Strona 1472 z 10058
Pokaż wyniki od 14,711 do 14,720 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    kochane moje....w pon mialam wizyte wszystko super wyniki ok szyjka trzyma jak trzeba male waza po 1000g 27tc+4dni pani dr kazala sie oszczedzac i pomalu decydowac na szpital bo raczej przed porodem tez tam trafie....wybralismy wojewodzki w bielsku bialej ze wzgledu na odzdzial patologii noworodka jakby cos ....wczoraj byl deserek ale powiem wam ze skonczylo sie raczej na rozczarowaniu i dzisiaj zle sie czuje brzuch co chwile sie prezy i cos mnie gniecie szczypie itd wiec chyba sobie juz podarujemy.....mezulek jakby co to w domu jest w ciagu 5 min....wyprobowane w 15tc jak zaczelam krwawic....co do rozstepow to uzywam bio oil i oliwke a i tak mam troche nowych....podusia ciazowa to wyglada jak flak mysle ze mam juz wszystko pokupione ale jeszcze sie nie pakuje i nie piore ubranek ...chociaz moze powinnam....nastepna wizyte mam za 2tyg i teraz juz tak bede miec oby jak najdluzej w domku.....
    Super wiesci Gosia i niech dziewczynki siedza jak najdluzej w twoim brzuszku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Gosiu fajnie że z dziewczynkami wszystko dobrze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    gosia to super wieści, że wszystko ok fajnie, ze tak blisko macie tych mezow swoich :P

ja dzisiaj sie czuje jak podusia ciazowa gosi, jak to napisala, jak flak hehe :P nic mi sie nie chce kompletnie. chec na wymioty dopiero przeszla z godzine temu.. glowa tez mnie cos pobolewa od wczoraj. kurde może mnie Izka zarazila nic, na wszelki wypadek sie nafaszeruje dzisiaj domowymi sposobami
    Bierz profilaktycznie co sie da zeby cie nic nie wzielo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja juz siedze u lekarza bo do banku musialam zajechac a myslalam.ze bedzie ludzi a tu prosze w banku pusto tylko ja i kasjerka hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja juz siedze u lekarza bo do banku musialam zajechac a myslalam.ze bedzie ludzi a tu prosze w banku pusto tylko ja i kasjerka hehe
    o to niedługo będziesz wchodziła i zobaczysz swoją Amelke

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    o to niedługo będziesz wchodziła i zobaczysz swoją Amelke
    Amelka rano fikala jak szalona lozbuz jeden ja to czasem sie zastanawiam co ona tam kombinujea teraz chyba spi i znowu bedzie miala focha bo ja obudza hehe

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A ja byłam u rodzinnego i dostałam skierowanie do kardiologa z dopiskiem pilne. Musze się skonsultować odnosnie czestoskurczu a bez skieorwania w trybie pilnym pewnie mialabym wizytę juz po porodzie Choć i to nie jest gwarancja ale mam nadzieje że uda mi się załapać na wizytę niedługo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    kochane moje....w pon mialam wizyte wszystko super wyniki ok szyjka trzyma jak trzeba male waza po 1000g 27tc+4dni pani dr kazala sie oszczedzac i pomalu decydowac na szpital bo raczej przed porodem tez tam trafie....wybralismy wojewodzki w bielsku bialej ze wzgledu na odzdzial patologii noworodka jakby cos ....wczoraj byl deserek ale powiem wam ze skonczylo sie raczej na rozczarowaniu i dzisiaj zle sie czuje brzuch co chwile sie prezy i cos mnie gniecie szczypie itd wiec chyba sobie juz podarujemy.....mezulek jakby co to w domu jest w ciagu 5 min....wyprobowane w 15tc jak zaczelam krwawic....co do rozstepow to uzywam bio oil i oliwke a i tak mam troche nowych....podusia ciazowa to wyglada jak flak mysle ze mam juz wszystko pokupione ale jeszcze sie nie pakuje i nie piore ubranek ...chociaz moze powinnam....nastepna wizyte mam za 2tyg i teraz juz tak bede miec oby jak najdluzej w domku.....
    Super ze u Was wszystko w porządku. I podziwiam ze jeszcze na deserki macie chęci. Nam lekarz definitywnie zabronił w połowie ciąży, właśnie ze wzgledu na to, ze później sie brzuch może stawiać. A jak tam gabarytowo? Bo ja to mam juz niezłą pilke z przodu. Wydaje sie ogromna. Dosłownie rosne z dnia na dzień. A co do szpitala to ja jestem pod opieka w poradni przyszpitalnej iczmp. A mam 25km drogi

Dzis sprawdziłam ile wazyla corka w 30tc. I miała 1800. A w 24tc 600g. Ciekawe jak będzie z chłopcami bo w 24tc ważyli po okolo 700g. Fajnie by bylo gdyby wzięli przykład ze starszej siostry. W piatek usg. Jestem strasznie ciekawa.
    Ostatnio edytowane przez Beatapab ; 03-11-15 o 17:12

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    A ja byłam u rodzinnego i dostałam skierowanie do kardiologa z dopiskiem pilne. Musze się skonsultować odnosnie czestoskurczu a bez skieorwania w trybie pilnym pewnie mialabym wizytę juz po porodzie Choć i to nie jest gwarancja ale mam nadzieje że uda mi się załapać na wizytę niedługo.
    Wiadomo jak to u nas w Polsce wygląda no ale lepiej być dobrej myśli hehe

kurde a ja sobie normalnie leżę i pachne. Nawet jak postoje chwile to zaraz mam twardy brzuchol. I nogi mnie bolą jak po maratonie znowu a przecież nic nie robiłam heh

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej, hej...
    ja juz po wizycie, wszystko ok, Ninka ma dobra pozycje, tylko na razie polozna mowila, ze lezy buzka do gory i brzuszkiem...
    waży 1620g takze luz myslalam, ze bedzie wieksza kolejna wizyta za 3 tyg, a za tydz polozna przychodzi do nas do domu omowic co i jak z porodem i znieczulenia....
    teraz zjedlismy sobie podwieczorek-galaretke z owocami
    To teraz czekam na wieści od Veroniki jak tam Amelka i w kolejnych dniach na inne Mamuśki jak tam po wizytach!
    miłego wieczoru, pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów