Strona 1452 z 10066
Pokaż wyniki od 14,511 do 14,520 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Tak piszecie o tym pakowaniu i stwierdziłam, że też już zacznę także walizka się powoli zapełnia
    Mam taką książeczkę co wziąć na wyprawkę dla malucha i tam zalecają zabrać: koszula nocna, zegarek by móc samodzielnie kontrolować skurcze, woda niegazowana z dziubkiem, ręczniczek do okładów i przemywania twarzy, jak ktoś chce to poduszka - jasiek, podpaski, podkłady, ręczniki papierowe do osuszania krocza ( o tym również mówiły moje koleżanki, że lepiej takie wziąć i wyrzucać na bieżącą niż potem dopierać ręczniki bawełniane), preparat do dezynfekcji ran, majtki jednorazowe lub bawełniane, szlafrok, koszule do karmienia, skarpetki, biustonosz do karmienia, klapki pod prysznic, ręczniki zwykłe, kosmetyki dla siebie, wkładki laktacyjne, maść na obolałe brodawki, leki które przyjmujemy w tym suplementy, telefon i ładowarka, sztućce, kubek, poduszka poporodowa, poduszka do karmienia, czapeczki dla dziecka, rękawiczki niedrapki, chusteczki nawilżane, pieluchy jednorazowe, pieluchy tetrowe 3 szt., body i pajacyki na pobyt w szpitalu 3 szt., smoczek w rozmiarze mini, woda niegazowana 3 butelki 1,5 l i piszą o książce, gazecie czy mp3.

Nie wiem czy to wszystko jest przydatne, ale tak jest napisane w tej ulotce A kupujecie ta poduszkę poporodową???
    U mnie w szpitalu wszystkie jednarazowe rzeczy potrzebne do porodu sa. Zegarek mam w telefonie ponoc dobrze miec maly reczniczek zmoczony ciepla woda i polozony na silnych skurczach na podbrzuszu i kroczu, niby przynosi to ulge. Wyprobuje przy porodzie czy aby na pewno. Ksiazek nie biore ani gazet bo nie ma kiedy czytac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    To już nie pierwsza sytuacja z smsami... heh ...

Coś mnie po prostu gryzie od środka szczerze to nawet nie wiem czy mam ochote jeździć do domu rodzinnego a ona zazwyczaj tam jest
    nie możesz przez nią nie widywać się z rodzicami .. musisz pokazać że nic Cie nie obchodzi jej zdanie i być twarda :*

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wy sie tak pakujecie a ja sie ciesze ze tego robic nie musze..przygotuje tylko dla Amelki kombinezon,czapke,spodnie i sweterek na wyjscie...u nas daja wszystko dla bejbika i dla mamy koszulke w sumie bede w szpitalu jeden dzien ,nikt mnie tam odwiedzal nie bedzie oprocz rodziny i dziewczyn takze nie musze pieknie wygladac a pokoje sa jedno osobowe takze nie stresuje sie wcale

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wy sie tak pakujecie a ja sie ciesze ze tego robic nie musze..przygotuje tylko dla Amelki kombinezon,czapke,spodnie i sweterek na wyjscie...u nas daja wszystko dla bejbika i dla mamy koszulke w sumie bede w szpitalu jeden dzien ,nikt mnie tam odwiedzal nie bedzie oprocz rodziny i dziewczyn takze nie musze pieknie wygladac a pokoje sa jedno osobowe takze nie stresuje sie wcale
    to ja tez chce rodzic w Chicago

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja biore mala walizke na kolkach... Aby jak maz przyjedzie nie musial chodzic na kilka razy. Wiec spokojnie bede mogla potoczyc ta walizje za uchwyt, mezus wezmie niunie w nosidelku a jeszcze dwie cory beda przy wypisie wiec po wolnej rece potrzebujemy dla dziewczynek
    Ja też już pisałam o tym wcześniej Walizeczka na kółkach wygodna sprawa, nawet jak jest winda to zeba do swojej sali dojść jakoś a dźwiganie nie jest wskazane. Jak leżałam w szpitalu 1,5 miesiąca temu to akurat była awaria windy i wyobraźcie sobie, że kobietki jak są przyjmowane w izbie przyjęć do szpitala to oczywiście są same, nie ma męża, a już muszą się przebrać i wziąć potrzebne rzeczy na oddział i widziałam te biedne zmarnowane kobietki z brzuszkami jak po schodach na 3 albo 4 piętro (nie pamiętam na którym jest Porodówka w Opolu, bo ja leżałam na pierwszym) wchodziły same po schodach właśnie z tymi torbami podróżnymi bez kółek :/ a wiadomo no położne po 50-tce też ciężko im dźwigać i pomagały, ale same miały problem z ciężarem :/ a te z walizkami wjeżdżały podjazdem dla wózków inwalidzkich. Nie wiem jak jest u Was w szpitalu, może porodówka jest na parterze i nie będziecie musiały dźwigać

Byłam też świadkiem jak kobietę prosto z karetki na noszach na pierwsze piętro wnosili na salę operacyjną na cc.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    to ja tez chce rodzic w Chicago
    hahaha ja też w Opolu są tylko trzy sale jednoosobowe

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    to Verka taki komfort psychiczny masz zapewniony wiedząc, że sama w sali. To jest duży plus

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    hahaha ja też w Opolu są tylko trzy sale jednoosobowe
    nie wiem jak u Was ale u mnie za sale jednoosobowa trzeba zapłacic 150 zł ;/

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nie wiem jak u Was ale u mnie za sale jednoosobowa trzeba zapłacic 150 zł ;/
    u nas położna na szkole rodzenia mówiła, że jest tak że jak jest wolna a akurat Ty zaczniesz rodzić to jest Twoja - w praktyce podejrzewam, że trzeba zapłacić, muszę podpytać koleżanek...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Nie denerwuj sie Kochana bo to nic nie da..juz powiedzialyscie sobie wszystko i to w nerwach wiec zostaw to a pozniej na spokojnie porozmawiajcie jeszcze raz bo jestescie rodzina i bedziecie sie musialy widywac....
    Wiesz nie da sie na spokojnie... ja już sie nie chce denerwować i nie mam zamiaru z nią w najbliższym czasie rozmawiać bo szkoda mi nerwów a całą mnie trzęsie;/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów