Strona 1480 z 10048
Pokaż wyniki od 14,791 do 14,800 z 100471

Styczniówki 2016 :)

Hej dopiero teraz znalazlam to forum.. Fajnie ze jest coś takiego mozna sie wiele rzeczy dowiedziec a ja jak mialam jakis problem przeszukiwalam caly internet :P widze ze mam bardzo duzo do nadrobienia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hejka!
    Widzę, że jak zwykle ambitne plany się szykują! Ja mam dziś wizję dalszego ogarniania magazynu dziecięcego (czyt. Sypialni) i może trochę też zrobienia porządku w salonie. Jak dam radę to może nawet poprasuje... Zobacze najpierw czy jestem w stanie chodzić normalnie :-P na szczęście chyba jest lepiej niż wczoraj, aczkolwiek pewna nie jestem bo... Uwaga! Spalam 11 h z tylko 1 kursem do kibelka!!! Czasem zdarza się święto. Życzę Wam miłego dnia Dziewczyny, pomimo mglistej pogody!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nisiowa Zobacz posta
    Hej dopiero teraz znalazlam to forum.. Fajnie ze jest coś takiego mozna sie wiele rzeczy dowiedziec a ja jak mialam jakis problem przeszukiwalam caly internet :P widze ze mam bardzo duzo do nadrobienia
    Witaj u nas hihi powiedz cos o sobie, jak sie nazywasz, skad jestes, na kiedy termin, co bedzie etc
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nisiowa Zobacz posta
    hej tak jak Pati mówi opowiedz coś o sobie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza wlasnie golab ode mnie odlecial z wena dla Ciebie wiec wypatruj przez okno
    Ja Ci powiem, ze u mnie pod koniec ciazy zawsze przychodzily sily, za to z poczatku bylam nie do zycia.. Checi na robienie nia mam, wole leniuchowac, ale w sumie cieszy mnie to ze jednak cos porobie..
    Dzwonila do mnie moja Fotografka. Sesja koncem listopada i bedzie juz ze scena swiateczna, takze super. Kupula juz material i ma uszyc mi jakas kiece musze jeszcze cos fajnego moim malym modelkom znalezc sesja bedzie ciazowa pkus z mezem i rodzinba w jednym, takze bedzie sie dzialo a jak babel sie urodzi to kokejba taka z okolo 7-10 dniowej Różyczki

Dziewczyny te z bliska, wezmy sie w koncu spotkajmy, nie badzcie takie niedostepne. Zycie jest jedno, no ja moge wsiasc w auto i przyjechac gdzie badz, byle nie mega daleko
    Kawy sie napihemy, zjemy ciacho, pogadamy i fajnie bedzie

Ide prasowac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza wlasnie golab ode mnie odlecial z wena dla Ciebie wiec wypatruj przez okno
    Ja Ci powiem, ze u mnie pod koniec ciazy zawsze przychodzily sily, za to z poczatku bylam nie do zycia.. Checi na robienie nia mam, wole leniuchowac, ale w sumie cieszy mnie to ze jednak cos porobie..
    Dzwonila do mnie moja Fotografka. Sesja koncem listopada i bedzie juz ze scena swiateczna, takze super. Kupula juz material i ma uszyc mi jakas kiece musze jeszcze cos fajnego moim malym modelkom znalezc sesja bedzie ciazowa pkus z mezem i rodzinba w jednym, takze bedzie sie dzialo a jak babel sie urodzi to kokejba taka z okolo 7-10 dniowej Różyczki

Dziewczyny te z bliska, wezmy sie w koncu spotkajmy, nie badzcie takie niedostepne. Zycie jest jedno, no ja moge wsiasc w auto i przyjechac gdzie badz, byle nie mega daleko
    Kawy sie napihemy, zjemy ciacho, pogadamy i fajnie bedzie

Ide prasowac
    zapraszam do mnie jak tak bardzo chcesz podróżować samochodem :0 ah gdybym mieszkała bliżej Was też bym z chęcią się spotkała z Wami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    haha Nati weź spojrzałam przez okno czy rzeczywiście jakieś ptaszysko nie leci hahaha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hej! Witam nowa mamcie
    Ja dziś plany tez mam. Wielkie sprzątanie i podlewanie moich storczyków, a popołudniu szkoła rodzenia. Tylko zjadlam śniadanie i tak zmeczylam się ta konsumpcja jakbym biegała podczas jedzenia i niedobrze mi :/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    haha Nati weź spojrzałam przez okno czy rzeczywiście jakieś ptaszysko nie leci hahaha
    Szalona !!!! jakbys mieszkala blizej to bym zapukala w twe drzwi, tudziez okno, nawet za golebia moglabym sie przebrac

A tu zdjecie bucikow mojej ksiezniczki... Nawet brzuchol sie zalapal heheh

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151104_105451.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	70.9 KB
ID:	91316

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Szalona !!!! jakbys mieszkala blizej to bym zapukala w twe drzwi, tudziez okno, nawet za golebia moglabym sie przebrac

A tu zdjecie bucikow mojej ksiezniczki... Nawet brzuchol sie zalapal heheh

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151104_105451.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	70.9 KB
ID:	91316
    Wow jaka kolekcja!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów