Strona 1446 z 10065
Pokaż wyniki od 14,451 do 14,460 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    I kolejny dzien mija, znow nim sie ogladne to week bedzie
    Babel sie tak w tym brzuchu rozpycha, ze czasami sie boje czy sie nie dusi... Dobrze ze pojutrze wizyta! Oby tez jej waga mnie troche uspokoila... Powiem Wam, ze chcialabym juz konca grudnia i szybko, bezproblemowo urodzic... Niby czuje sie ok, procz tych typowych ciazowych dolegliwosci, niby czas szybko mija ale jednoczesnie wydaje mi sie ze wieki juz w tej ciazy chodze...
    A teraz jeszcze mnie smaki na grzane wino naszly...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Przyszedł właśnie do mnie mój zestaw "Amelka" poduszki w kształcie literek imienia mojej księżniczki do powieszenia na łóżeczko + poduszka sówka i mały kotek ale jestem zadowolona

Załącznik 91270Załącznik 91269Załącznik 91268Załącznik 91271
    Iza piękne te ozdoby
    Ja planuję literki drewniane na ścianę

Co do pakowania to ja na razie też mam tylko ubranka dla małej, ale listopad to miesiąc zakupów, więc będziemy się uzbrajać w różne akcesoria :P

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Iza świetne literki. Ja miałam w planie zrobić podobne sama, ciekawe co z tych moich chęci będzie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien doberek
    PATI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA
    Ja juz pracuje ostro od rana ale dzis wczesniej wyjde bo mama juz jest takze luzik...ja jutro mam wizyte i ciekawa jestem wagi Amelkimeble dotrlarly ale nie wiem kiedy zlozone zostana moze dzic troszke zobaczymy...u mnie lato w pelni z czego sie ciesze ale z drugiej strony jakndowali zimno to sie nie pozbieram hehe...ja poki co ze spaniem nie mam problemu usypiam raz dwa i budze sie zazwyczaj rano czasem na siku wstane raz ale wszystko przedmna

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    jak jestes pewna to zamawiaj bo są świetne i milutkie w dotyku
    Iza ozdoby czat hehe sa poprostu cudne

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Wlasnie ogladam rogram Porody... tatus przecina pepowine- i tak pomyslalam,ze chcialabym zeby byl styczen i juz na tym etapie byc
    A z innej strony, jedna z matek nie chciala miec kontaktu skora do skory po porodzie, jak to ujela- "Chcialabym zeby czysciutka juz do mnie przyszla"- dziewczyny czy tylko dla mnie to jest dziwne podejscie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Iza
    świetne literki. Ja miałam w planie zrobić podobne sama, ciekawe co z tych moich chęci będzie
    Robisz cos takiego?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Verka ja tez jestem ciekawa ile Twoja kruszynka wazy

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Wlasnie ogladam rogram Porody... tatus przecina pepowine- i tak pomyslalam,ze chcialabym zeby byl styczen i juz na tym etapie byc
    A z innej strony, jedna z matek nie chciala miec kontaktu skora do skory po porodzie, jak to ujela- "Chcialabym zeby czysciutka juz do mnie przyszla"- dziewczyny czy tylko dla mnie to jest dziwne podejscie?
    Przecież same będziemy brudaskami. Mi nie będzie to przeszkadzało. Jak nie będzie przeciwwskazań to jak najszybciej będę chciała zobaczyc/dotknąć moja malutka

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    I kolejny dzien mija, znow nim sie ogladne to week bedzie

Babel sie tak w tym brzuchu rozpycha, ze czasami sie boje czy sie nie dusi... Dobrze ze pojutrze wizyta! Oby tez jej waga mnie troche uspokoila... Powiem Wam, ze chcialabym juz konca grudnia i szybko, bezproblemowo urodzic... Niby czuje sie ok, procz tych typowych ciazowych dolegliwosci, niby czas szybko mija ale jednoczesnie wydaje mi sie ze wieki juz w tej ciazy chodze...
    A teraz jeszcze mnie smaki na grzane wino naszly...
    Mmm mniam grzane wino

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów