Strona 1461 z 10058
Pokaż wyniki od 14,601 do 14,610 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Madlen super, że wszystko w porządku po wizycie i nie ma żadnych dołów!!! w końcu bejbika dziś widziałaś więc o uśmiech proszę

Beatko dużo odpoczywaj, ja również staram się leżeć, bo mi twardnieje i pobolewa ostatnio, ale jakoś mi to nie wychodzi.

Mój również ma bliziutko do domku dosłownie 3 min także mam go na miejscu i poinformował kolegów z pracy że niezależnie od godziny będzie dzwonił w razie jakby się coś zaczęło

W ogóle dziś dziewczynki tak strasznie się cieszę, bo zadzwoniła do mnie najlepsza i jedyna przyjaciółka oznajmiając, że tak się zapatrzyła w mój brzuszek, że będzie mieć dzidziusia! na chwilę obecną ma zgłosić się za dwa tygodnie, ale już maleńki zarodek jest także oby wszystko było w porządku! nigdy bym się nie spodziewała, że będziemy mieć z jednego roku dzidziusie, bo już przyjaciółka ma 7-letniego synka, który jak się dowiedział policzył pieniążki ze skarbonki i powiedział, że zbiera na wózek dla brata lub siostrzyczki! pięknie
    No widzisz bedziesz miec towarzyszke do spacerow jak ja

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Hahahaha, no tak..... Nasze 1461 mogloby zniechecic
    oj zdecydowanie tak

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Veronica a jak tam twoja kolezanka, ta po in vitro ? Jak znosi ciaze i jej dolegliwosci?? Znaja plec?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No widzisz bedziesz miec towarzyszke do spacerow jak ja
    wprawdzie mieszka 30km ode mnie, ale będziemy na pewno częściej się spotykały na spacerki również

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Veronica a jak tam twoja kolezanka, ta po in vitro ? Jak znosi ciaze i jej dolegliwosci?? Znaja plec?
    Znosi dobrze tylko przytyla i bebenek ma sporyale ona brala hormony przed ciazanie znaja plci bo ciagle odwrocone dziecie i nic nie widacogolnie dobrze sie czuje

Witajcie Mamusie
    tyle tematow tu bylo ze chyba juz zapomnialam o czym pisac ale sprobuje
    przede wszystkim Pati wszystkiego najlepszego, samych cudownych chwil, duzo milosci kazdego dnia i szybkiego bezbolesnego rozwiazania!!!

ja tez jeszcze nie spakowana, duzo rzeczy juz mam ale wydaje mi sie ze mnostwo czasu jeszcze i na pewno zdaze, ale mąż mnie pogania ze czas najwyzszy.
    co do nastrojow to u mnie tez roznie bywa, sa dni ze moglabym gory przenosic a sa i takie ze pol dnia moge plakac. ach te cholerne hormony..
    na rozstepy smarowalam sie roznymi specyfikami, ostatnio palmers i poki co nic sie nie pojawia.
    podziwiam Was dziewczyny ze tak smigalyscie po tych cmentarzach, ja ledwie doszlam do kosciola i brzuch mialam twardy jak kamien. w ogole coraz czesciej mi twardnieje i troche mnie to martwi. staram sie juz malo robic ale tez tak lezec bezproduktywnie jakos nie umiem. no nic jeszze tylko 2 miesiace.
    Natalia mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za smiałość, ale mam wrazenie ze bylabys swietnym psychologiem!! nie myslalas o tym kierunku studiow?

dziewczyny milej nocki zebyscie wszystkie bez problemu zasnely i jutro obudzily sie w wysmienitych humorach!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    wprawdzie mieszka 30km ode mnie, ale będziemy na pewno częściej się spotykały na spacerki również
    No moja jakies 10 km ale w polowie drogi mamy piekny park i plaze takze miejsce idealne na spotkanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    tyle tematow tu bylo ze chyba juz zapomnialam o czym pisac ale sprobuje
    przede wszystkim Pati wszystkiego najlepszego, samych cudownych chwil, duzo milosci kazdego dnia i szybkiego bezbolesnego rozwiazania!!!

ja tez jeszcze nie spakowana, duzo rzeczy juz mam ale wydaje mi sie ze mnostwo czasu jeszcze i na pewno zdaze, ale mąż mnie pogania ze czas najwyzszy.
    co do nastrojow to u mnie tez roznie bywa, sa dni ze moglabym gory przenosic a sa i takie ze pol dnia moge plakac. ach te cholerne hormony..
    na rozstepy smarowalam sie roznymi specyfikami, ostatnio palmers i poki co nic sie nie pojawia.
    podziwiam Was dziewczyny ze tak smigalyscie po tych cmentarzach, ja ledwie doszlam do kosciola i brzuch mialam twardy jak kamien. w ogole coraz czesciej mi twardnieje i troche mnie to martwi. staram sie juz malo robic ale tez tak lezec bezproduktywnie jakos nie umiem. no nic jeszze tylko 2 miesiace.
    Natalia mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za smiałość, ale mam wrazenie ze bylabys swietnym psychologiem!! nie myslalas o tym kierunku studiow?

dziewczyny milej nocki zebyscie wszystkie bez problemu zasnely i jutro obudzily sie w wysmienitych humorach!!
    Hahaha, wiesz bylby duzy problem z tym, bo maz mi czesto powtarza ze chora psychicznie jestem hahahah a tak na serio to nigdy o tym nie myslalam i nie chcialabym i nie nadaje sie i w ogole to nie i nie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja juz w domku i co?zaleglam na kanapie hehe i czekam na meza jak przyjedzie mam do odsmazenia krokieciki i barszcz a mie sie tego robic nie chce...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Plaze ??? Ludzie ale cud tez bym chciala... Ja tez mam plaze raz w roku na wakacjach przez miesiac jak wysypia tone piasky na rynku dla dzieci, morze zastepuje kurtyna wodna na ochlodzenie w upaly a golebie udaja ze sa mewami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów