Strona 1440 z 10049
Pokaż wyniki od 14,391 do 14,400 z 100486

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dzisiaj mamuśki zalatane. Ja to na cmentarz na nogach 3 min a jak wróciliśmy to aż mnie kolka złapała haha a niby taki krótki spacerek. Dlatego nie wyobrażam sobie jakbym miała jeździć na wszystkie groby bo byliśmy tylko na tym jednym cmentarzu co od mojego rodzina leży i poszliśmy pod ten krzyż zbiorowy bo ode mnie to leżą na takim wieeeeeeelkim cmentarzu i nie dałabym rady.

Eh strasznie smutna historia.. na prawdę ja bym tego nie przeżyła chyba..
    Ja też ledwo dziś dałam radę chodzić po cmentarzu chociaż i tak miałam tam 2 groby...ehhh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Co na katar? meczy mnie od popoludnia, kicham i podciagam nos. Zawsze bralam ibuprom zatoki ale tym razem musze obejsc sie bez takich lekarstw... Herbaty z miodem i cytryna mam wypite litry dzis juz...

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Co na katar? meczy mnie od popoludnia, kicham i podciagam nos. Zawsze bralam ibuprom zatoki ale tym razem musze obejsc sie bez takich lekarstw... Herbaty z miodem i cytryna mam wypite litry dzis juz...
    Kropelki INHALOL. Ja nie robię z nich parowki tylko puszczam kilka kropel na bawelniana chusteczke i jak mi nos zatyka podkladam pod nos. No i woda morska pozostaje. Tez walczę z przeziębieniem juz drugi tydzień

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Kropelki
    INHALOL. Ja nie robię z nich parowki tylko puszczam kilka kropel na bawelniana chusteczke i jak mi nos zatyka podkladam pod nos. No i woda morska pozostaje. Tez walczę z przeziębieniem juz drugi tydzień
    Psikam wlasnie woda morska zeby chociaz troche pooddychac nosem

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Eja mleko z czosnkiem i miodem!!! Czosnek naturalny antybiotyk przecież a kropelki to rolcia chyba poleciła wtedy Prenalen ja je kupiłam i dawały trochę ulgę

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    My po Kosciele i cmentarzu..cieplo bardzo z krotkim rekawkiem trzebabylo chodzic tak cieplojedziemy do restauracji na obiadek i do domku lezec bo mimo ze nie chodzilam to jakas zmeczona i chyba nie wyspana...wszystkie kropelki ktore sa dla d
    zieci na katar mozna brac smialo...teraz pora przeziebien niestety, ja to zawczasu chyba bede te herbatki pila hehe tak profilaktycznie...

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Straszna ta historia z trojaczkami.. najgorsze co może być dla matki... oczywiście też dołączę do modlitwy za chłopca.
    A my dziś obskoczylismy 3 cmentarze. Stwierdziłam ze w przyszłym roku z maluchem pewnie nie będę skakać po zimnym cmentarzu. A że dziś ładnie i ja się dobrze czułam to wykorzystałam
    Na przeziebienie to do herbaty tez czasem dodaje sok z pędów sosny. Mój mąż zawsze od tej porze roku był chory. Odkąd pije herbatę z sosna to choroba się nie rozwija u niego chyba że to sprawa żony, bo po ślubie tez zaczął rzadziej chorować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny... Wstalam dzis z dobrym nastawieniem, pelna energ i checi do wszystkego a tu przed chwilasie dowiedzialam, ze cala trojka maluszkow jest juz wniebie :'(
    Koszmar jakis... Bol sciska za sere... Widok
    Rzech malych trumienek... Aaa.... Skad brac sily na takie doswiadzeia zycia??.... Choc jak tak sobie pomyslalam, to wem ze to egoistyczne, ale zycie z 3 tak uposledzobych, niepelnosprawnych dzieci to dopiero cierpienie... A dzieciaczki byly po wylwach, narzady nie pracowaly i sranie niska waga i tydzien ciazy... Nie byloby szans na zdrowie dla nich
    Trzeba sie mosluc o dobrych ludzi w otoczeniu tej Pauliny, aby miala wsparci, aby doznala jakiegos ukojenia... Tu nawet slow brakuje

Ehhh

Wczorajszy dzien byl pieknie sloneczny, odwiedzilismy wszystkie groby, byismy na mszy, u rodzicow na obiedzie, chwile u tesciow.. Cieszylo mnie to bo rano zapowiadalo sie na calkowity brak sil, bylo mi ciezko i bardzo slabo, az nagle jakis przyplyw energi

Dzis planuje upiec pasztet z warzyw, b cakiem odrzucilo nie od miesa i wedlin, a cos jesc trzeba, wezme psiaka i pojde z nin na spacer i zakupy.. Za oknem znow pieknie wieci slonce

U Was jakie plany na dzis?? Milego dnia !!!!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    No dziewczyny, weekend minal, a Wy gdzie????

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Witam się i ja ze słonecznej Warszawy.
    Straszna historia z dzieciaczki, naprawdę nie ma słów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów