Strona 1415 z 10065
Pokaż wyniki od 14,141 do 14,150 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dzieki dziewczynki jutro sie wszystko okaże. Zobaczymy jak wyjdą wyniki. Bo teoretycznie cholestaza to tylko jedno wyjście. Przyczyna może być np tylko serducho. Spoko damy radę. Niech chłopaki przynajmniej do świąt poczekają.
    Trzymam kciuki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika trzeba bylo Ole odwiedzic
    Olka musze obejrzec powtorke Geslerki hehe
    Nati ale.szybko dopatrzylas to nazwisko
    Beatka dobrze ze sie odezwalas , kolejna wizyta w szpitalu? Wspolczuje
    Z 10 lat temu bylam haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Izka lepiej nie oglądaj heheh nie warto
    Duze to Twoje miasto ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Z 10 lat temu bylam haha
    Swiatowa jestes

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Duze to Twoje miasto ?
    Łańcut nie jest za duży, ale słynie właśnie z zamku więc turystów zawsze mnóstwo, raczej i tak wszystko się kręci wokół Rzeszowa, bo w Łańcucie kiepsko z pracą.

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Hej !!

znów milion stron przybyło

Beata - trzymaj się, w szpitalu dobrze Cię przebadają przynajmniej
    super że wyprawka juz gotowa

bardzo dużo tych pieluszek pokupowałyście, ja mam z 9 tetrowych i kilka flanelek ( głównie na lato jako "kocyk" mi się przydawały) i myślę ze wystarczy spokojnie. Jedynie co to ja częściej piorę, razem i małego rzeczy i nasze, przy takiej rodzince pralka chodzi co dzień.

Dziewczyny, takie duże już te Wasze brzdące, ja idę 3.11 na wizytę, mam nadzieję że będzie z 1700g, ale nie sądzę żebym wielkoluda nosiła ... urodzi się wcześniej, więc wolałabym żeby był jak największy

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Hej !!

znów milion stron przybyło

Beata - trzymaj się, w szpitalu dobrze Cię przebadają przynajmniej
    super że wyprawka juz gotowa

bardzo dużo tych pieluszek pokupowałyście, ja mam z 9 tetrowych i kilka flanelek ( głównie na lato jako "kocyk" mi się przydawały) i myślę ze wystarczy spokojnie. Jedynie co to ja częściej piorę, razem i małego rzeczy i nasze, przy takiej rodzince pralka chodzi co dzień.

Dziewczyny, takie duże już te Wasze brzdące, ja idę 3.11 na wizytę, mam nadzieję że będzie z 1700g, ale nie sądzę żebym wielkoluda nosiła ... urodzi się wcześniej, więc wolałabym żeby był jak największy
    OOO! ja tez ide 3.11 na wizyte i szczerze, tez mam nadzieje, ze waga bedzie max 1800g...oby...hehe
    Dziewczyny te Wasze dzieciaczki naprawde szybciutko rosną i waga niezła, ale najwazniejsze, ze wszystko jest ok!
    Ja juz tez czekam na kolejna wizyte
    Laski, super zdjecia Waszych maleństw, ja niestety nie mialam 3 ani 4d wiec nie wiem jak tam moja Ninka wyglada, to taka przyjemnosc kosztuje ponad 100€ wiec wolalam za to cos dla małej kupic!
    jutro jade nareszcie z mężem na zakupy juz od mies nie byłam wiec czas zaszalec oczywiscie mowie o rzeczach dla Niny :P hihi
    zycze dobrej nocy!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Swiatowa jestes
    Tak takale w twojej miejscowsci nie bylam....

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Cos mamy naszych blizniakow sie nie odzywaja...mam nadzieje ze u nich wszystko dobrze...Beatka ,Gosia w porzadku prawda?
    dzieki ze pamietasz o mnie u mnie w miare ok wizyte mam w poniedzialek jutro mam okuliste.....badania z glukozy ok ale znowu mi wyszly bakterie w moczu mam juz na plus 13kg i coraz mi ciezej wszystko jakos trudniej przychodzi wogole mam ostatnio jakies gorsze dni jakiegos dola laplam maz nie ma czasu dla nas bo uparl sie ze jeszcze przed zima ociepli strych i nie ma go calymi dniami siedze sama i mi smutno a poza tym to jakos mam wrazenie ze unika bliskosci widzi we mnie tylko matke a juz nie zone....do tego ma nocki i nie moge spac...no to sie pozalilam

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    OOO! ja tez ide 3.11 na wizyte i szczerze, tez mam nadzieje, ze waga bedzie max 1800g...oby...hehe
    Dziewczyny te Wasze dzieciaczki naprawde szybciutko rosną i waga niezła, ale najwazniejsze, ze wszystko jest ok!
    Ja juz tez czekam na kolejna wizyte
    Laski, super zdjecia Waszych maleństw, ja niestety nie mialam 3 ani 4d wiec nie wiem jak tam moja Ninka wyglada, to taka przyjemnosc kosztuje ponad 100€ wiec wolalam za to cos dla małej kupic!
    jutro jade nareszcie z mężem na zakupy juz od mies nie byłam wiec czas zaszalec oczywiscie mowie o rzeczach dla Niny :P hihi
    zycze dobrej nocy!
    no, ja mam nadzieję że przynajmniej 1700g już ma dla mnie im więcej tym lepiej, dlatego że ja cc będę mieć ok 36 tygodnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów