Strona 1456 z 10083
Pokaż wyniki od 14,551 do 14,560 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ja się smaruję oliwką z Hippa na przemian z balsamem i masłem z Palmersa (masło lepsze niż balsam), na razie nie mam rozstępów na brzuszku, jednak na piersiach pojawiło mi się kilka już w 3 miesiącu :/ w sumie brzuszka nie miałam i nie wiedziałam, że tak moje ciało zareaguje w tej części tym bardziej, że jakoś bardzo na początku nie urosły a nosiłam miseczkę D :/ Teraz nawilżam piersi balsamem z Palmersa już typowo na rozstępy, które się pojawiły i bledną powoli

Ja też nie będę targać tych 3 butelek Ewentualnie Mężolutek przyniesie, ale to już dopiero jak mnie przyjmą na oddział będzie mógł wejść. Wiecie co, tak sobie planujemy a nie wiadomo jak to wyjdzie w praktyce. Ja się boję, że jak zacznę rodzić to Pan Poślubiony albo nie zdąży, albo nie będzie akurat mógł być, bo jego praca za bardzo nie pozwala na "wyskoczenie" z pracy, eh... W zapasie mam bratową, która jest dla mnie jak siostra więc ewentualnie ona ze mną porodzi
    mój jakby tak był w pracy i porod by sie mial zaczac to dowiedziałby się dopiero po pracy hehe, no bo przecież jak 700m pod ziemią miałabym do niego zadzwonić hehe. w sumie nawet nie myslalam o tym kto by mogl przy mnie byc hmmmm
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Kurcze u mnie nie ma tego balsamu z babydream jest tylko oliwka a nie chce oliwki stosować..
    Co do porodu to ja też się boję, że zacznę jak mój luby będzie w pracy i będzie musiał się cofać z miasta w którym pracuje ( tam jest szpital) jakieś 12 km i mam nadzieję że dojedzie bo wiem ze w stresie mógłby przygazowac za bardzo... Ewentualnie po mamę dzwonie która może dojechać.
    W ogóle kiedy dowiadujemy się że to już, przez skurcze czy też odejście wód to chyba tak od razu się nie jedzie? Czy od razu w samochód? ;-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    No właśnie wydaje mi się, że każda przejdzie to indywidualnie. Mam 3 koleżanki, które urodziły w przeciągu ostatniego pół roku i u każdej inaczej się zaczęło U jednej skurcze się nasilały, wręcz książkowo to szło, więc powoli się ogarnęła, wzięła prysznic, na spokojnie pojechali do szpitala. U drugiej kilka dni przed terminem pojawiło się krwawienie, na początku poród naturalny potem komplikacje i cc. A trzeba tak jak Wam pisałam przenosiła ponad tydzień ciąże i oznak porodu nie miała, bo wywoływali dopiero w szpitalu Ehh, ciężko tak jak nie wiadomo czego się spodziewać

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Pati nigdy się nie zastanawiałam czy właśnie na dole w kopalni jest zasięg. To pewnie gdzieś na centralę możesz dzwonić żeby poinformowali Tatusia, co?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    No właśnie wydaje mi się, że każda przejdzie to indywidualnie. Mam 3 koleżanki, które urodziły w przeciągu ostatniego pół roku i u każdej inaczej się zaczęło U jednej skurcze się nasilały, wręcz książkowo to szło, więc powoli się ogarnęła, wzięła prysznic, na spokojnie pojechali do szpitala. U drugiej kilka dni przed terminem pojawiło się krwawienie, na początku poród naturalny potem komplikacje i cc. A trzeba tak jak Wam pisałam przenosiła ponad tydzień ciąże i oznak porodu nie miała, bo wywoływali dopiero w szpitalu Ehh, ciężko tak jak nie wiadomo czego się spodziewać
    Dokładnie, najlepiej by było jechać i od razu mieć parte hehe ale to ryzyko że się nie zdąży dojechać w ogóle :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ja na rozstepy nic nie stosuje, i nigdy zadnymi balasami sie nie smaruje.. ewentualnie w lepcie gdy cialko opalone.. nie lubien poprostu.. poki co nic sie nie dzieje i oby tak zostalo
    moj mąż na szczescie ma taka prace ze jak trzeba to w 5 minut moze byc przy mnie... plan jest taki, ze moja mama zajmie sie dziecmi gdy bede jechac do szpitala.. mąż oznajmil ze bedzie mnie wspieral przy porodzie i bardzo mnie to cieszy, ze nie musze go namawiac ani prosic, tylko ta decyzja sama od niego wyszla.. czy bedzie do samego konca okaze sie na porodówce

w ogoel to cos mi dziwnie w brzuchu... rusza sie mala tak jakby baczki puszczala, no takie dziwne uczucie mam, albo jakby banki z wod plodowych puszczala, pyrkala czy cos.. nie wiem jak to dokladnei nazwac.. troche mnie to zaczyna schizowac.. ooo wiem to takie uczucie jak kiedys byly takie glutki zabawki co jak sie nacisnelo to jakby pierdzialy.. kojarzycie?? to tak podobnie, dziwnie mi w brzuszku robi..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Patrycja, pojedziesz do meza, zjedziesz winda na dol i go odszukasz, wezmiesz pod pache i powiesz ze to juz czas

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dokładnie, najlepiej by było jechać i od razu mieć parte hehe ale to ryzyko że się nie zdąży dojechać w ogóle :-)
    W sumie tak sobie teraz myślę, że najlepiej sobie wbić w telefonie numer na jakąś sprawdzoną taksówkę - tak na wszelki wypadek gdyby rzeczywiście wody odeszły nagle, coś się stało, a nikogo w pobliżu by nie było :/ nic nie wiadomo my do szpitala jak nie ma korków mamy z 10-15 minut samochodem.

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Dziewczyny ile wasze bobasy wazyly w 29 tygodniu? Bo moj wazy 1200 i sie martwie ze to troszke malo.
    Moja dokladnie 1222g i polozna powiedziala, ze jest sredniej wielkosci, nie za duza, ale tez nie za mala, a jutro mam kolejna wizyte i jestem ciekawa ile przybrała

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Co do moich robótek, jeśli coś uda mi się stworzyć to się pochwale oczywiście
    Ania, wiem ze łatwo powiedzieć ale musisz na chwile zapomnieć o bratowej. Za dużo stresu nie ma co. Przesyłam buziaczki dla otuchy :*
    Jeśli chodzi o to co zabrać na porodówkę to napewno nie zabieram 3 butelek wody 1,5l kurcze kto to dowlecze hehe u nas dziecko po porodzie ubierają w szpitalne ciuchy a potem jak jest przewiezione juz na salę poporodowa to mogę przebrać w moje, wiec nikt mi ciuszków nie ukradnie, bo sama wypiore je w domu. Zapewniają nam nawet ciepła herbatę wiec nie jest źle. Polozna na szkole rodzenia mówiła ze warto wziąć butelkę wody do masażu pleców, podobno działa cuda
    U nas jest kilka sal jednoosobowych, dwuosobowych i jedna trojeczka. Jak są wolne to w pierwszej kolejności z reguly idzie się do pojedynczej. Sama nie wiem czy aż tak mi zależy by być samej. Zawsze jak zaslabne czy cos to będzie ktoś obok. Chyba jest mi obojętnie.
    No nie widziałam się się nią bo jestem na chwile w domu u rodziców. Ja bym nie chciała żeby ktoś ze "studentów" mi się tam patrzył. A co do rozstępów to używam kremu z babydream z ross mana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów