Strona 1497 z 10063
Pokaż wyniki od 14,961 do 14,970 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Iza jak chcesz zobaczyc gdzie mieszkam to podam ci adres i nazwe sprzedawcy bo obok mnie jest do sprzedania mieszkanie identyczne jak moje ja mam kuchnie biala a tu jest ciemna..sa ladne zdjecia wiec prosze wpisz :apartment list 2108 Dauntless Dr. Unit 41-3 60026 Glenview IL
    kupuje tam pewnie na tym osiedlu kazdy dom jest identyczny co?
    Ostatnio edytowane przez fghjkz ; 04-11-15 o 17:39

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej
    Witam nową Mamusię
    My już po wizycie, szyjka twarda trzyma się jak należy, nic się nie skraca. A moja Emilka jest malutka Na 29 tydzień 1 dzień ważny 1210 gram i leży sobie główką do dołu, ale "wysoko" jakby nie zeszła zbyt nisko, więc jest ok Także Niunia powoli rośnie. Trochę się zmartwiłam, ale Pani doktor mówi, że wszystko jest ok i żeby się nie denerwować, bo co dzidziuś to różna waga. Przede mną była dziewczyna, która ma termin na 6.01 i jej synek ważył ponad 2 kilo, więc duży dzidziuś, ale też brzuszek w porównaniu do mnie miała olbrzymi. No nic, jestem już spokojna, jutro pójdę na gimnastykę Brak przeciwwskazań, to można korzystać. Ciekawe jak tam Natalka
    Pani doktor ma racje kazdy dzidziuś będzie miał inna wage super ze wszystko OK

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    ja będę tworzyć pizze w weekend. Kusi mnie zrobienie bezglutenowej gryczanej. Ciekawe jakie to w smaku będzie xD

a tymczasem ciasto już w piekarniku
    Moja pizza też już w piekarniku :-) urabialam ciasto chwilkę a już mnie plecy zaczęły boleć..
    Robię się niezgrabna i marudna hehehe :-)
    Hej
    Witam nową Mamusię
    My już po wizycie, szyjka twarda trzyma się jak należy, nic się nie skraca. A moja Emilka jest malutka Na 29 tydzień 1 dzień ważny 1210 gram i leży sobie główką do dołu, ale "wysoko" jakby nie zeszła zbyt nisko, więc jest ok Także Niunia powoli rośnie. Trochę się zmartwiłam, ale Pani doktor mówi, że wszystko jest ok i żeby się nie denerwować, bo co dzidziuś to różna waga. Przede mną była dziewczyna, która ma termin na 6.01 i jej synek ważył ponad 2 kilo, więc duży dzidziuś, ale też brzuszek w porównaniu do mnie miała olbrzymi. No nic, jestem już spokojna, jutro pójdę na gimnastykę Brak przeciwwskazań, to można korzystać. Ciekawe jak tam Natalka
    Najważniejsze że wszystko zamknięte a dziecko zdrowe :-) nie ma co sie martwić waga na pewno dogoni innych :-) zawsze mamusie może sobie więcej zjeść hihi taka wymówka :-)
    A ja co idę na wizytę to mi pani doktor mówi że jest ułożony glowka w dół więc nie wiem czy nie robi fikolkow czy zawsze na wizytę tak ładnie się ustawi :-)
    Jutro ja Wam zdam relacje :-) na 16.45 mam i nie mogę się doczekać :-)

O mnie
    Iza jak chcesz zobaczyc gdzie mieszkam to podam ci adres i nazwe sprzedawcy bo obok mnie jest do sprzedania mieszkanie identyczne jak moje ja mam kuchnie biala a tu jest ciemna..sa ladne zdjecia wiec prosze wpisz :apartment list 2108 Dauntless Dr. Unit 41-3 60026 Glenview IL
    A wy tam wynajmujecie czy to Wasz domek?:-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    kupuje tam pewnie na tym osiedlu kazdy dom jest identyczny co?
    To jest mieszkaniei sa identyczne...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    To jest mieszkaniei sa identyczne...
    Veronica śliczne te mieszkania! A metrażem i wyglądem przypominają domy Ile macie metrów? Jest tam jakiś ogródek?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A wy tam wynajmujecie czy to Wasz domek?:-)
    Wlasny hura! mam kuzynke ktora w banku jest dyrektorem i to mieszkanie bylo zabrane przez bank..takze okazja byla nawet polowy ceny nie zaplacilam a miejsce jest ladne takze warto bylo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    ja to chyba dziś cały dzień w kuchni spędzę :P Trochę śliwek mi zostało, więc kompot na gazie. Ciasto wyjęłam, już stygnie.. ale nie wiem jak długo wytrzymam żeby go nie zjeść. Pomyśleć, że przed ciąża nie jadłam słodyczy i ciast.. Teraz też prawie nie jem, ale często nachodzi mnie na nie ochotę, chociaż ciast i tak za bardzo nie lubię, nawet teraz.. Cały dzień sama to muszę się czymś zająć, jak chłop na gokartach z ludźmi z pracy... Takiemu to dobrze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronica śliczne te mieszkania! A metrażem i wyglądem przypominają domy Ile macie metrów? Jest tam jakiś ogródek?
    Takie gowienko z tylu ale jest balkon duzy poki co starczya wiesz ze nie wiem ile metrow ale calosc ma sporote pokoje nie sa duze ale dol jest dosc przestrzenny

O mnie
    Aż mnie pokusiło i weszłam obejrzeć... I żałuję :-( takie śliczne buuuu też chcę takie mieszkanko. Śliczne naprawdę :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów