Strona 1475 z 10063
Pokaż wyniki od 14,741 do 14,750 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A może nospe weź. Ja jak mnie lapie to poducha miedzy uda i pod pupę i na boczek. Troche głupio wygląda ale odciąża szyjke.
    Ja mam sie stawić w szpitalu na święta. Skończone 35 tygodni. I nie wyjść aż do porodu. Chociaż mój prowadzący twierdzi ze urodzę w połowie grudnia. A tak chciałam do stycznia dociągnąć.
    Może jak będziesz się dużo oszczędzać to dasz rade do stycznia. Chociaż tak naprawdę najważniejsze żeby zdrowi byli ale mama tyle znosi ze chłopcy pewnie silni po niej będą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    I bardzo dobrze z jej strony a Tyjuz koniec pracy na dzis?
    Tak siedze w kawiarni i czekam na siostre bo chciala kupic sobie cos na chrzciny bo idzie w niedziele do kolezanki i oczywiscie nie ma co na siebie wlozycjem ciastko karmelowe z orzechami i mam kawke latte ale bez dodatkow hehehe

Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Może jak będziesz się dużo oszczędzać to dasz rade do stycznia. Chociaż tak naprawdę najważniejsze żeby zdrowi byli ale mama tyle znosi ze chłopcy pewnie silni po niej będą
    Tylko ze mama się sypać zaczyna biorę juz tyle leków, ze juz nawet glodu nie odczuwam. W sumie 16 tabletek dziennie (standardowo, poza doraźnymi typu nospa). Po porodzie zacznę wrzody żołądka leczyc. A co do odpoczynku to leze w sumie caly czas odkąd ze szpitala wróciłam. Tylko do lekarzy mnie wożą bo sama za kierownice juz nie wsiadam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja już w łóżku.... ale fajnie sie tak wyłożyć po całym dniu....

Ciepła herbatka, kołderka.....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A może nospe weź. Ja jak mnie lapie to poducha miedzy uda i pod pupę i na boczek. Troche głupio wygląda ale odciąża szyjke.
    Ja mam sie stawić w szpitalu na święta. Skończone 35 tygodni. I nie wyjść aż do porodu. Chociaż mój prowadzący twierdzi ze urodzę w połowie grudnia. A tak chciałam do stycznia dociągnąć.
    Do grudnia jak dociagniesz to juz beda bepieczni Ty sie zrelaksujesz i chlopaki sie w styczniu urodza

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Juz nie taka malutka ta Twoja Amelka. Spokojnie dogoni nasze pociechy
    No juz nie taka malutka a twoja ile wazyla ostatnio bo nie pamietam?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja już w łóżku.... ale fajnie sie tak wyłożyć po całym dniu....

Ciepła herbatka, kołderka.....
    Ja czasem tez w lozku o tej porze jestemi to najlepsza chwila dnia hehee

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak siedze w kawiarni i czekam na siostre bo
    chciala kupic sobie cos na chrzciny bo idzie w niedziele do kolezanki i oczywiscie nie ma co na siebie wlozycjem ciastko karmelowe z orzechami i mam kawke latte ale bez dodatkow hehehe
    Mniam mniam

Do grudnia jak dociagniesz to juz beda bepieczni Ty sie zrelaksujesz i chlopaki sie w styczniu urodza
    W sumie to juz jestem spokojniejsza. Jak juz pisałam nawet z wyprawka sie nie spieszę. Ubranka kupione - trzeba bylo by e wyprać ale nie ma komu . Tzn chętni są, tylko nie pozwalam bo wszystko musze po swojemu i wezmę sie za to jak będziemy bezpieczni. Wtedy tez zamówię resztę rzeczy dla chłopców.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja czasem tez w lozku o tej porze jestemi to najlepsza chwila dnia hehee
    Dokładnie...najlepsza... szkoda że w ciagu dnia nie mam kiedy sobie na to [ozwolić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów