Strona 1379 z 10044
Pokaż wyniki od 13,781 do 13,790 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny U siostry skonczylo sie na strachu. dostala zwolnienie i zalecenie odoczynku
    Powiem Wam,ze najadalam sie stracha, mimo,ze sama mialam podobne przygody na popczatku tej ciazy. Bylo mi wiecznie slabo, a raz podczas zakuow zaslablam w skleie i padlam jak dluga... Ale na szczescie wszystko w porzadku.

Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Obida mam z głowy bo teściowa wczoraj robiła pierogi z kapustą więc spokój mogę się zająć czymś innym !
    O Matko,ale zjadlabym takie pierogi Jeszcze domowe...mmmm

Chociaz tyle,ze obiad mam z wczoraj takze opd tym wzgledem luz.

U nas tez piekna pogoda, az chce sie z domu ruszyc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc kobietki jestem z siebie dumna dochodzi 11 a ja mam juz cale mieszkanie posprzatane, ja siedze ogarieta, obiad naszykowany. Po prostu jak nie u mnie. Zazwyczaj o tej godzinie podnosze sie z lozka choc wstaje z mezem przed 8 to lubie sobie tak polezec Kaktusowo Ja dzisiaj na obiadek naszykowalam lazanie, zostalo tylko do piekarnika wstawic
    A teraz sie zbieram bo jade na plotki do kolezanki

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny U siostry skonczylo sie na strachu. dostala zwolnienie i zalecenie odoczynku
    Powiem Wam,ze najadalam sie stracha, mimo,ze sama mialam podobne przygody na popczatku tej ciazy. Bylo mi wiecznie slabo, a raz podczas zakuow zaslablam w skleie i padlam jak dluga... Ale na szczescie wszystko w porzadku.

O Matko,ale zjadlabym takie pierogi Jeszcze domowe...mmmm

Chociaz tyle,ze obiad mam z wczoraj takze opd tym wzgledem luz.

U nas tez piekna pogoda, az chce sie z domu ruszyc
    Dobrze że u Twojej siostry wszystko lepiej ! i niech odpoczywa ! bo teraz dzidziuś jest najważniejszy i oczywiście ona ...
    No ja już się wzięłam za okna kończę jeszcze mi jedno w pokoju zostało znaczy jedna połowa i pranie bede rozwieszać a później chyba pokój na cacy już bo nie wiem jak będzie w listopadzie/grudniu :P dziewczyny zaraziły mnie już "swiatecznymi porządkami" hihi a mam wenę więc rzeba to wykorzystać !

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Czesc kobietki jestem z siebie dumna dochodzi 11 a ja mam juz cale mieszkanie posprzatane, ja siedze ogarieta, obiad naszykowany. Po prostu jak nie u mnie. Zazwyczaj o tej godzinie podnosze sie z lozka choc wstaje z mezem przed 8 to lubie sobie tak polezec Kaktusowo Ja dzisiaj na obiadek naszykowalam lazanie, zostalo tylko do piekarnika wstawic
    A teraz sie zbieram bo jade na plotki do kolezanki
    O proszę jak szybko udanego dnia Ci życzę !

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki, tak piszecie o tych obiadach, a ja bym zjadła łazanki albo spaghetti ale że męża nie ma, bo chodzi na nocki a całe dnie spędza na budowie to wczoraj na szybko ugotowałam sobie rosołek i chyba jeszcze z dwa dni go będę jeść hehehe

Również korzystam z pięknej pogody za oknem i nastawiłam pranie, żeby ładnie wyschło. Już środa ale mi te dnie jakoś uciekają szybko!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ania, co to za plyn do czyszczenia maz ci przyniosl, co taki dobry jest ? bo mi tez moj przyniosl i ciekawa jestem czy taki sam heheh

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Wiecie co dziewczynki tak siedzę w domku i stwierdziłam, że sobie w któryś dzień zrobię taką sesję ciążową amatorską w domku. Pobawić się mogę, a zobaczę jakie będą efekty hehehe zawsze to jakaś pamiątka dla Malutkiej będzie podpatrze pomysły na internecie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Angelika:)

Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Data
    7.01.2016
    Witam,melduje,że do Trójmiasta też zawitało słońceMamy piękną,złotą jesień jak z obrazka.
    Narobiłyście mi smak tymi pierogami u mnie niestety na talerzu gotowce z kapustą i grzybami ze sklepu,ale też ujdą

Na szczęście ani przed ciążą ani w trakcie nie ciągnie mnie do Maka itp.A jak czuję kebaba na ulicy to mi słabo,odrzuciło mnie kompletnie,ciągnie mnie za to do słodyczy uwielbiam żelki,gorzką czekoladę z dodatkami mniammmmm
    U mnie dziś na obiad bakłażan,ale jeszcze nie wiem w jakiej postaci muszę znaleźć jakiś fajny,szybki przepis.
    Miłej środy-jeszcze 2 dni i znów weekend,ale ten czas leci...

Member Awatar IzabellaAnna
    O mnie
    Patusia urodziła się 09.01.2016
    Witajcie Mamusie,

Mam do Was pytanie. Zaczęłam 30 tc i od wczoraj jakby słabiej i rzadziej czuję ruchy Małej. Niby w tej chwili coś tam czuję jak kopie ale do tej pory to raczej szalała i w dzień i w nocy. Czy któraś z Was też tak miała?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez IzabellaAnna Zobacz posta
    Witajcie Mamusie,

Mam do Was pytanie. Zaczęłam 30 tc i od wczoraj jakby słabiej i rzadziej czuję ruchy Małej. Niby w tej chwili coś tam czuję jak kopie ale do tej pory to raczej szalała i w dzień i w nocy. Czy któraś z Was też tak miała?
    Nie denerwuj sie, to jest normalne... Dzidzia ma juz mniej miejsca w brzuszku i stad takie uczucie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów