Strona 1481 z 10048
Pokaż wyniki od 14,801 do 14,810 z 100474

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    zapraszam do mnie jak tak bardzo chcesz podróżować samochodem :0 ah gdybym mieszkała bliżej Was też bym z chęcią się spotkała z Wami
    Może razem się teleportujmy na południe?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Natalia świetne te buciki Na każdą okazję :P

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A zapraszam, zapraszam, chetnie Was wszystkie ugoszcze

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Kobietki
    wczoraj po wizycie juz nie mialam sily pisac... Malutki zdrowy, rosnie wazy 1736 gram i jakby patrzec na usg to termin porodu przesunal sie na 31.12... Oczywiscie jak co wizyte nie chcial pokazac swojej buzki, ale za to z chcecia ekspoowal co ma miedzy nozkami przez moment udalo sie zlapac buzke to otwieral i zamykal usta i machal do nas
    A jesli chodzi o plany na dzisiaj to trzeba wstawic kolejne pranie z rzeczami Malego i moze wziac sie za prasowaie, bo juz sie sporo nazbieralo. Mieszkanko juz posprzatane, zostalo jeszcze odkurzyc i mozna lezec Co kochane robicie na obiad? Ja dzisiaj mam kompletka pustke w glowie, a cos by trzeba bylo pomalu szykowac

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie ja sobie jeszcze trochę kicham ale już lepiej niż ostatnio jest co prawda obudziłam się już o 4 rano ale jeszcze na chwilkę zasnęłam, z domu dziś jeszcze też nie wychodzę póki nie muszę to będę siedzieć jak najdłużej, bo za oknem mleko normalnie nic nie widać .. Na śniadanko zrobiłam sobie sałatkę z ogórka i pomidorka tak lekko strawnie dzisiaj Nati daj mi trochę weny od Ciebie, toć ja muszę w końcu pranie wstawić z ciuszkami Amelki .. a jakoś nawet nie chcę mi się za to zabrać wrr.. Patka super że czujesz się lepiej, nie zapomnij kupić na targu mandarynek hihi Aniu ten Twój małżonek coś często wraca późno do domu i na 'paliwie' z tego co piszesz, musisz z nim zrobić porządek ! haha

ja kiedyś miałam zgagę na początku ciąży ale zdarzyło mi się tylko raz w pracy i wypiłam pepsi haha i pomogło
    Często późno wraca a mnie też drazni ze cokolwiek wypije ale wszoraj to już lekka przesada była.... a wraca po nocach bo poluje na BRUNETKI haha

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Czesc Kobietki
    wczoraj po wizycie juz nie mialam sily pisac... Malutki zdrowy, rosnie wazy 1736 gram i jakby patrzec na usg to termin porodu przesunal sie na 31.12... Oczywiscie jak co wizyte nie chcial pokazac swojej buzki, ale za to z chcecia ekspoowal co ma miedzy nozkami przez moment udalo sie zlapac buzke to otwieral i zamykal usta i machal do nas
    A jesli chodzi o plany na dzisiaj to trzeba wstawic kolejne pranie z rzeczami Malego i moze wziac sie za prasowaie, bo juz sie sporo nazbieralo. Mieszkanko juz posprzatane, zostalo jeszcze odkurzyc i mozna lezec Co kochane robicie na obiad? Ja dzisiaj mam kompletka pustke w glowie, a cos by trzeba bylo pomalu szykowac
    Fajnie ze wszystko w porządku
    U mnie dzis.. uwaga.. GOŁĄBKI

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza wlasnie golab ode mnie odlecial z wena dla Ciebie wiec wypatruj przez okno
    Ja Ci powiem, ze u mnie pod koniec ciazy zawsze przychodzily sily, za to z poczatku bylam nie do zycia.. Checi na robienie nia mam, wole leniuchowac, ale w sumie cieszy mnie to ze jednak cos porobie..
    Dzwonila do mnie moja Fotografka. Sesja koncem listopada i bedzie juz ze scena swiateczna, takze super. Kupula juz material i ma uszyc mi jakas kiece musze jeszcze cos fajnego moim malym modelkom znalezc sesja bedzie ciazowa pkus z mezem i rodzinba w jednym, takze bedzie sie dzialo a jak babel sie urodzi to kokejba taka z okolo 7-10 dniowej Różyczki

Dziewczyny te z bliska, wezmy sie w koncu spotkajmy, nie badzcie takie niedostepne. Zycie jest jedno, no ja moge wsiasc w auto i przyjechac gdzie badz, byle nie mega daleko
    Kawy sie napihemy, zjemy ciacho, pogadamy i fajnie bedzie

Ide prasowac
    Hehe to mów kiedy i gdzie może się chociaż we 2 spotkamy !!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Szalona !!!! jakbys mieszkala blizej to bym zapukala w twe drzwi, tudziez okno, nawet za golebia moglabym sie przebrac

A tu zdjecie bucikow mojej ksiezniczki... Nawet brzuchol sie zalapal heheh

Załącznik 91316
    widzę że już conajmniej do roczku masz nakupowane bucików a nawet i więcej

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Czesc Kobietki
    Wspaniale, ze z dzidziusiem wszystko dobrze... Ale kyrcze dziewczyny, moglby jakis bobas, no choc jeden wazyc wiecej od mojej ..... No razniej by mi bylo

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Może razem się teleportujmy na południe?
    jestem za!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów