Strona 1380 z 10063
Pokaż wyniki od 13,791 do 13,800 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    To melduje się i ja w ten słoneczny choć mroźny dzień :-) fajnie się czyta jak wszystkie mamusie pełne zapału i energii sprzątają swoje mieszkanka i pichca pyszne obiadki :-) u mnie na wieczór jak wrócę do domu czeka prasowanie ubranek :-) Wczoraj je ładnie posegregowalam rozmiarami więc dzisiaj zostało prasowanie. Zobaczymy czy uda się całość. Aparat trzeba naładować i może mąż też popstryka parę zdjęć chociaż ja tak bardzo nie lubię pozować, ale dla maluszka się przełamie he he. Troszkę się interesuje fotografia i zdecydowanie wolę stać za obiektywem niż przed.
    Ostatnio tak strasznie mnie swedza i bolą brodawki i bardzo łatwo je podrażnic nawet jak ręką lekko przejdzie się. Takie niekomfortowe uczucie.
    Dziewczyny ja z ubranek mam tylko rozmiar 56 i 62, bo tak myślę że 68 i 74 nie wiem jak mały szybko będzie rósł i czy to bardziej zimowe czy już wiosenno letnie kupować a wy macie większe rozmiary?? Dosłownie może z 5 sztuk mam w większym rozmiarze ale nic więcej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ania, co to za plyn do czyszczenia maz ci przyniosl, co taki dobry jest ? bo mi tez moj przyniosl i ciekawa jestem czy taki sam heheh
    Hehe a o jaki Ci dokładnie chodzi?

aleksandramegdalena ja też robiłam amatorską tylko w lesie

IzabellaAnna Ja też czasem słabiej czuję ruchy... a czasem jest dzien ze nie czuję na początku sie bałam ale może mała po prostu słabszy dzien miała

Daria_Amelia ja różne rozmiary mam kilka mam większych zobaczymy mam nadzieję że dobre beda

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To melduje się i ja w ten słoneczny choć mroźny dzień :-) fajnie się czyta jak wszystkie mamusie pełne zapału i energii sprzątają swoje mieszkanka i pichca pyszne obiadki :-) u mnie na wieczór jak wrócę do domu czeka prasowanie ubranek :-) Wczoraj je ładnie posegregowalam rozmiarami więc dzisiaj zostało prasowanie. Zobaczymy czy uda się całość. Aparat trzeba naładować i może mąż też popstryka parę zdjęć chociaż ja tak bardzo nie lubię pozować, ale dla maluszka się przełamie he he. Troszkę się interesuje fotografia i zdecydowanie wolę stać za obiektywem niż przed.
    Ostatnio tak strasznie mnie swedza i bolą brodawki i bardzo łatwo je podrażnic nawet jak ręką lekko przejdzie się. Takie niekomfortowe uczucie.
    Dziewczyny ja z ubranek mam tylko rozmiar 56 i 62, bo tak myślę że 68 i 74 nie wiem jak mały szybko będzie rósł i czy to bardziej zimowe czy już wiosenno letnie kupować a wy macie większe rozmiary?? Dosłownie może z 5 sztuk mam w większym rozmiarze ale nic więcej
    Z doswiadczenia wiem, ze lepiej miec kilka ubranek w wiekszych rozmiarach.. Miec taka baze, ze gdy dziecko podrosnie to nim sie kupi wieksze rozmiary w domu jednak jest kilka sztuk w ktore mozna dzieciatko ubrac.. Ja mam ubran tone ale tez dwie starsze corki wiec czesc rzeczy jest po nich

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hehe a o jaki Ci dokładnie chodzi?

aleksandramegdalena ja też robiłam amatorską tylko w lesie

IzabellaAnna Ja też czasem słabiej czuję ruchy... a czasem jest dzien ze nie czuję na początku sie bałam ale może mała po prostu słabszy dzien miała

Daria_Amelia ja różne rozmiary mam kilka mam większych zobaczymy mam nadzieję że dobre beda
    Nie wiem, pisalas chyba to ty, ze maz z pracy ci jakis przyniosl pkyn co super czysci.. Albo mi sie cos pokickalo

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ania w sumie fajny pomysł z tym lasem, bo taka piękna jesień, dużo liści, ale .... no właśnie jest ale, bo mąż to takim fotografem jest, że ho ho. Zdecydowanie ja interesuje się fotografią, więc najpierw pokombinuję w domu, a później się zobaczy, może akurat i w tym lesie by się udało zrobić, bo mnie zainspirowałaś tym pomysłem

Daria ja mam kilka 56, sporo a nawet ogrom bym powiedziała na 62 i 68 oraz 74. Już do półtora roku mam w sumie ciuszków naskładane

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Nie wiem, pisalas chyba to ty, ze maz z pracy ci jakis przyniosl pkyn co super czysci.. Albo mi sie cos pokickalo
    Natalka to ja byłam ale to nie płyn tylko taki proszek i nazwy szczerze to nie znam, bo przemycił w słoiku hehehe część nawet dałam mamuśce jak zobaczyła efekty w łazience także również ma sobie ogarnąć łazienkę

Member Awatar IzabellaAnna
    O mnie
    Patusia urodziła się 09.01.2016
    Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi, uspokoiłam się bo jakoś od południa znowu zaczęła się kręcić. Ulga przeogromna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    To nie ja hihi

Matko dziewczymy mam dość po prostu chyba ducha zaraz wyzionę.... za szybko wszystki chce chyba zrobić;/

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ania w sumie fajny pomysł z tym lasem, bo taka piękna jesień, dużo liści, ale .... no właśnie jest ale, bo mąż to takim fotografem jest, że ho ho. Zdecydowanie ja interesuje się fotografią, więc najpierw pokombinuję w domu, a później się zobaczy, może akurat i w tym lesie by się udało zrobić, bo mnie zainspirowałaś tym pomysłem

Daria ja mam kilka 56, sporo a nawet ogrom bym powiedziała na 62 i 68 oraz 74. Już do półtora roku mam w sumie ciuszków naskładane
    No ja narazie skorzystałam z lasu... ale to dopiero początek ... a to był pomysł męża on za lasem.... a strasznie mi się podobały widoki.... przykładowy ...Załącznik 91144

Senior Member
    nayana

O mnie
    Pochwal sie zdjeciami. A Ty Ola z wesela

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów