Strona 1376 z 10050
Pokaż wyniki od 13,751 do 13,760 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Laski, was trzeba chyba zablokować na tym forum... dopiero co nadrobilam, a robilam teraz ciacho (sprawdzony przepis, kefirowe, pyszne!!!!) i w miedzyczasie, miedzy skladnikami hehe doczytywałam was i co przyszłam to wiecej stron do nadrobienia! masakra gaduły jedne

Ja dzisiaj jak wstałam tak super nic mnie nie boli etc ale jakos mi sie nic nie chciało pojechaliśmy do dziadków na kawuche, do sklepu i do domu, i wraz z powrotem jakoś odechciało mi sie juz wszystkiego.. jakoś tak nagle mnie coś zmogło, że sie wyłożylam na fotelu i nie robiłam nic mój wyczyn jedyny to było ugotowanie pierogów i podsmażenie z cebulką i zrobienie mojemu lubemu jedzonka do pracki. dopiero jak pojechał to zachciało mi się coś robić :P to sie wzielam za to ciacho, ogarnelam kuchnie i pokoj tak to wszystko cacy. jutro przychodza do mnie kolezanki z pracy to do poludnia porobie na picuś glancuś

Co do urodzin to ja też uznaje pamięć. Oczywiście nie pogardze prezentem hehe ale najbardziej lubie jak ktoś przyjdzie i osobiście złoży życzenia kawke wypije czy coś. Także współczuje chamskiej teściowej bo wydaje się, jakby robiła na złość.. Sama tego nie widzi, że jak to wygląda, że przez męża coś Ci daje, a spróbuj jej nie podziekować!!! to pewnie bedzie obraza jak nic, co? heh..
    Ja na szczęscie mam baardzo fajną teściową ( chociaż potrafi czasami wnerwić jak nikt hehe ) ale teraz jak juz jestesmy na swoim to prawie codziennie do siebie dzwonimy haha.. bo tak jak byliśmy u teściow to jak Mój jechał do pracy to ja schodziłam na dól i do wieczora gawędziłam z teściową. To teraz jak moj jedzie to aż dziwnie, niie mam z kim poklachać a mam praktycznie każdy wieczór samotny, bo mój pracuje stale na 18, więc od 17 już go nie ma
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A co do bejbika to ja wam powiem, że jakoś stresuje sie tym, nie jak go ubiore czy coś tylko, że nie ogarne z tym karmieniem wlasnie, smarowaniiem kremowaniem kurcze oogólnie.. ale mam jakąś wewnętrzną nadzieje, że wraz z pojawieniem się małego, samo to przyjdzie :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Laski, was trzeba chyba zablokować na tym forum... dopiero co nadrobilam, a robilam teraz ciacho (sprawdzony przepis, kefirowe, pyszne!!!!) i w miedzyczasie, miedzy skladnikami hehe doczytywałam was i co przyszłam to wiecej stron do nadrobienia! masakra gaduły jedne

Ja dzisiaj jak wstałam tak super nic mnie nie boli etc ale jakos mi sie nic nie chciało pojechaliśmy do dziadków na kawuche, do sklepu i do domu, i wraz z powrotem jakoś odechciało mi sie juz wszystkiego.. jakoś tak nagle mnie coś zmogło, że sie wyłożylam na fotelu i nie robiłam nic mój wyczyn jedyny to było ugotowanie pierogów i podsmażenie z cebulką i zrobienie mojemu lubemu jedzonka do pracki. dopiero jak pojechał to zachciało mi się coś robić :P to sie wzielam za to ciacho, ogarnelam kuchnie i pokoj tak to wszystko cacy. jutro przychodza do mnie kolezanki z pracy to do poludnia porobie na picuś glancuś

Co do urodzin to ja też uznaje pamięć. Oczywiście nie pogardze prezentem hehe ale najbardziej lubie jak ktoś przyjdzie i osobiście złoży życzenia kawke wypije czy coś. Także współczuje chamskiej teściowej bo wydaje się, jakby robiła na złość.. Sama tego nie widzi, że jak to wygląda, że przez męża coś Ci daje, a spróbuj jej nie podziekować!!! to pewnie bedzie obraza jak nic, co? heh..
    Ja na szczęscie mam baardzo fajną teściową ( chociaż potrafi czasami wnerwić jak nikt hehe ) ale teraz jak juz jestesmy na swoim to prawie codziennie do siebie dzwonimy haha.. bo tak jak byliśmy u teściow to jak Mój jechał do pracy to ja schodziłam na dól i do wieczora gawędziłam z teściową. To teraz jak moj jedzie to aż dziwnie, niie mam z kim poklachać a mam praktycznie każdy wieczór samotny, bo mój pracuje stale na 18, więc od 17 już go nie ma
    o jej to nie ma zmian żadnych zawsze ma nocki ? współczuje

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    o jej to nie ma zmian żadnych zawsze ma nocki ? współczuje
    Jemu to pasuje taka zmiana, mi nawet też wole jak idzie na 18 niż jakby chodził na rano, bo dojeżdza do pracy niby 30km ale jakby wracał to w taką godzine są zawsze korki, wiec kolo 16 by był... cały dzień zmarnowany i zmęczony drogą. Jak się urodzi juniorek to zobaczymy czy bedzie potrzeba zmienić zmiane, a może się uda przenieść na kopalnie do której ma (uwaga) 5 min autem... może i nawet nie.. ale ciężko, chociaz mam nadzieje, ze sie uda w nowym roku :P

dziewczyny jakie byly nazwy tych aptek internetowych? Gemini i jakie?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A co do bejbika to ja wam powiem, że jakoś stresuje sie tym, nie jak go ubiore czy coś tylko, że nie ogarne z tym karmieniem wlasnie, smarowaniiem kremowaniem kurcze oogólnie.. ale mam jakąś wewnętrzną nadzieje, że wraz z pojawieniem się małego, samo to przyjdzie :P
    ja też mam nadzieję, że oświecenia dostanę i wszystko będę wiedziała hahaha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm

ja porównałam kilka i na gemini zamawiałam bo najlepsze ceny i już dziś paczka doszła także w szoku byłam, że tak szybko

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Spokojnie. Synuś pewnie sam Ci "powie" ze głodny
    A co do ukochanego to współczuję. Mój też przed ślubem i trochę po, chodził na 14 do pracy, ja na 8.30 wiec tak się mijalismy. Ja co drugi weekend w pracy i w sumie rzadko się widzieliśmy. Teraz póki co chodzi na rano a ja na zwolnieniu to przynajmniej się widzimy i tak jest najlepiej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jemu to pasuje taka zmiana, mi nawet też wole jak idzie na 18 niż jakby chodził na rano, bo dojeżdza do pracy niby 30km ale jakby wracał to w taką godzine są zawsze korki, wiec kolo 16 by był... cały dzień zmarnowany i zmęczony drogą. Jak się urodzi juniorek to zobaczymy czy bedzie potrzeba zmienić zmiane, a może się uda przenieść na kopalnie do której ma (uwaga) 5 min autem... może i nawet nie.. ale ciężko, chociaz mam nadzieje, ze sie uda w nowym roku :P

niby tak ale jakos dziwnie by mi było zawsze wieczorami samej .. a jak pracowałas to sie widywaliscie normalnie?

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A wiecie ze u nas mcdonaldzie sa frytki ze slodkich ziemniakow czyli batatow tak zwanych niby zdrowsze heheh
    Bataty <3 I' m lovin' it że tak po Macdonaldowsku powiem

Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo, juz się otrzasnelam i niebdenerwuje się. Mam to gdzieś. Po prostu nie będę o pewnych rzeczach wspominać albo puszcze mimo uszu

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja uwielbiam bataty pieke w formie frytek badz cwiartek z oliwa i ziolami prowansalskimi. Pycha
    Natalka jak lubisz na słodko ziemniaki to jutro wkleję Ci przepis na ziemniaki z miodem, gałka muszkatołowa, papryka sldka i chili oraz ze skórka cytryny. Boskie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów