Strona 1448 z 10092
Pokaż wyniki od 14,471 do 14,480 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Widzę, że nie tylko ja mam takie myśli
    Któraś z Was szyje? U mojej babci na strychu stoi maszyna do szycia, ale ja nie wiem czy by się nadawała jeszcze do czegokolwiek. Chyba, że od taty pożyczę singera i zobaczę czy mi się spodoba
    Ja nie mam zdolności do szycia hihi znaczy spodnie skrócić skrócę ale żeby coś tworzyć to nie ja....

Jutro może reszta zakupów dla niuni.... ehhh

Coś dziś mam dziwny dzien tylko mi się [łakać chce i ciagle zmeczona sie czuje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja nie mam zdolności do szycia hihi znaczy spodnie skrócić skrócę ale żeby coś tworzyć to nie ja....

Jutro może reszta zakupów dla niuni.... ehhh

Coś dziś mam dziwny dzien tylko mi się [łakać chce i ciagle zmeczona sie czuje
    A stalo sie cos?? Czy poprostu hormony?
    Poczytaj jakas ksiazke albo niech ci maz masaz zrobi zrelaksuj sie ...
    A na marginesie, ktoras z dziewczyn miala sie pochwalic jeszcze amatorskimi zdjeciami brzuszka.....

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A stalo sie cos?? Czy poprostu hormony?
    Poczytaj jakas ksiazke albo niech ci maz masaz zrobi zrelaksuj sie ...
    A na marginesie, ktoras z dziewczyn miala sie pochwalic jeszcze amatorskimi zdjeciami brzuszka.....
    A 2 dni temu po prostu pokłóciłam się z kimś... i jest mi cały czas przykro bo jeżeli komuś coś trzeba było to byłam dobra do pomocy a ostatnio ja coś powiedziałam to sie dowiedziałam że "żałosna jestem" tak to jest poświęcać sie dla rodziny a oni mają kompletnie głęboko w d.... za przeproszeniem ...

A co do zdjęć rzecywiście dziewczyny się miały pochwalić...

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ja szyję... Ale tylko amatorsko i raczej właśnie takie zabaweczki a nie ciuchy. Od babci się od małego uczylam, 10 lat nie miałam jak przy maszynie siedzialam, albo z szydelkiem czy drutami. W zasadzie każda wolna od majsterkowania z dziadkiem chwilę tak spedzalam. Dlatego dziś i tesciowa nie ma się o co przyczepic, i męża zawstydze lutujac lampki choinkowe. Tak się zawsze śmieje, że po prostu do taty nigdy nie dotarlo w pełni, że jestem dziewczynka, a że i on i jego rodzice bardzo dużo sami robili, to się przy nich uczylam. Teraz, że względu na pasję staroci, mam w pełni sprawną maszynę Pfaffa, taka nożna, nie elektryczną. Ale właśnie kombinuje, że jak się malutka urodzi, to kupie podstawowa elektryczną z overlockiem, jakieś proste sukienusie jej uszyje na lato. Nawet były w lidlu za jakie 200 zł niedawno, ale ją wtedy latanie po ginekologach miałam, dosc było atrakcji. Nota bene teraz też umowilam wizytę dodatkowo na jutro (oryginalnie miałam iść dopiero 19.11) żeby potwierdzić, czy te plamienia to znowu ta sama bajka i mam dobrać drugą połowę leków, czy coś nowego. A do tego umowilam się na wosk i pedicure, bo... nie siegaam!!! I już tak jak i Natalia zaczynam trzymać kciuki, żeby się na święta rozpakowac, bo już coraz ciężej...

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Ja szyję... Ale tylko amatorsko i raczej właśnie takie zabaweczki a nie ciuchy. Od babci się od małego uczylam, 10 lat nie miałam jak przy maszynie siedzialam, albo z szydelkiem czy drutami. W zasadzie każda wolna od majsterkowania z dziadkiem chwilę tak spedzalam. Dlatego dziś i tesciowa nie ma się o co przyczepic, i męża zawstydze lutujac lampki choinkowe. Tak się zawsze śmieje, że po prostu do taty nigdy nie dotarlo w pełni, że jestem dziewczynka, a że i on i jego rodzice bardzo dużo sami robili, to się przy nich uczylam. Teraz, że względu na pasję staroci, mam w pełni sprawną maszynę Pfaffa, taka nożna, nie elektryczną. Ale właśnie kombinuje, że jak się malutka urodzi, to kupie podstawowa elektryczną z overlockiem, jakieś proste sukienusie jej uszyje na lato. Nawet były w lidlu za jakie 200 zł niedawno, ale ją wtedy latanie po ginekologach miałam, dosc było atrakcji. Nota bene teraz też umowilam wizytę dodatkowo na jutro (oryginalnie miałam iść dopiero 19.11) żeby potwierdzić, czy te plamienia to znowu ta sama bajka i mam dobrać drugą połowę leków, czy coś nowego. A do tego umowilam się na wosk i pedicure, bo... nie siegaam!!! I już tak jak i Natalia zaczynam trzymać kciuki, żeby się na święta rozpakowac, bo już coraz ciężej...
    Hihi a no mi też ciężko się zgiąc buty ubrać..

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Aniu tacy są ludzie dziś, niewdzieczni. Ale przytocze tu jedną z budowlanych mądrości taty, ' nie warto sobie ch*jostwa do głowy brac'. I jakkolwiek będzie Ci ciężko, to pamiętaj, żeby następny raz jak ta osoba z prośbą o pomoc przyjdzie, odstawić z kwitkiem. I tyle ;-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny a jakie ciuszki bierzecie dla maluszków do szpitala na to pierwsze ubranie i wgl ??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A 2 dni temu po prostu pokłóciłam się z kimś... i jest mi cały czas przykro bo jeżeli komuś coś trzeba było to byłam dobra do pomocy a ostatnio ja coś powiedziałam to sie dowiedziałam że "żałosna jestem" tak to jest poświęcać sie dla rodziny a oni mają kompletnie głęboko w d.... za przeproszeniem ...

A co do zdjęć rzecywiście dziewczyny się miały pochwalić...
    No tak czasami bywa niestety, ze jak sie czlowiek stara itd to pozniej baty dostaje... Ale sprobuj sie tym nie przejmowac, albo porozmawiac z ta osoba... Musisz sie usmiechac zeby dzidzius tez byl szczesliwy

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze jeszcze klapki gumowe sa mi potrzebne do szpitala

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Iza, ją biorę te 56, i to takie 'spadkowe', bardziej zużyte, bo slyszalam, że jak przebierają to biorą do swojej pralni i nie zawsze wracają. Przynajmniej nie będzie żal, a jeszcze będą okazję do strojenia dzieciaczka

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki. Ostatnio nic nie pisze ale czytam Was prawie na bieżąco. Nie mam siły ani ochoty na nic jestem w jakimś totalnym dole psychicznym. Co drugi dzień ryczę z byle powodu, przy starszej córce jakoś sie trzymam. Mój małżon- tak jak by go nie było, zero wsparcia i zrozumienia echhh. zobaczyłam dziś odcinek 600 gramów szczęścia i dowiedziałam się, że Melania odeszła, jeszcze większy smutek mnie ogarnął. Pomyślała, że wejdę do dziewczyn na forum, bo tu zawsze tak optymistycznie a tu tragiczna wiadomość o trojaczkach w forum lutowego. Nic mnie nie cieszy, ani wizyty u lekarza, ostatnio kupiłam mebelki dla bejbika i zero entuzjazmu, normalnie zaczynam sie o siebie martwić...
    Ostatnio edytowane przez hankaskakanka ; 02-11-15 o 17:38

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów