Strona 1449 z 10083
Pokaż wyniki od 14,481 do 14,490 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Iza, ją biorę te 56, i to takie 'spadkowe', bardziej zużyte, bo slyszalam, że jak przebierają to biorą do swojej pralni i nie zawsze wracają. Przynajmniej nie będzie żal, a jeszcze będą okazję do strojenia dzieciaczka
    wiem że 56 ale co konkretnie body z długim krótkim czy jak?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Dziewczyny a jakie ciuszki bierzecie dla maluszków do szpitala na to pierwsze ubranie i wgl ??
    U nas ubieraja tylko wtedy jesli mamusia sobie zazyczu. Tak to jest owiniete dziecko w pieluszke tetrowa i wlozone do wiazanego becika. Zcracji ze jest cieplo wystarczy sam pajacyk, i tak bedzie sie wkladalo dziecko w ten becik.
    Tak wiec ja biore 5 pajacykow w dwoch rozmiarach, pieluszki pampersy i smoczek aha i czapusie na glowke. Dla dziecka to wszystko. W domu bedzie spakowane ubranko do wypisu, czyli body dlugi rekaw plus pajacyk i kombinezonik. Ciepla czapeczka. Nosidelko i cieply koc do okrycia.

Dla mnie: pizamki, bokserki koszulki plus getry i bluza, gumowe klapki, majtki, podklady plus podpaski, ocetnisept, szlafrok, Kubek i swoje sztucce, kosmetyki i biustonosz. I to wsio z niczego innego nie korzystalam. Chyba

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U nas ubieraja tylko wtedy jesli mamusia sobie zazyczu. Tak to jest owiniete dziecko w pieluszke tetrowa i wlozone do wiazanego becika. Zcracji ze jest cieplo wystarczy sam pajacyk, i tak bedzie sie wkladalo dziecko w ten becik.
    Tak wiec ja biore 5 pajacykow w dwoch rozmiarach, pieluszki pampersy i smoczek aha i czapusie na glowke. Dla dziecka to wszystko. W domu bedzie spakowane ubranko do wypisu, czyli body dlugi rekaw plus pajacyk i kombinezonik. Ciepla czapeczka. Nosidelko i cieply koc do okrycia.

Dla mnie: pizamki, bokserki koszulki plus getry i bluza, gumowe klapki, majtki, podklady plus podpaski, ocetnisept, szlafrok, Kubek i swoje sztucce, kosmetyki i biustonosz. I to wsio z niczego innego nie korzystalam. Chyba
    czuje ze tatuś i tak się po coś wróci do domu reczniki wez dla siebie a dla dziecka bierze sie np mydełko czy cos takiego do mycia?

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Aniu tacy są ludzie dziś, niewdzieczni. Ale przytocze tu jedną z budowlanych mądrości taty, ' nie warto sobie ch*jostwa do głowy brac'. I jakkolwiek będzie Ci ciężko, to pamiętaj, żeby następny raz jak ta osoba z prośbą o pomoc przyjdzie, odstawić z kwitkiem. I tyle ;-)
    No tak tylko ja po prostu nie umiem... ehhh

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Witajcie dziewczynki. Ostatnio nic nie pisze ale czytam Was prawie na bieżąco. Nie mam siły ani ochoty na nic jestem w jakimś totalnym dole psychicznym. Co drugi dzień ryczę z byle powodu, przy starszej córce jakoś sie trzymam. Mój małżon- tak jak by go nie było, zero wsparcia i zrozumienia echhh. zobaczyłam dziś odcinek 600 gramów szczęścia i dowiedziałam się, że Amelka odeszła, jeszcze większy smutek mnie ogarnął. Pomyślała, że wejdę do dziewczyn na forum, bo tu zawsze tak optymistycznie a tu tragiczna wiadomość o trojaczkach w forum lutowego. Nic mnie nie cieszy, ani wizyty u lekarza, ostatnio kupiłam mebelki dla bejbika i zero entuzjazmu, normalnie zaczynam sie o siebie martwić...
    Hania, porozmawiaj z mezem... To przez hormony, tez mialam taki okres w tej ciazy... Musisz zajac sie czym przyjemnym... Moze kosmetyczka? Kino? Spotkanie z kolezanka? Cos co pozwoli oderwac cie od codziennosi o zajac twohe mysli czyms odmiennym... Jak bys mieszkala blizej to bym cie odwiedzila ja jestem glupia ze ho ho to humor by ci sie poprawil

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No tak czasami bywa niestety, ze jak sie czlowiek stara itd to pozniej baty dostaje... Ale sprobuj sie tym nie przejmowac, albo porozmawiac z ta osoba... Musisz sie usmiechac zeby dzidzius tez byl szczesliwy

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze jeszcze klapki gumowe sa mi potrzebne do szpitala
    A no bywa... Wiesz...próbować sie nie przejować ale to ta osoba o której kiedyś pisałam a mówiłaś żeby mieć dobre serce...tak właśnie sie odpłacają...a z nia sie nie da NORMALNIE porozmawiać...;/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    czuje ze tatuś i tak się po coś wróci do domu reczniki wez dla siebie a dla dziecka bierze sie np mydełko czy cos takiego do mycia?
    Hhaha no reczniki tez uzywalam
    Dla dziecka kosmetykow nie trzeba. Polozne maja w pokoju do kapieli wszystkie potrzebne kosmetyki. Alenie wiem czy we wszystkich szpitalach tak jest

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A no bywa... Wiesz...próbować sie nie przejować ale to ta osoba o której kiedyś pisałam a mówiłaś żeby mieć dobre serce...tak właśnie sie odpłacają...a z nia sie nie da NORMALNIE porozmawiać...;/
    No tak Ania, ale jesli ty jestes i bedziesz wporzadku to nie masz o tak wplywu na to jaki jest ktos inny.. Grunt by sie tym samym nie odplacac... Musisz zamknac temat. Powiedziec ze sobie nie masz nic do zarzucenia a to jaki jest ktos inny to juz problem tej drugiej osoby nie twoj. Nie mozesz sie tym przejmowac bo zwariujesz...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Właśnie sobie zamówiłam torbę do szpitala, także jak tylko przyjdzie to spakuję wszystko, niech sobie czeka na odpowiedni moment

A jeśli chodzi o amatorskie zdjęcia to ja mówiłam, ale brakło czasu w weekend, a na tygodniu mężu totalnie zabiegany, także myślę, że nadchodzącą niedzielę poświęcimy na jakąś fajną sesyjkę już mu oznajmiłam nawet

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Właśnie sobie zamówiłam torbę do szpitala, także jak tylko przyjdzie to spakuję wszystko, niech sobie czeka na odpowiedni moment

A jeśli chodzi o amatorskie zdjęcia to ja mówiłam, ale brakło czasu w weekend, a na tygodniu mężu totalnie zabiegany, także myślę, że nadchodzącą niedzielę poświęcimy na jakąś fajną sesyjkę już mu oznajmiłam nawet
    zamówiłas ta co pokazywałas ostatnio ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów