Strona 1403 z 10063
Pokaż wyniki od 14,021 do 14,030 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    też bym sie nie pogniewala : DDD haha

dziewczyny ja po obiadku normalnie mi sie oczy zamykaja :P moj juz pojechal bo musial pojechac do mamy jej auto pozyczyc bo sie jej cos tam zepsulo, a w tym tyg on nie jezdzi autem tylko jego kolega co jezdza razem (tydzien na tydzien). no i dupka, jutro dopiero po 14 pojedziemy do sklepu, bo chcialam jechac do pepco, bo przyjezdza do mnie ta siostra z dziecmi zeby im cos pokupić. blaaaaaaaaah cieplo mi
    A mnie tak strasznie głowa boli :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    możesz mi coś kupić fajnego nie pogniewam się
    też bym sie nie pogniewala : DDD haha

dziewczyny ja po obiadku normalnie mi sie oczy zamykaja :P moj juz pojechal bo musial pojechac do mamy jej auto pozyczyc bo sie jej cos tam zepsulo, a w tym tyg on nie jezdzi autem tylko jego kolega co jezdza razem (tydzien na tydzien). no i dupka, jutro dopiero po 14 pojedziemy do sklepu, bo chcialam jechac do pepco, bo przyjezdza do mnie ta siostra z dziecmi zeby im cos pokupić. blaaaaaaaaah cieplo mi
    Moze mnie puszcza bez kolejki hahahaha tak szczerze powiedziec to ja bylam raz jeden z kolezanka bo kurtki skorzane mialy byc za 20% ceny ibpojechalysmy rano bo kiedys o 4 rano otwierali wiec stoimi otworzyli to bylo w takiej galerii kurna jak te ludziska sie rzucili a my stoimi jaknte sieroty jak sie rozluznilo to my ruszyly hahha a w tym sklepie pusto bo sie rzucili na sportowe rzeczy i elektronike hahaha wzielysmy te kurtki i do domu a kolzenka druga pojchala o 10 i tez sobie taka kurtke kupila za ta sama cene takze juz nie jezdze

Cześć Mamusie
    ale szalejecie z tymi porzadkami i myciem okien. podziwiam Was!! ja od dwoch dni probuje ogarnac mieszkanie i ledwie daje rade. strasznie szybko sie mecze i wszystko mnie boli
    Ola wypoczywaj z ta skrocona szyjka macicy, nie ma co sie przemeczac mi sie skrocila po wyjsciu w gory- to byl 22 tydz ciazy. z perspektywy czasu nie bylo to najmadrzejsze z mojej strony...

Mysia Iza imponujace wagi waszych bejbków!!! Moj w 30 i 4 dniach wazył niecałe 1600g. super ze sie dobrze rozwijaja i przybieraja na wadze moj synek tez z tych wstydliwych, ostatnio cala twarz zakryl rączkami i w sumie nic nie pokazał.

Mysia na madalinskiego bylas na kosnultacjach w sprawie cesarki? dobrze ze wyjasniła sie sytuacja z ta pepowiną. wyobrazam sobie jak musialas sie stresowac przez te kilka dni. a wlasnie pochwalisz sie ta sukienka ktora zakupilas?

tyle tematow sie przewinelo ze nie wiem czy o czyms nie zapomnialam
    u nas maz tez sam sobie prasuje koszule. teraz jak jestem na zwolnieniu to czasem mu uprasuje ale nie przepadam za tym. my w prezencie slubnym dostalismy stacje parowa i jest to jeden z lepszych prezentow w zyciu znacznie ułatwia zycie. ja sie jeszcze nie wzielam za pranie i prasowanie ubranek, poczekam jeszcze ze 2 tyg.
    dziekuje dziewczyny za namiar na sklep z biustonoszami do karmienia, sama jeszcze nie zakupilam a tak bede wedziala gdzie od razu isc
    u mnie na wadze plus 10 kg. szalu nie ma, ale tragedii tez nie, troche mi sie tylek poszerzyl a i tak juz mialam szerokie biodra mam nadzieje ze duzo wiecej nie przytyje przez te 2 miesiace.

a wlasnie zapomnialabym: AniaSal, Ola, Pati macie przepiekne brzuszki!!!! cudownie wygladaja! moze mi sie uda jutro foke strzelic to wstawie swój

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A mnie tak strasznie głowa boli :-(
    połóż się może

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moze mnie puszcza bez kolejki hahahaha tak szczerze powiedziec to ja bylam raz jeden z kolezanka bo kurtki skorzane mialy byc za 20% ceny ibpojechalysmy rano bo kiedys o 4 rano otwierali wiec stoimi otworzyli to bylo w takiej galerii kurna jak te ludziska sie rzucili a my stoimi jaknte sieroty jak sie rozluznilo to my ruszyly hahha a w tym sklepie pusto bo sie rzucili na sportowe rzeczy i elektronike hahaha wzielysmy te kurtki i do domu a kolzenka druga pojchala o 10 i tez sobie taka kurtke kupila za ta sama cene takze juz nie jezdze
    no miło by było jakby Cie puścili bez ale jak tam każdy się rzuca na te ubrania to nie licz na cuda hehe

a własnie czy wam tez jest tak goraco? bo ja ciagle w topie na ramiaczkach i ciagle okna otwieram.. a mąż chodzi za mna i zamyka..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    a własnie czy wam tez jest tak goraco? bo ja ciagle w topie na ramiaczkach i ciagle okna otwieram.. a mąż chodzi za mna i zamyka..
    jak jest za bardzo nagrzane to jest ciepło, ale ja np zawsze wietrze każdy pokój rano i wieczorem żeby się lepiej spało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    no u mnie teraz cieplutko bo podkrecilam ogrzewanie, ale tak to normalnie hyhy boziu dajcie mi troche siły, zeby chociaz po tym obiedzie pozmywac bo normalnie sie rozlozylam na fotelu i siedzeeeee
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    no u mnie teraz cieplutko bo podkrecilam ogrzewanie, ale tak to normalnie hyhy boziu dajcie mi troche siły, zeby chociaz po tym obiedzie pozmywac bo normalnie sie rozlozylam na fotelu i siedzeeeee
    siedź samo się pozmywa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    właśnie słucham radia w Lublinie zmarła kobieta która urodziła dziecko w 24 tygodniu siłami natury, rodziła kilka godzin aż się łożysko odkleiło a lekarz nie chciał zrobić cesarki .. ;/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów