Strona 1459 z 10041
Pokaż wyniki od 14,581 do 14,590 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Byloby tylko" szefowa jade Iza rodzi"
    Czyli możesz być spokojna. Nic tylko pilnowac by miał naładowany telefon

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Nie chodze i chyba nie bede chodzić, jestem na L4 z powodu tych skurczy, w sumie juz jest lepiej ale sie tak rozleniwilam ze rzadko sie poza dom ruszam
    A myślałam, że może się już spotkałyśmy

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej,
    ja już po wizycie.
    Chyba nie jest tak źle jak myślałam, ale muszę jeszcze zrobić jedno badanie.
    Mała waży 1334 g (30 tydz. + 2 dni). Tylko postanowiła się jeszcze obrócić głową do góry, ale szyjka jest ok więc nie pcha się na zewnątrz na razie
    Dostałam tabletki od lekarza, żeby moja macica nie reagowała twardnieniem na ruchy małej. Bo niestety ale skurcze mam nadal, choć już jest ich mniej. Ale czasem nieźle dają popalić.
    Mała dzisiaj rano miała chyba czkawkę - chyba bo nie doświadczyłam tego wcześniej, ale 5 minut miarowych ruchów to chyba to.
    Ja używam kremu elancyl, wydajny i szybko się wchłania. Stosuję 2 razy dziennie (rano i wieczorem). W ciągu dnia jak czuję że skórę mam napiętą to jeszcze smaruję oliwką. Nie każda kobieta ma jednak tak samo. Ja czuję dyskomfort kiedy się nie smaruję bo skóra na brzuchu napięta :/ Jeszcze mój wkurzająco-wystający pępek
    Dzisiaj mierzyłam w sklepie Italian Fashion piżamki i zamówię sobie jedną przez allegro. Musiałam sprawdzić rozmiar i długość, żebym nie biegała po porodówce z gołym tyłkiem. Ale oczywiście zamawiam przez internet bo po prostu bardziej się opłaca.

Mam teraz wieczornego doła, ale mam nadzieję że zaraz przejdzie ....

Hej dziewczyny. U mnie dzis jakas masakra. Jestem pelna niepokoju jak te ostatnie tygodnie maja wyglądać. Dzis cały dzień prawie przeleżałam. Jak wstaje i cokolwiek zaczynam robić brzuch twardnieje. Do tego to głupie uczucie ciagniecia w dol. Żeby bylo weselej jeden z bliźniaków jakies akrobacje urządza i to tez powoduje twardnienia.
    Jakby wrażeń bylo Malo moja tachykardia nie ustępuje mimo zwiększenia dawek leków. W środę będzie tydzień i w teorii juz powinny być zmiany a tu dalej to samo. A kolotania odczuwam juz po kilka razy dziennie (wczesniej byly to po jedyncze incydenty). Zwyczajnie mam dość. Przepraszam ze tak sie żale, ale mąż w pracy a moja 4-latka i tak nic z tego by nie zrozumiała.

Co do wagi to poznam je w piatek. Wtedy mam usg i ciekawe ile chłopcy osiagneli

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Pati, jak Twoje urodzinki?? dmuchalas swieczki?
    niiiieeee, spędzam samotnie i dobrze, bo za duzo ludzi sie tu ostatnio przewija hehe :P w piatek przyjezdza ta moja siostra to upieke dopiero ciacho bo teraz wiecie jaki byl weekend
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    aaaa ale świeczki zdmuchałam!!! haha bo w salonie mialam zapalone a ze tam juz nie siedze to zdmuchnelam hihi liczy sie!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Hej dziewczyny. U mnie dzis jakas masakra. Jestem pelna niepokoju jak te ostatnie tygodnie maja wyglądać. Dzis cały dzień prawie przeleżałam. Jak wstaje i cokolwiek zaczynam robić brzuch twardnieje. Do tego to głupie uczucie ciagniecia w dol. Żeby bylo weselej jeden z bliźniaków jakies akrobacje urządza i to tez powoduje twardnienia.
    Jakby wrażeń bylo Malo moja tachykardia nie ustępuje mimo zwiększenia dawek leków. W środę będzie tydzień i w teorii juz powinny być zmiany a tu dalej to samo. A kolotania odczuwam juz po kilka razy dziennie (wczesniej byly to po jedyncze incydenty). Zwyczajnie mam dość. Przepraszam ze tak sie żale, ale mąż w pracy a moja 4-latka i tak nic z tego by nie zrozumiała.

Co do wagi to poznam je w piatek. Wtedy mam usg i ciekawe ile chłopcy osiagneli
    Beatka trzymaj się i po prostu nie przemęczaj. Wiem że łatwo się mówi, szczególnie że masz dwóch maluchów w brzuchu małą córę w domku, ale po prostu wytrzymaj jeszcze te 2 miesiące.
    Mi też się stawia brzuch, wtedy po prostu odpuszczam. Codziennie coś robię, ale raczej niewiele. Teraz dla mnie wykonanie normalnych obowiązków stanowi wysiłek, wiec dodatkowo niewiele sobie wrzucam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    aaaa ale świeczki zdmuchałam!!! haha bo w salonie mialam zapalone a ze tam juz nie siedze to zdmuchnelam hihi liczy sie!
    Padlam
    Pewnie, ze sie liczy !!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hej,
    ja już po wizycie.
    Chyba nie jest tak źle jak myślałam, ale muszę jeszcze zrobić jedno badanie.
    Mała waży 1334 g (30 tydz. + 2 dni). Tylko postanowiła się jeszcze obrócić głową do góry, ale szyjka jest ok więc nie pcha się na zewnątrz na razie
    Dostałam tabletki od lekarza, żeby moja macica nie reagowała twardnieniem na ruchy małej. Bo niestety ale skurcze mam nadal, choć już jest ich mniej. Ale czasem nieźle dają popalić.
    Mała dzisiaj rano miała chyba czkawkę - chyba bo nie doświadczyłam tego wcześniej, ale 5 minut miarowych ruchów to chyba to.
    Ja używam kremu elancyl, wydajny i szybko się wchłania. Stosuję 2 razy dziennie (rano i wieczorem). W ciągu dnia jak czuję że skórę mam napiętą to jeszcze smaruję oliwką. Nie każda kobieta ma jednak tak samo. Ja czuję dyskomfort kiedy się nie smaruję bo skóra na brzuchu napięta :/ Jeszcze mój wkurzająco-wystający pępek
    Dzisiaj mierzyłam w sklepie Italian Fashion piżamki i zamówię sobie jedną przez allegro. Musiałam sprawdzić rozmiar i długość, żebym nie biegała po porodówce z gołym tyłkiem. Ale oczywiście zamawiam przez internet bo po prostu bardziej się opłaca.

Mam teraz wieczornego doła, ale mam nadzieję że zaraz przejdzie ....
    A skad ten wieczorny dol?????

Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Beatka trzymaj się i po prostu nie przemęczaj. Wiem że łatwo się mówi, szczególnie że masz dwóch maluchów w brzuchu małą córę w domku, ale po prostu wytrzymaj jeszcze te 2 miesiące.
    Mi też się stawia brzuch, wtedy po prostu odpuszczam. Codziennie coś robię, ale raczej niewiele. Teraz dla mnie wykonanie normalnych obowiązków stanowi wysiłek, wiec dodatkowo niewiele sobie wrzucam.
    Ale ja juz naprawde niewiele robię. Nawet obiadów nie gotuje. Jedynie córce kolacje szykuje bo mąż popołudnia ma. Ale juz myśli żeby na poranne zmiany sie przenieść bo córa w przedszkolu i byloby łatwiej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów