...

u mnie dzisiaj szafy ciag dalszy... panowie spoko - dokladni itp - ale strasznie wolno to wszystko robia...

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane...
    Natalka, wysłałam do Ciebie na fb moje "zgłoszenie" :P Jestem Marta K-a Piękne córki masz już obczajam na fb:P Poza tym ja też niezbyt dobrze sypiam. Bolą mnie biodra, pachwiny, marudzę jak mam się przekręcać:/
    Marg, ja nie kupowałam żadnego płynu do płukania. Mam tylko płyn do prania z firmy Dzidziuś. Jeden do kolorów a drugi do białego.
    Veronica, piękne masz mieszkanko pozazdrościć
    Ja się już zbieram, dziś babcia mnie poprosaiła żebym wybrała się z nią po sklepach bo chce kupić kurtkę i torebkę. Modnisia:P lecę...
    buziaki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dzień dobry mamusie :-) o tym, że w nocy bolą biodra i brzuch podczas przekręcania się z boku na bok to ja cierpię już od dłuższego czasu. Do tego co chwila siku... A ostatnio nawet mnie obudziły kopniaki młodego :-).
    Marg ja jak na razie mam kapsułki jelp do prania i płyn do płukania też z jelpa. A jak mi się skończą kapsułki to mam mleczko do prania z loveli kupione przez pomyłkę - myślałam, że to płyn do płukania.
    Whatz a do tej szkoły rodzenia chodzisz sama czy z mezem? Ja właśnie się zastanawiam czy się zapisać bo od 13 listopada rusza kolejny kurs. Najbardziej zależy mi aby odwiedzić porodowke a wiadomo w grupie raźniej niż jakbym sama miała iść. Tylko niestety mój mąż nie będzie mógł że mną uczęszczać do tej szkoły. Generalnie zadowolona jesteś czy średnio?

Dzisiaj mam wizytę i już się doczekać nie mogę :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie ja to już nie pamiętam kiedy przespałam całą noc, pobudka o 2, 4, 7 wrrr ale co zrobić.. Ja mam proszek z lovelli żadnych płynów do płukania nie dodaje ja niestety z Wawy nie jestem i troszkę daleko mam heh Martusia ubierz babcie wystrzałowo Daria o której idziesz ?

śmiać mi się chcę bo mój jest zawodowym kierowcą, kiedyś jeździł na tirach i zawsze mówił że marzył żeby mieć swoją własną ciężarówkę i zawsze jak przychodzi z pracy mówi do mnie 'chodź tu moja mała ciężaróweczko' myśli że jest zabawny no !

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dzień dobry mamusie :-) o tym, że w nocy bolą biodra i brzuch podczas przekręcania się z boku na bok to ja cierpię już od dłuższego czasu. Do tego co chwila siku... A ostatnio nawet mnie obudziły kopniaki młodego :-).
    Marg ja jak na razie mam kapsułki jelp do prania i płyn do płukania też z jelpa. A jak mi się skończą kapsułki to mam mleczko do prania z loveli kupione przez pomyłkę - myślałam, że to płyn do płukania.
    Whatz a do tej szkoły rodzenia chodzisz sama czy z mezem? Ja właśnie się zastanawiam czy się zapisać bo od 13 listopada rusza kolejny kurs. Najbardziej zależy mi aby odwiedzić porodowke a wiadomo w grupie raźniej niż jakbym sama miała iść. Tylko niestety mój mąż nie będzie mógł że mną uczęszczać do tej szkoły. Generalnie zadowolona jesteś czy średnio?

Dzisiaj mam wizytę i już się doczekać nie mogę :-)
    Słyszałam, że jelp jest bardzo dobry Na szkołę rodzenia chodzę albo sama albo z Panem Poślubionym, to zależy od tego czy ma czas Dzisiaj idę sama, bo ma za dużo pracy, ale temat na dzisiaj to techniki wyciszenia i relaksu, więc to w sumie bardziej dla mnie niż dla niego Na pewno chcemy razem pójść na kąpanie Dziudziusia i może uda nam się razem na gimnastykę wybrać, bo wczoraj dostałam pozwolenie na ćwiczenia fizyczne. I babeczki różnie chodzą, niektóre same niektóre z siostrami. Jak kto ma czas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów