Strona 1424 z 10063
Pokaż wyniki od 14,231 do 14,240 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A to nie wiedziałam, że konstytucja ubezpiecza dzieci - dobrze wiedzieć :-)
    Po prostu będę musiała najpierw ZUS odwiedzić a później urząd pracy i mam nadzieję że mnie tam nie zjedzą hehehe

Moja osmioletnia siostra w 2 klasie dostaje warzywa i owoce, mleko smakowe również i chyba podręczniki w tym roku też dostali za darmo także jakieś wsparcie jest.

Byłam z mamą na zakupach i nakupilam mandarynek i pomelo :-) wszystko przez Was :-P oby słodkie mandarynki były :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hehe no dziecko to droga inwestycja
    Moja mama pracuje w szkole i jeśli chodzi o mleko to przysługuje szklanka na dziecko, problem w tym ze dzieci pić nie chcą chyba że o innym mleku mówisz
    U mnie daja mlekonw proszku do roku fsja

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    sklepiki pewnie poupadają, ale żeby likwidować drożdżówki nawet to jest dla mnie głupota.

U mojej chrześnicy codziennie kartonik mleka truskawkowego lub czekoladowego to biedna całą pułkę naskładała bo się jej to przejadło i woli zwykłe z płatkami na śniadanie.
    Jasne, ze glupota. I tak sobie dzieci przyniosą, co chca. Malo sklepow w drodze do szkol? ;/

Dziolszki, robicie smaki na te mandarynki! Chociaż ja wolałabym kwasniejsze ostatnio mąż przynosi mi z pracy drożdżówki z super kwasnymi śliwkami... Mmmm pychota)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Jasne, ze glupota. I tak sobie dzieci przyniosą, co chca. Malo sklepow w drodze do szkol? ;/

Dziolszki, robicie smaki na te mandarynki! Chociaż ja wolałabym kwasniejsze ostatnio mąż przynosi mi z pracy drożdżówki z super kwasnymi śliwkami... Mmmm pychota)
    mnie jak Patrycja zaraziła mandarynkami to jadłam kilka dni teraz znów banany i kiwi, żeby dzidzi się nie znudziło

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    mnie jak Patrycja zaraziła mandarynkami to jadłam kilka dni teraz znów banany i kiwi, żeby dzidzi się nie znudziło
    Mnie cos mdli od bananów... Niestety, bo ogólnie lubię bardzo! Teraz jednak zauważam u siebie smaki na rzeczy, których wcześniej nawet bym nie kupila :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja też przez Pati jadłam i jadłam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja też przez Pati jadłam i jadłam
    NO cześć dziewczyny ! ja dziś się nie odzywałam wstałam rano zaczęłam prasować cuszki.... teściowa stwierdziła że tym bym ubrała 5 dzieci...ehhh starsze pokolenie... później zebrałam się i pojechałam do biedronki po MANDARYNKI bo mi sie skonczyły a takie doobre były i pojechałam do domu rodzinnego a mąż pojechał gdzieś.... i siedzę czekam na niego albo zostaniemy dziś u mnie.... oj dzień zleciał poszłam d sasiadek ogadałam się i teraz pewnie herbatka i nie wiem czy czekać czy iść sie położyć...;] a co do ubezpieczenia my chyba wciagniemy małą do KRUSU jeśli dalej bedziemy oboje bezrobotni a jeśli mąż pójdzie do pracy to na jego ubezpieczenie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    NO cześć dziewczyny ! ja dziś się nie odzywałam wstałam rano zaczęłam prasować cuszki.... teściowa stwierdziła że tym bym ubrała 5 dzieci...ehhh starsze pokolenie... później zebrałam się i pojechałam do biedronki po MANDARYNKI bo mi sie skonczyły a takie doobre były i pojechałam do domu rodzinnego a mąż pojechał gdzieś.... i siedzę czekam na niego albo zostaniemy dziś u mnie.... oj dzień zleciał poszłam d sasiadek ogadałam się i teraz pewnie herbatka i nie wiem czy czekać czy iść sie położyć...;] a co do ubezpieczenia my chyba wciagniemy małą do KRUSU jeśli dalej bedziemy oboje bezrobotni a jeśli mąż pójdzie do pracy to na jego ubezpieczenie...
    Mąż pracuje bez żadnej umowy niestety ?

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Uf jak dobrze, że dzień już dobiega końca. Byłam na cmentarzu u taty, mieliśmy wyjazdowy abonament na cmentarz, a oni się wycfanili, ze od 30-2 listopada obowiązują specjalne wjazdowki! Broda mi opadla, bo caly bagaznik kwiatow i zniczy :/ no i niestety z buta... Ale jakoś się doczlapalismy i już posprzatane i ogarniete. Tak się zastanawiam czy dam radę w niedzielę wystać na cmentarzu przez godz.na mszy, a pozniej znowu kolejna msza na cmentarzu gdzie leży rodzinka mojego ukochanego.
    Poza tym, rano byłam u dietetyczki, nie wdrożyła mi żadnej diety, pomiary cukru mam idealne, więc jestem ciekawa co powie diabetolog na kontroli, czy mam się dalej mierzyć, czy może ponownie wykonać glukoze.
    Też znam te nieprzyjemne historie o powodach martwych dzieci w 7 miesiacu- coś strasznego.
    Laski, życzę Wam spokojnego wieczoru

Witajcie Mamusie
    zarazona przez Was mandarynkami tez dzis poleciałam do biedronki i kupiłam Pati powinni ci jakis procent odpalac od sprzedazy za rozpowszechnianie chęci

mnie dzis cos brzuch pobolewa i niestety co jakis czas twardnieje, chyba wczoraj za duzo wysilku mialam dlatego dzis sie juz kompletnie nie ruszam z kanapy.

Mysia, Tosienka dziewczyny ktoras z Was zakupiła i polecała nianie elektroniczna z kamerką, mozecie jeszcze raz wstawic linka do niej? bo niestety nie moge znalezc tej inf
    co do ubezpieczenia to iestety nie pomoge bo sie na tym nie znam a te 500 zlotych co ma byc to na pierwsze dziecko w przypadku rodzin gdzie dochod nie przekracza 800 zl, a tak to dopiero na drugie trzecie itd. ale pozniej maja jakos sprawdzac czy to faktycznie na zaspokajanie potrze dziecka czy na cos innego. ciekawe jak bda to robic..
    w tych sklepikach to staszna glupota z brakiem tych drozdzowek, zwlaszcza ze po dordze mozna kupic. a slyszalam ze w szkolach zaczynaja sie pojawiac dilerzy slodyczy i sprzdaja batoniki za wyzsza cene.

milego wieczornego wypoczynku wam zycze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów