Strona 1419 z 10058
Pokaż wyniki od 14,181 do 14,190 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cześć dziewczynki!

Ja rano pobudka i od rana same złe wieści i chcę żeby ten dzień się skończył jak najszybciej! Najpierw mąż przyjechał i poinformował, że tatko mój miał stłuczkę naszym samochodem. Na szczęście nic się nie stało i auta mamy dwa także tego z holowali i kiedyś tam się naprawi. Później telefon, że zmarł przyjaciel rodziny mojego męża, bardzo fajny gość. A jakby jeszcze tego było mało to pojechaliśmy wybierać grzejniki do domu itp. i mąż zapytał się kolegi, czy już pępkowe było, bo jego żona była w ciąży z bliźniakami i miała rodzić w listopadzie, a ten mu odpowiedział, że dzieci pochowali niedawno. Normalnie mi nogi podcięło! jedyne co powiedział, to że od początku były komplikacje, co chwilę szpital bo jeden podkradał drugiemu. Ostatnio źle się czuła pojechała i jeden dzidziuś już nie żył. Wysłali ich do Łodzi, ale za nim dojechali to już drugi również zmarł a najgorsze w tym wszystkim to powiedział, że żona musiała je urodzić. Aż ciężko mi pisać, bo takie nieszczęścia chodzą po ludziach, że po prostu ja dziękuję codziennie Bogu za każdy dzień, że Waneska jest w brzuszku! Jeszcze taka babka z dołu z bloku mówi, że chodziła z naszym psem "oprowadzała go po mieście" i on ją pogryzł! no masakra, kobieta chyba ma początki tej choroby co nie wiem jak się pisze ajchalmera czy jakoś tak.

Beatko superowo, że obyło się bez szpitala!
    Jeja masakra... Teraz się już połóż i nic dzis nie rób

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Nom trzeba się jakoś odstresować koniecznie dziś. Muszę zastanowić się do łazienek nad prysznicami, bo są hydraulicy na budowie więc głowę sobie chociaż czymś zajmę.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja ten przewijak ikeowski co wam pisalam z komisu ze za 120 zl byl, kupilam za 65 z materacykiem i oslonka

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Slyszalyscie, ze od marca ma wejsc ta ustawa 500 na kazde dziecko?? No juz widze jak mi procz poborow 1500 bedzie wpadac kazdego miesiaca :/

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja ten przewijak ikeowski co wam pisalam z komisu ze za 120 zl byl, kupilam za 65 z materacykiem i oslonka
    a to gdzieś używany udało Ci się?
    Ja poluję na takim regałem jakby z wikliny co ma kosze wysuwane wyścielone materiałem, żeby postawić do sypialni na rzeczy podręczne, o coś takiego tylko w kolorze czarnym pod sypialnię moją już
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5[1].jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	92.7 KB
ID:	91221

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    chciałabym już do końca listopada mieć wszystko gotowe, kupioną każdą pieluszkę czy ręcznik dla małej żeby już w grudniu nie latać po sklepach
    ja też już bym tak chciała, bo dzisiaj miałam wypad na miasto i powiem Wam, że się zmęczyłam, brzuszek pobolewał więc strach pomyśleć co będzie bliżej świąt. Miałam kupić stanik do karmienia, ale oczywiście nie było mojego rozmiaru ... nie wiem czy to komplement czy nie, ale Pani w sklepie myślała, że jestem już po rozwiązaniu ( stałam w kurtce zapiętej) i dopiero jak wyszłam odpięta z przymierzalni i oddałam za małe staniki to się zdziwiła, że ja jeszcze w ciąży hehehe. Stwierdziła, żebym się nie spieszyła z kupnem stanika bo jak termin mam pod koniec stycznia to jeszcze biust może urosnąć. No ale z drugiej strony teraz mi się nie chce już chodzić po mieście a co będzie później. Z internetu z kolei boję się, że złą rozmiarówkę bym dobrała ...
    Cześć dziewczynki!

Ja rano pobudka i od rana same złe wieści i chcę żeby ten dzień się skończył jak najszybciej! Najpierw mąż przyjechał i poinformował, że tatko mój miał stłuczkę naszym samochodem. Na szczęście nic się nie stało i auta mamy dwa także tego z holowali i kiedyś tam się naprawi. Później telefon, że zmarł przyjaciel rodziny mojego męża, bardzo fajny gość. A jakby jeszcze tego było mało to pojechaliśmy wybierać grzejniki do domu itp. i mąż zapytał się kolegi, czy już pępkowe było, bo jego żona była w ciąży z bliźniakami i miała rodzić w listopadzie, a ten mu odpowiedział, że dzieci pochowali niedawno. Normalnie mi nogi podcięło! jedyne co powiedział, to że od początku były komplikacje, co chwilę szpital bo jeden podkradał drugiemu. Ostatnio źle się czuła pojechała i jeden dzidziuś już nie żył. Wysłali ich do Łodzi, ale za nim dojechali to już drugi również zmarł a najgorsze w tym wszystkim to powiedział, że żona musiała je urodzić. Aż ciężko mi pisać, bo takie nieszczęścia chodzą po ludziach, że po prostu ja dziękuję codziennie Bogu za każdy dzień, że Waneska jest w brzuszku! Jeszcze taka babka z dołu z bloku mówi, że chodziła z naszym psem "oprowadzała go po mieście" i on ją pogryzł! no masakra, kobieta chyba ma początki tej choroby co nie wiem jak się pisze ajchalmera czy jakoś tak.

Beatko superowo, że obyło się bez szpitala!
    Ola faktycznie nie najlepszy dzionek u Ciebie, a niby nie 13 piątek.... Chyba najgorsze co może się przydarzyć kobiecie ciężarnej to rodzić martwe dzieci a potem je pochować. ja sobie tego nie wyobrażam
    Ty teraz to koniecznie musisz się zrelaksować, a nawet podwójnie. Kanapa, kocyk i może jakiś film ? Albo coś pysznego do przekąszenia

Proszę jaki ładny biznes na początek weekendu

O mnie
    Slyszalyscie, ze od marca ma wejsc ta ustawa 500 na kazde dziecko?? No juz widze jak mi procz poborow 1500 bedzie wpadac kazdego miesiaca :/
    jestem ciekawa na jakich zasadach? bo nie wierzę, że dadzą każdemu, pewnie zależy od miesięcznych zarobków

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    niby tak planują, ale czy to wejdzie ... i ile wymagów trzeba będzie spełnić. A to 1000 zł przez rok na dziecko to już nieaktualne ?

a to gdzieś używany udało Ci się?
    Ja poluję na takim regałem jakby z wikliny co ma kosze wysuwane wyścielone materiałem, żeby postawić do sypialni na rzeczy podręczne, o coś takiego tylko w kolorze czarnym pod sypialnię moją już
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5[1].jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	92.7 KB
ID:	91221
    Czasami bardzo podobne w netto są w promocji

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    jestem ciekawa na jakich
    zasadach? bo nie wierzę, że dadzą każdemu, pewnie zależy od miesięcznych zarobków
    Od zarobkow tez pewnie. Ale dostaniesz te 500 zl jesli masz juz jedno dziecko w domu. Takze dla tych co rodza po raz pierwszy nie ma nic

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta

Czasami bardzo podobne w netto są w promocji
    u Nas w pobliżu kilka wsi słynie z wikliniarstwa, gdzie rozprowadzają swoje produkty na całą Polskę, także trzeba się tam do nich przejechać na hurtownie zobaczyć co mają ciekawego, bo można naprawdę po okazyjnych cenach kupić coś fajnego, więc może i tak coś znajdę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów