Strona 1486 z 10066
Pokaż wyniki od 14,851 do 14,860 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ładniutki ten wózek Daria
    My decydujemy się na Riko brano ecco kolor stone

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny jak planujecie począć z pierwszymi spacerami? Czy faktycznie stara metoda naszych babć, że najpierw werandowac dziecko przy oknie bądź balkonie a dopiero po miesiącu na pierwszy spacer czy od razu dziecko w wózek na krótkie spacerki??
    Czytałam gdzieś, że teraz niektórzy od razu wychodzą na spacery... Wiem że dużo zależeć będzie od pogody, ale nie wydaje mi się by dopadła nas sroga zima więc się zastanawiam.

W ogóle to ostatnio dzwoniłam do sklepu co z moim wózkiem bo mówili że do odbioru będzie w październiku... A mamy listopad i jak się okazało, że oczywiście ten wzór co wybralam jak narazie nie ma dostaw są inne.. Pani ma mi dać znać w polowie listopada czy w ogóle jest sens czekać za tamtym modelem czy wybrać inny wzór. Żeby się jeszcze nie okazało, że zostaniemy bez wózka...taki mój urok że zawsze biorę najgorzej dostępne rzeczy...
    My czekaliśmy też na wózek prawie 2 miesiące, bo ciężko o ten model i na się udało, bo zaliczkę wpłaciliśmy, a inne pary nie dostały :/ Ale mi już koleżanka wcześniej powiedziała, żeby zainteresować się wózkiem, bo ona rok temu miała przeboje z dostawami. A rodzinka dziwiła się, że my tak wcześnie wózek kupujemy, że jeszcze tyle czasu i jedzie się do sklepu wybiera i już jest trzymam kciuki żeby przyszedł Twój wózek!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Co do pampersow to wlasnie zauwazylam ze 2 nie mam. Zla paczke w sklepie wzielam... Ludzie ja to jednak jestem... do szpitala mam malutka paczke 22 szt w rozm 1. Pampers premium care. A pozniej w domu to dwojeczki. 3 uzywalam po okolo 2 miesiacach, moze nawet nie calych. Ale dzidek byl duzy. Nie doradze wam ile paczek jakich. Ja kupuje te giant box plus w kartonach jak sa w promocji. Tak sie poprostu oplaca w jednym pudelku mam 108 a w drugim 126 szt. Musze zobaczyc na jakas promocje i dokupic 2.

Co do spacerow to zawsze wpierw werandowalam i wtedy dopiero na krotki spacer.. Po 7 dobie z nia wychodzilam. Jak nie ma wiatru ani mrozu to przeciez swieze powieyrze dziecku nie zaszkodzi choc zaloze sie ze zimno bedzie i nawet nam sie tylkow nie bedzie chcialo ruszyc zeby na pole wychodzic hahah ... A slyszalam ze mrozy tej zimy maja byc

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ładniutki ten wózek Daria
    My decydujemy się na Riko brano ecco kolor stone
    Dziękuję :-)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    My czekaliśmy też na wózek prawie 2 miesiące, bo ciężko o ten model i na się udało, bo zaliczkę wpłaciliśmy, a inne pary nie dostały :/ Ale mi już koleżanka wcześniej powiedziała, żeby zainteresować się wózkiem, bo ona rok temu miała przeboje z dostawami. A rodzinka dziwiła się, że my tak wcześnie wózek kupujemy, że jeszcze tyle czasu i jedzie się do sklepu wybiera i już jest trzymam kciuki żeby przyszedł Twój wózek!
    U nas nie chcieli zaliczki więc mnie nie strasz... Poczekam do końca listopada i zobaczymy co się zadzieje a jak nie to możecie allegro się uda kupić albo weźmiemy ten kolor co będzie na stanie i tyle. Grunt by do świąt był, bo później nie będzie mi się chciało tego załatwiać. Ostatnio też się cieszyłam że zamówiliśmy wcześniej bo co by było jakbyśmy teraz dopiero zamawiali to nawet nie chce myśleć

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Daria to ten wozek i kolor ??

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dotty15_01_l.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	18.0 KB
ID:	91330

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam nową Mamusię
    Ja mam na razie jedną małą paczkę Pampersów 1 - 43 szt. i Pampers 2 jakieś 3 kombopaki Pan Poślubiony zakupił na promocji chyba w każdym po 144 w każdym i dwie paczki po 108 szt. od koleżanki odkupiłam Nie wiedziałam, że Huggiesy mają jakieś wycięcie na pępuszek. A teraz będziemy jakoś polować na Dadę w Biedronce. Myślę, że Pampersy to w nocy i na wyjścia, a tak w domciu to będę Dady używać Przynajmniej taki mam plan, mam nadzieję, że Emilce będzie pasować A i koleżanka mówiła, że to zależy od dziecka, ale ona po tygodniu używała już 2 z Pampersa i Dady. Zobaczymy.

Daria Śliczny wózek!
    Madlen Twój również ładniutki

Mieszkamy na nowym osiedlu, a co za tym idzie mnóstwo młodych małżeństw z dzidziusiami, u mnie w budynku są 4 ciężarne, a mamy 60 mieszkań może Plus kilka noworodków- niemowlaków do roku życia I jak idę na spacer to widzę mamuśki właśnie z tymi wypasionymi wózeczkami Niektóre takie kosmiczne nowoczesne, a inne takie retro z wikliny Nie można się napatrzeć!

Za godzinę mam wizytę u lekarza. Zaraz się zbieramy. Trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że wszystko ok. Po wizycie jedziemy do teściowej na obiadek i kawkę także odezwę się chyba dopiero wieczorem!
    Natalka trzymam kciuki za wizytę
    Aa, ja kakao codziennie wieczorem na zgagę piję duży kubek. Trochę pomaga.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien doberekja jade do pracy ,rano wstalam bez marudzenia hehe cieplo ale mgla jak pieron...witam nowa mame,ten sam termin mamy i Sandrusie tez mam hehe ale siostrea wy jak tak lubicie podrozowac to zapraszam do mnie!juz raz sie wybieralysciwle....powiem wam ze u mnie swiatwcznie w sklepach ,atmosfera swiateczna i ja zapragnelam juz choinki heheh ale sie wstrzymam do grudnia..teraz musze Amelkowy pokoj urzadzic... pranie tez mnie czeka ,czeka ale sie w koncu doczeka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dzien doberekja jade do pracy ,rano wstalam bez marudzenia hehe cieplo ale mgla jak pieron...witam nowa mame,ten sam termin mamy i Sandrusie tez mam hehe ale siostrea wy jak tak lubicie podrozowac to zapraszam do mnie!juz raz sie wybieralysciwle....powiem wam ze u mnie swiatwcznie w sklepach ,atmosfera swiateczna i ja zapragnelam juz choinki heheh ale sie wstrzymam do grudnia..teraz musze Amelkowy pokoj urzadzic... pranie tez mnie czeka ,czeka ale sie w koncu doczeka
    A u mnie w tym roku choinki nie będzie
    Ale za to będzie łóżeczko hi hi
    Niestety mało miejsca w mieszkaniu, po prostu zrobię jakiś stroik i też będzie klimat :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    A u mnie w tym roku choinki nie będzie
    Ale za to będzie łóżeczko hi hi
    Niestety mało miejsca w mieszkaniu, po prostu zrobię jakiś stroik i też będzie klimat :P
    No pewnie zrobisz dekoracje i sie zrobi kilmat swiateczny..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Daria to ten wozek i kolor ??

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dotty15_01_l.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	18.0 KB
ID:	91330
    Dokładnie ten :-)

Newsletter Mjakmama24.pl