Strona 1432 z 10063
Pokaż wyniki od 14,311 do 14,320 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mi mowiono o stopach, zeby przynajmniej tam nie byly pomalowane... Ale to bez sensu jsk i tak skarpetki sa zalozone
    Właśnie miałam pisać że widziałam raz film jak kobieta rodzi w skarpetkach więc by musieli ściągać ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Jak Ty to robisz, ze tak szybko chodzisz spac i przesypiasz noc do rana?? Ja musze do 23 , wtedy spie super. Ale jak sie raz polozylam o 21 to od 2 do 4 sufit podziwialam...
    Nauczona byłam chodzić spać wcześniej.... heh a po zmianie czasu jestem jak te zwierzaczki co zapadają w sen zimowy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hahaha mega to zdjęcie Veronika szykuj się !
    Ja to bym bebenek wystawila hehe bo tylko to raczej wystajacego az tak bardzo niestety nie mam hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Nauczona byłam chodzić spać wcześniej.... heh a po zmianie czasu jestem jak te zwierzaczki co zapadają w sen zimowy
    Ja tez tak czasem chodze spac o 20 juz jestem w lozku i ogladam ,ogladam az usne i 22 to juz hoho pozno no ale ja rano musze wstawac ale weekendy siedze dluzej przynajmniej staram sie wysiedziec do 23

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja tez tak czasem chodze spac o 20 juz jestem w lozku i ogladam ,ogladam az usne i 22 to juz hoho pozno no ale ja rano musze wstawac ale weekendy siedze dluzej przynajmniej staram sie wysiedziec do 23
    No ja niestety kazdego dnia 6.30 pobudka....

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    zarazona przez Was mandarynkami tez dzis poleciałam do biedronki i kupiłam Pati powinni ci jakis procent odpalac od sprzedazy za rozpowszechnianie chęci

mnie dzis cos brzuch pobolewa i niestety co jakis czas twardnieje, chyba wczoraj za duzo wysilku mialam dlatego dzis sie juz kompletnie nie ruszam z kanapy.

Mysia, Tosienka dziewczyny ktoras z Was zakupiła i polecała nianie elektroniczna z kamerką, mozecie jeszcze raz wstawic linka do niej? bo niestety nie moge znalezc tej inf
    co do ubezpieczenia to iestety nie pomoge bo sie na tym nie znam a te 500 zlotych co ma byc to na pierwsze dziecko w przypadku rodzin gdzie dochod nie przekracza 800 zl, a tak to dopiero na drugie trzecie itd. ale pozniej maja jakos sprawdzac czy to faktycznie na zaspokajanie potrze dziecka czy na cos innego. ciekawe jak bda to robic..
    w tych sklepikach to staszna glupota z brakiem tych drozdzowek, zwlaszcza ze po dordze mozna kupic. a slyszalam ze w szkolach zaczynaja sie pojawiac dilerzy slodyczy i sprzdaja batoniki za wyzsza cene.

milego wieczornego wypoczynku wam zycze
    to chyba byłam ja...polecila mi go kolezanka i jest naprawde fajny:
    http://www.baby-dump.nl/index.php?pa...57&groep_id=53

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Tak w ogole to dobry wieczor Dziewczyny!
    Dzis dzien uciekl mi mega szybko, wstalam o 8:30, fizjoterapia, potem zakupy z mężem, troche nakupilismy dla Ninki i sobie kazde z nas kupilo perfumy...potem sprzatanko, obiad- robilam babke ziemniaczana, pierwszy raz, ale pychotka, polecam!!! potem bylam jeszcze raz na zakupach z siostra i kupilam znowu kilka bodzikow dla Niny takich na naramkach i cala reszte asortymentu...takze pozostala mi koszula do szpitala, box do pokoju dla dziecka, ale chyba kupie uzywany i caly czas mysle o tym bujaczku...
    jestem dzis mega padnieta i dzis to ja dopiero nie moge na krzyże...masakra jakas chodze jak przekrzywiona babcia
    mała fika w najlepsze! dzis nie spalam znowu od 3 do 5, a rano jak budzik dzwonil, to nerwica! teraz tylko czekam na wizyte 3 i 9 na mebelki i zaczynam pranko i mam nadzieje, ze do konca listopada bede ogarnieta ze wszystkim
    Ciesze sie z samych dobrych wiadomosci innych mam...mialam az 17 str.do nadrobienia, zobaczymy, czy weekend bedzie tez taki obfity w posty :P
    ja tez zajadal mandaryny, ale do tego mnóstwo innych owocow uwielbiam! no i wczoraj pieklam swoja drożżowke- pyszotka
    zycze milego wieczoru i przespanej nocy! do jutra!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Betty to ja pisałam o tym pesarze, tez mialam zakladany w przychodni pzyszpitalnej ale pesar kupilam sama. jesli mmasz sie czuc bezpiezniej to polecam, w ogole go nie czuc, nie uwiera, nic nie boli tyle tyko ze wydzieliny jest wiecej... ale poniewaz ja biore lueteine i jakis przeciwgrzybiczny( profilaktycznie) dopochwowo to wydzielina mi nie straszna. ja chodze do szkoly rodzenia na zelazna wlasnie i tam mowili o tym ze staraja sie zachowac krocze, jednak jesli syt wymaga to nacinaja. w kwestii znieczuelnia czy tez oksytocyny to byla inf ze podaja ale zobaczymy jak to wyjdzie u mnie

a to właśnie ostrzegała, że może być jeszcze więcej niestety.. mam nadzieje, że mi go założy ten mój lekarz i też da jakiś przeciwgrzybiczny. Niby prawo jest do wzięcia znieczulenia, a tam się mówi o opłacenie za cegiełkę..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    No ja niestety kazdego dnia 6.30 pobudka....
    Ja wstaje roznie ale 6.30 to najpozniej;(

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    u stóp można mieć pomalowane paznokcie, ja bez hybrydy już bym żyć nie mogła jakby mi nawet tam kazali zmyć :P ważne żeby u rąk były niepomalowane.

U mnie też dziś mandarynki, mandarynki i jeszcze raz mandarynki.

Miłego wieczoru dziewczyny! Lecę robić jeszcze sałatkę i przyglądać się jak mój sprząta

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów