Strona 1457 z 10058
Pokaż wyniki od 14,561 do 14,570 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Hahah dokładnie ale muszę kuleczki przesypac na dół poduszki :-)

Dziewczyny jakich kremów na rozstępy używacie? Ja uzywam z Ziaji ale mam wrażenie, że nie działa i myślałam o wypróbowaniu innego kosmetyku
    ja na noc smaruje sie bio oil na z rana balsamem palmers

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja na rozstepy nic nie stosuje, i nigdy zadnymi balasami sie nie smaruje.. ewentualnie w lepcie gdy cialko opalone.. nie lubien poprostu.. poki co nic sie nie dzieje i oby tak zostalo
    moj mąż na szczescie ma taka prace ze jak trzeba to w 5 minut moze byc przy mnie... plan jest taki, ze moja mama zajmie sie dziecmi gdy bede jechac do szpitala.. mąż oznajmil ze bedzie mnie wspieral przy porodzie i bardzo mnie to cieszy, ze nie musze go namawiac ani prosic, tylko ta decyzja sama od niego wyszla.. czy bedzie do samego konca okaze sie na porodówce

w ogoel to cos mi dziwnie w brzuchu... rusza sie mala tak jakby baczki puszczala, no takie dziwne uczucie mam, albo jakby banki z wod plodowych puszczala, pyrkala czy cos.. nie wiem jak to dokladnei nazwac.. troche mnie to zaczyna schizowac.. ooo wiem to takie uczucie jak kiedys byly takie glutki zabawki co jak sie nacisnelo to jakby pierdzialy.. kojarzycie?? to tak podobnie, dziwnie mi w brzuszku robi..
    a może mała ma czkawkę:P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    W sumie tak sobie teraz myślę, że najlepiej sobie wbić w telefonie numer na jakąś sprawdzoną taksówkę - tak na wszelki wypadek gdyby rzeczywiście wody odeszły nagle, coś się stało, a nikogo w pobliżu by nie było :/ nic nie wiadomo my do szpitala jak nie ma korków mamy z 10-15 minut samochodem.
    Też mam tak koło 15-20 minut :-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Moja dokladnie 1222g i polozna powiedziala, ze jest sredniej wielkosci, nie za duza, ale tez nie za mala, a jutro mam kolejna wizyte i jestem ciekawa ile przybrała
    Ja mam w środę wizytę i dokładnie będzie 29 tydzień 1 dzień, więc zobaczę Nie mogę się doczekać
    Mary Ann chodzisz już na szkołę rodzenia przy szpitalu?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Pati nigdy się nie zastanawiałam czy właśnie na dole w kopalni jest zasięg. To pewnie gdzieś na centralę możesz dzwonić żeby poinformowali Tatusia, co?
    taaak, idzie zadzwonić, tam jest jakiś dyspozytor czy coś i oni jakoś dzwonią na dół (nie wiem co to za telefony mają, ale tak to zasięgu nie ma hehe) i mogliby go odszukać i poinformować, ale raczej wyjechać na góre by nie mogł.. tak mi sie wydaje, zapytam jak wroci z pracy. a jak tak jest to wolałabym, żeby chyba nie wiedział bo by tam na dole jeszcze zbzikował czy coś hehe, a myśle, że albo by miał niespodzianke i synuś już na świecie, albo tak czy siak dojedzie wszystko sie może zdażyć hihi

haaa co do kopalni to slyszalam, ze kiedyś był taki koleś to zrezygnował i nie chciał już pracować na dole, bo przeszkadzało mu to, że tam okien nie ma.... hahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    jestem głodna ale nie wiem co zjeść..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Martusia firma z ktorej zamawialam nazywa sie LULAJKA wpisz w google
    Daria ja uzywam Ziaja seria mammma mia i jak dla mnie jest super nie mam nic na brzuszku i mam nadzieje ze tak zostanie..

Zjadlam chleb z czosnkiem na to moje przeziebienie i jakos smierdzi wszedzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Martusia firma z ktorej zamawialam nazywa sie LULAJKA wpisz w google
    Daria ja uzywam Ziaja seria mammma mia i jak dla mnie jest super nie mam nic na brzuszku i mam nadzieje ze tak zostanie..

Zjadlam chleb z czosnkiem na to moje przeziebienie i jakos smierdzi wszedzie
    izaaaa mleko z czosnkiem wypij a nie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jestem głodna ale nie wiem co
    zjeść..
    Kanapke z czosnkiem

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    a może mała ma czkawkę:P
    nie, to nie czkawa, czkawka jest miarowa, w rownych odstepach, a tu rozne przerwy i za kazdym razem z dokladnymi jej ruchami, trwa to przez kilka do kilkunastu sekund..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów