Strona 1460 z 10063
Pokaż wyniki od 14,591 do 14,600 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A skad ten wieczorny dol?????
    Właśnie nie wiem. Siedzę, szukam jeszcze jakichś koszul nocnych. Nic mi się nie podoba. Walczę z tym, chyba po prostu w ciągu dnia mała depresja musi być

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    aaaa ale świeczki zdmuchałam!!! haha bo w salonie mialam zapalone a ze tam juz nie siedze to zdmuchnelam hihi liczy sie!
    Pewnie, że się liczy :-P też lubię podgrzewacze pozapalac, taki klimacik :-) no i ciepłej ;-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Właśnie nie wiem. Siedzę, szukam jeszcze jakichś koszul nocnych. Nic mi się nie podoba. Walczę z tym, chyba po prostu w ciągu dnia mała depresja musi być
    Oj znam to... Teraz poprostu od razu gdy sie zaczyna mowie sobie "cicho, jest ok, wspaniale" i szybko zajmuje sie czyms co odwraca moje mysli... Poki co dziala..

A dla dzidzi masz juz wszystko??

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Madlen super, że wszystko w porządku po wizycie i nie ma żadnych dołów!!! w końcu bejbika dziś widziałaś więc o uśmiech proszę

Beatko dużo odpoczywaj, ja również staram się leżeć, bo mi twardnieje i pobolewa ostatnio, ale jakoś mi to nie wychodzi.

Mój również ma bliziutko do domku dosłownie 3 min także mam go na miejscu i poinformował kolegów z pracy że niezależnie od godziny będzie dzwonił w razie jakby się coś zaczęło

W ogóle dziś dziewczynki tak strasznie się cieszę, bo zadzwoniła do mnie najlepsza i jedyna przyjaciółka oznajmiając, że tak się zapatrzyła w mój brzuszek, że będzie mieć dzidziusia! na chwilę obecną ma zgłosić się za dwa tygodnie, ale już maleńki zarodek jest także oby wszystko było w porządku! nigdy bym się nie spodziewała, że będziemy mieć z jednego roku dzidziusie, bo już przyjaciółka ma 7-letniego synka, który jak się dowiedział policzył pieniążki ze skarbonki i powiedział, że zbiera na wózek dla brata lub siostrzyczki! pięknie

Senior Member
    nayana

O mnie
    No prosze, Ola, jakie piekne wiesci kolejny maly cud na tym swiecie sie pojawi... Gratulacje dla przyjaciolki. Koniecznie powiedz jej o forum hihihi... Pewnie jest juz grupa z jej miesiacem porodu

O mnie
    Oj znam to... Teraz poprostu od razu gdy sie zaczyna mowie sobie "cicho, jest ok, wspaniale" i szybko zajmuje sie czyms co odwraca moje mysli... Poki co dziala..

A dla dzidzi masz juz wszystko??
    Jeszcze nie. Jak na razie mam tylko ubranka i butelki.
    Reszta rzeczy już wybrana tylko trzeba się na zakupy przejechać.

Czasem lekki stres mnie chwyta jak czytam że Ty i niektóre dziewczyny macie już prawie wszystko

Co do radzenia sobie ze stresem to dobry pomysł masz Najlepiej na głos to mówić. Ja czasem jeszcze sobie myślę, że mam dwie ręce, dwie nogi, jestem zdrowa, więc naprawdę nie ma co narzekać

O mnie
    Ola to super wiadomość
    Nowa istotka będzie, ale fajnie
    U mnie już trochę lepiej. ale chyba idę spać bo jutro rano na badania jadę
    Dobranoc Dziewczynki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    No prosze, Ola, jakie piekne wiesci kolejny maly cud na tym swiecie sie pojawi... Gratulacje dla przyjaciolki. Koniecznie powiedz jej o forum hihihi... Pewnie jest juz grupa z jej miesiacem porodu
    o właśnie sprawdziłam i już jest czerwiec także tylko 28 stron będzie mieć do przeczytania

Senior Member
    nayana

O mnie
    To moje 3 dziecko wiec sila rzeczy wiekszosc mam i tak jakos inaczej sie juz podchodzi do tematu, ale pamietam jaka zielona bylam przed porodem 1 corki... W rodzinie zadnych malych dzieci, wsrod znajomych tez nie... Skonczylo sie tak ze wiekszosc potrzebnych rzeczy kupowalo sie na biezaco juz gdy corka byla w domu

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    o właśnie sprawdziłam i już jest czerwiec także tylko 28 stron będzie mieć do przeczytania
    Hahahaha, no tak..... Nasze 1461 mogloby zniechecic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów