Strona 1455 z 10048
Pokaż wyniki od 14,541 do 14,550 z 100473

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja mam parę małych białych, starych rozstępów na brzuszku, ale teraz widzę, że od niektórych wydłużają mi się i mam kilka różowych punkcikow. Obawiam się, że mogą się wydłużyć bardziej...
    Dziewczyny napewno ci podpowiedza co one uzywajaja czasem olivke dla dzieci stosuje ale rzadko bo jakos nie lubie byc tlusta

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Co do moich robótek, jeśli coś uda mi się stworzyć to się pochwale oczywiście
    Ania, wiem ze łatwo powiedzieć ale musisz na chwile zapomnieć o bratowej. Za dużo stresu nie ma co. Przesyłam buziaczki dla otuchy :*
    Jeśli chodzi o to co zabrać na porodówkę to napewno nie zabieram 3 butelek wody 1,5l kurcze kto to dowlecze hehe u nas dziecko po porodzie ubierają w szpitalne ciuchy a potem jak jest przewiezione juz na salę poporodowa to mogę przebrać w moje, wiec nikt mi ciuszków nie ukradnie, bo sama wypiore je w domu. Zapewniają nam nawet ciepła herbatę wiec nie jest źle. Polozna na szkole rodzenia mówiła ze warto wziąć butelkę wody do masażu pleców, podobno działa cuda
    U nas jest kilka sal jednoosobowych, dwuosobowych i jedna trojeczka. Jak są wolne to w pierwszej kolejności z reguly idzie się do pojedynczej. Sama nie wiem czy aż tak mi zależy by być samej. Zawsze jak zaslabne czy cos to będzie ktoś obok. Chyba jest mi obojętnie.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ja tam jakoś nigdy nie lubiłam się smarować i sie smaruje dopiero jak sobie przypomne haha a uzywam babydream fur mama, ten krem do ciała
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Hahah dokładnie ale muszę kuleczki przesypac na dół poduszki :-)

Dziewczyny jakich kremów na rozstępy używacie? Ja uzywam z Ziaji ale mam wrażenie, że nie działa i myślałam o wypróbowaniu innego kosmetyku
    Wiem ze dużo dziewczyn nie lubi ale ja po każdej kąpieli używam oliwki. Póki ciało ciepłe to wydaje mi się ze fajnie się wchłania i jeszcze zero rozstępów. A z okresu dojrzewania mam parę starych na udach..

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Dziewczyny ile wasze bobasy wazyly w 29 tygodniu? Bo moj wazy 1200 i sie martwie ze to troszke malo.
    Moja 1345g, wydaje mi się ze 1200 to całkiem normalnie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ciekawe co z Agnieszką ostatnio odzywała sie w połowie października...
    No ciekawe.. w ogole sporo dziewczyn przestało się odzywać. Czasem sobie myślę co u nich..

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Właśnie wszamałam sałatke jarzynowa z kiełbaska biała :-) synus fika równo i ciekawe czy mu smakowało czy kopie na zasadzie matka co ty jesz hehehe

Wasze poduszki ciążowe też są takie zmartletowane i gdzie niegdzie takie chudziutkie? ;-)
    Moja również wygląda inaczej niż 3 miesiące temu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Mamusie!
    Na początek ślę Pati życzenia urodzinowe:* spełnienia marzeń!
    Iza piękne te literki tak mi się spodobały, że rozejrzę się za takimi:P a zamawiałaś na allegro?
    Wczoraj mi dzień minął bardzo szybko. Z samego rana zrobiłam z rodzinką obchód całego cmentarza (dobrze, że mam rodzinę tylko na tym jednym), później obiad u mamci. Ale masakra...jak już chcieliśmy wracać do domu to nie mogłam buta założyć:/ jakoś wcisnełam ale normalnie mi drętwiała:/ dobrze, że byliśmy samochodem i niedaleko do domu. Paluszki u stóp mam jak serdelki:P i wtedy sobie przypomniałam, że w mojej szkole rodzenia jest taka fizjoterapeutka, która za darmo przy obrzękach stosuje kinesiotaping (takie kolorowe plastry, zmniejszają opuchliznę, często sportowcy takie mają). jakieś tam badania prowadzi i w zamian trzeba tylko jakąś ankietę wypełnić:P więc się umówiłam jeszcze z jedną koleżanką i jutro jedziemy się obkleić. Może i na dłonie coś poradzi:P Więc siadłam niedawno i stwierdziłam, że pomaluję sobie pazurki u stóp i dłoni...co ja się nasapałam przy tym:P
    Dziś od rana latałam: najpierw gimnastyka, potem rossmann, potem zakupy, a później w odwiedziny wpadła moja ciocia. Dopiero teraz mam chwilę coś napisać
    Dziewczyny, ja torby jeszcze nie spakowałam, właściwie to nawet torby nie mam:/ widzialam gazetkę Lidla, że w tym albo przyszłym mają być nawet fajne, niedrogie. Może się wybiorę, zobaczę czy się w taką zmieszczę. Większość rzeczy dla mnie i syna już chyba mam. Brakuje mi tylko wkładek laktacyjnych ale nie wiem jakie kupić:/
    Jutro z rana idę na badanka, a w piątek mam wizytę. Ciekawe ile Juliś już waży ostatnio nieźle mi daje do wiwatu:P
    Miłego wieczoru!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja się smaruję oliwką z Hippa na przemian z balsamem i masłem z Palmersa (masło lepsze niż balsam), na razie nie mam rozstępów na brzuszku, jednak na piersiach pojawiło mi się kilka już w 3 miesiącu :/ w sumie brzuszka nie miałam i nie wiedziałam, że tak moje ciało zareaguje w tej części tym bardziej, że jakoś bardzo na początku nie urosły a nosiłam miseczkę D :/ Teraz nawilżam piersi balsamem z Palmersa już typowo na rozstępy, które się pojawiły i bledną powoli

Ja też nie będę targać tych 3 butelek Ewentualnie Mężolutek przyniesie, ale to już dopiero jak mnie przyjmą na oddział będzie mógł wejść. Wiecie co, tak sobie planujemy a nie wiadomo jak to wyjdzie w praktyce. Ja się boję, że jak zacznę rodzić to Pan Poślubiony albo nie zdąży, albo nie będzie akurat mógł być, bo jego praca za bardzo nie pozwala na "wyskoczenie" z pracy, eh... W zapasie mam bratową, która jest dla mnie jak siostra więc ewentualnie ona ze mną porodzi

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Odnośnie podusi do spania, moja się całkiem dobrze trzyma
    a na rozstępy mam oliwkę z Tołpy, bo akurat jakaś promocja w rossmanie na nią była. już mi się kończy, i teraz w planach mam zamiar kupić balsam z babydream.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów