Strona 1445 z 10050
Pokaż wyniki od 14,441 do 14,450 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Przyszedł właśnie do mnie mój zestaw "Amelka" poduszki w kształcie literek imienia mojej księżniczki do powieszenia na łóżeczko + poduszka sówka i mały kotek ale jestem zadowolona

Załącznik 91270Załącznik 91269Załącznik 91268Załącznik 91271
    Jakie słodkie!!! Podobają mi się te literki na ścianę ale balabym się zamawiać przed porodem co by mi się imię dla synka nie zmieniło hehehehe :-) Fajnie, że jesteś pewna na 100 % imienia :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witam dziewczynki

Pati wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

Whatz a jak daleko masz do swoich rodziców ? Bo ja 500 km i za tydzień moi rodzice mają 30 rocznicę ślubu i właśnie się tak zastanawiam czy jechać i czy nie będzie to już za bardzo niebezpieczne...bo to już 33 tydzień będzie, jak myślicie dziewczynki ? Co prawda droga jest dobra, bo caył czas właściwie autostrada ale to nie zmienia faktu, że jedzie się dosyć długo...

Co do torby to ja walizkę już mam i większość potrzebnych rzeczy dla siebie i dla Maluszka też ale jakoś zebrać się nie mogę do pakowania heh jakoś tak mi się nie chce...dzisiaj dlasza część prasowania, może jak już wszystko popiore i poprasuje to się spakuje

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Iza śliczne te literki i poduszeczki ale ja podobnie jak Daria bałabym się zamówić przed porodem żeby imię się nie zmieniło

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Witam dziewczynki

Whatz a jak daleko masz do swoich rodziców ? Bo ja 500 km i za tydzień moi rodzice mają 30 rocznicę ślubu i właśnie się tak zastanawiam czy jechać i czy nie będzie to już za bardzo niebezpieczne...bo to już 33 tydzień będzie, jak myślicie dziewczynki ? Co prawda droga jest dobra, bo caył czas właściwie autostrada ale to nie zmienia faktu, że jedzie się dosyć długo...

Co do torby to ja walizkę już mam i większość potrzebnych rzeczy dla siebie i dla Maluszka też ale jakoś zebrać się nie mogę do pakowania heh jakoś tak mi się nie chce...dzisiaj dlasza część prasowania, może jak już wszystko popiore i poprasuje to się spakuje
    Kochana zawsze można robić postoje a jesli jedziecie autostradą to nawet tego nie odczujesz

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza, swietne te literki pochwal sie pokojem malutkiej jak jyz zawisna nad lozeczkiem
    Ja sie przemeczylam.. Dol to mi doslownie tak rwie jakby wypasc miala.. Tyle ze skurczy nie ma... Musi mi gdzies tak naciskac, bo bol potworny..

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A pewnie, będziemy się malować i stroić po porodzie
    co do torby to mnie przerażacie. Juz spakowane? Hehe musze jak najszybciej wybrać się na zakupy! Wygląda na to że tylko ja nie przygotowana do porodu. Wydaje mi się ze mam jeszcze tyyyle czasu
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    nie martw sie, ja nie mam jeszcze nic tylko ubranka! powaga... aaaa i podklady poporodowe mam a gdzie tam reszta ;p jak i do mnie tak i do maluszka. ale my planujemy sie w grudniu wybrac po wszystko bo wiecie.. barbórka hehe
    Ja rowniez nie jestem przygotowana. Caly czas mam wraznie,ze duzo czasu jeszcze zostalo :P

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Patrycja, wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i jak najmniej bolesnego rozwiazania

Ja tydzien temu jechalam ok. 400km nie bylo zle. Wydaje mi sie,ze wszystko zalezy od Twojego samopoczucia

Witam dziewczynki

Ostatnio edytowane przez mamaL&I ; 02-11-15 o 13:26

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam dziewczynki

Boże podziwiam Cię, że prowadziłaś sama 500 km samochód! A mamaL 400 km. Ja mam tylko 150 km, ale po pierwsze to droga nieciekawa, bo właściwie cała usłana jest wioskami i terenem zabudowanym (5 domów na krzyż, ale trzeba zwalniać) i lasy czyli dużo zwierzyny :/ Naprawdę podziwiam A po drugie Pan Poślubiony nie pozwoliłby mi jechać samej, zresztą po mieście też staram się nie prowadzić, boję się jakiejkolwiek stłuczki i wystrzelenia poduszki powietrznej :/ pozostaje mi czekać jak Mężolutek zwolni tempo w pracy i zabierze mnie na weekend do rodziny

Iza literki bombowe! Ja jestem pewna imienia i tak się zastanawiam czy by nie kupić podobnych, bo są po prostu przepiękne!
    Natalka ja też trochę porobię i odpoczywam, bo takie parcie czuję :/ nie mam twardego brzuszka ani skurczy, ale czuję napieranie Malutkiej W środę mamy razem wizytę, jestem ciekawa co u Bobasków

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jeansy z H&M są bardzo fajne Mogę też polecić tej firmy takie leginsy - ale one są takie dresowe z kieszeniami, ciepłe jak na jesień i zimę ze ściągaczami na dole, wygodniej mi nawet niż w dżinsach. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0287094004.html

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Boże podziwiam Cię, że prowadziłaś sama 500 km samochód! A mamaL 400 km. Ja mam tylko 150 km, ale po pierwsze to droga nieciekawa, bo właściwie cała usłana jest wioskami i terenem zabudowanym (5 domów na krzyż, ale trzeba zwalniać) i lasy czyli dużo zwierzyny :/ Naprawdę podziwiam A po drugie Pan Poślubiony nie pozwoliłby mi jechać samej, zresztą po mieście też staram się nie prowadzić, boję się jakiejkolwiek stłuczki i wystrzelenia poduszki powietrznej :/ pozostaje mi czekać jak Mężolutek zwolni tempo w pracy i zabierze mnie na weekend do rodziny

Iza literki bombowe! Ja jestem pewna imienia i tak się zastanawiam czy by nie kupić podobnych, bo są po prostu przepiękne!
    Natalka ja też trochę porobię i odpoczywam, bo takie parcie czuję :/ nie mam twardego brzuszka ani skurczy, ale czuję napieranie Malutkiej W środę mamy razem wizytę, jestem ciekawa co u Bobasków
    jak jestes pewna to zamawiaj bo są świetne i milutkie w dotyku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów