Strona 1429 z 10066
Pokaż wyniki od 14,281 do 14,290 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Po prostu za dużo chcą i myślą że dostaną... a ja po prostu chce muieć czasem gdzie sie przespać... a teraz sie okazuje że nawet nic nie mozna zostawić bo zaraz zginie;/
    nie lubie takich sytuacji wrr

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja na pazurki od nóg pójde przed świętami już na porodówke będą zrobione haha
    A robisz hybryda, jakieś żele czy normalny lakier? Ja na czas ciąży zwykłymi lakierami robię. Przed ciaza chodziłam na hybrydy u rąk ale ściągnelam bo pewnie po porodzie i tak nie będzie mi się chciało kontynuować a w ciąży bym musiała często chodzić bo szybko rosną.
    Mam nadzieje ze znajdzie.... nie teściowa...tym razem zachcianki moijego brata i bratowej....

Po ślubie chciałam zostawić pokój swój w razie gdybym chciała przyjechać na noc do domu z mężem a już niedługo z dzidziusiem... bo wiadomo że czasem sie przyda....

Na dole rodzice a na górze brat z bratowa i córką.... mają dla siebie 2 pokoje.... sypialnie i salon <najwieksze jakie mozliwe> i oczywiście dalej bratowej mało chce i mój wziąć zeby 3 letniej zrobic osobny pokój ale nas jest 5 rodzenstwa wiec mama chce zostawić też ten pokój żeby miał sie ktokolwiek przespać czasem... no i wchodzę szukam potrzebnego zeszytu w którym miałam dużo ważnych zapisków no nie ma rozpłynął sie z szuflady a byłam pewna ze tak jest...bo kilka dni wczesniej tam był a teraz mi mowi że tam dzieci nie grzebały a ostatnio robili małej urodziny.... no trafi mnie nie moge nic mieć w domu bo zaraz zginie;/
    Daj palec a wezmą całą łapę... No co poradzisz musiałabym zamykać na klucz chyba ten pokój hehhe

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nie lubie takich sytuacji wrr
    oj uwierz mi że ja też i to bardzo;/

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A robisz hybryda, jakieś żele czy normalny lakier? Ja na czas ciąży zwykłymi lakierami robię. Przed ciaza chodziłam na hybrydy u rąk ale ściągnelam bo pewnie po porodzie i tak nie będzie mi się chciało kontynuować a w ciąży bym musiała często chodzić bo szybko rosną.

Daj palec a wezmą całą łapę... No co poradzisz musiałabym zamykać na klucz chyba ten pokój hehhe
    I tu właśnie wyjęłaś mi to z ust jutro zamykam i dam klucz mamie.... bo trochę bez przesady żebym ja musiała szukać swoich własnych rzeczy których i tak już pewnie nie znajdę.... Jak tacy mądrzy niech wybudują sobie dom albo wynajmą mieszkanie jak im źle i mało ciągle;/

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    I tu właśnie wyjęłaś mi to z ust jutro zamykam i dam klucz mamie.... bo trochę bez przesady żebym ja musiała szukać swoich własnych rzeczy których i tak już pewnie nie znajdę.... Jak tacy mądrzy niech wybudują sobie dom albo wynajmą mieszkanie jak im źle i mało ciągle;/
    Dokładnie! :-) ciekawe czy by była taka mądra jakbyś to ty siedziała z mezem u mamy a oni by chcieli przyjeżdżać na noc czy tak ochoczo by oddali swój pokój. Ale już nie myśl o tym szkoda nerwów :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Nie wiem właśnie czy to prawda, ale tak mi ktoś kiedyś powiedział...
    prawda, prawda nie wolno a tym bardziej tipsów czy tym podobnym

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    oj uwierz mi że ja też i to bardzo;/
    Ale skubancy cwani zagarnac wszystko chce wrrr

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Wlasnie padlam

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12143339_478532542307330_2338482004014270413_n.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	32.0 KB
ID:	91228

O mnie
    fajnie mieć tak swój własny kąt w domku w którym się wychowywało, także jak najbardziej jak rodzice nie mają nic przeciwko, żebyś taki pokoik miała to tym bardziej nie daj sobie, żeby Ci go odebrali.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Wlasnie padlam

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12143339_478532542307330_2338482004014270413_n.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	32.0 KB
ID:	91228
    A Veronika się zastanawiała tyle nad strojem, a tu tylko farbę by wystarczyło kupić hahahaa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów