Strona 1372 z 10063
Pokaż wyniki od 13,711 do 13,720 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Przysłowiową teściowa widzę... A mówisz do niej mamo czy per ty?
    No nie fajna sytuacja, jeszcze jakby osobiście chciała Ci je dać to inaczej by to wyglądało albo głupiego smsa napisać...
    zwracam się bezosobowo raczej, jak już kiedyś pisałam mamusię mam jedną, a teściowa nawet by na to nie zasługiwała, żeby tak się zwracać, bo na taki zwrot trzeba sobie zasłużyć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A wez ja olej!!!! Kase wez kup sobie cos fajnego...a na drugi rok zapomnij o jej urodzinach a juz napewno nie rob jej takiego pieknego torta!!!!! Bron boze
    A mi sie nie podoba jak tak doradza sie by w odwecie byc takim samym... Ja to bym zrobila jeszcze piekniejszy i wiekszy... O co odplacac tym samym? Nie ma co sie znizac do poziomu innych a moze w kobcu sama doceni to co y robisz i tez zacznie sie starac. Moze o jej swiecie nikt nie pamietal w mlodosci i nie potrafi sie ibaczej zachowywac..
    No ale ja juz tak mam, ze zawsze usprawiedliwiam druga osobe heh.. Chyba ze to maz, to troche ciezej mi, bo zyje ze mna to powinien wiedziec jak sie achowywac

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mi sie nie podoba jak tak doradza sie by w odwecie byc takim samym... Ja to bym zrobila jeszcze piekniejszy i wiekszy... O co odplacac tym samym? Nie ma co sie znizac do poziomu innych a moze w kobcu sama doceni to co y robisz i tez zacznie sie starac. Moze o jej swiecie nikt nie pamietal w mlodosci i nie potrafi sie ibaczej zachowywac..
    No ale ja juz tak mam, ze zawsze usprawiedliwiam druga osobe heh.. Chyba ze to maz, to troche ciezej mi, bo zyje ze mna to powinien wiedziec jak sie achowywac
    No nie wiem nie wiem....bo z drugiej strony nic na sile a jak jest tak wychowana to i tak sie nie zmieni na starosc bo podejrzewam ze wczesniej miala wiele sytuacji z ktorych mogla wyciagnac jakies wnioski i sie zmienic...ten typ tak ma....

O mnie
    No jakoś mnie strasznie denerwują takie sytuacje i tak po prostu olać się nie da, bo ja się staram żeby to jakoś było, a ona za każdym razem totalna olewka. Tylko jak jakaś koleżanka na wsi ma urodziny to od razu biegnie, a jakby nie było to jesteśmy rodziną, no ale cóż..... rozmawaiałm z moja mamcią to ona po prostu tego zrozumieć nie umie, bo inaczej po prostu jest wychowana i Nas wychowała. Zawsze na każde urodziny dzieci i zięciów oraz synowych już wcześniej myśli nad prezentami i jedzie z tatkiem. U męża jak miał urodziny również byli, a ja tylko oczekiwałabym zwykłego telefonu. Chyba się do tego nigdy nie przyzwyczaję, przykre to.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    zwracam się bezosobowo raczej, jak już kiedyś pisałam mamusię mam jedną, a teściowa nawet by na to nie zasługiwała, żeby tak się zwracać, bo na taki zwrot trzeba sobie zasłużyć
    A meza twojego urodzinach pamieta?sklada zyczenia jak to wyglada w stosunku do niego?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A meza twojego urodzinach pamieta?sklada zyczenia jak to wyglada w stosunku do niego?
    tak nawet była u niego tzn u Nas w mieszkaniu z całą rodziną

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    No jakoś mnie strasznie denerwują takie sytuacje i tak po prostu olać się nie da, bo ja się staram żeby to jakoś było, a ona za każdym razem totalna olewka. Tylko jak jakaś koleżanka na wsi ma urodziny to od razu biegnie, a jakby nie było to jesteśmy rodziną, no ale cóż..... rozmawaiałm z moja mamcią to ona po prostu tego zrozumieć nie umie, bo inaczej po prostu jest wychowana i Nas wychowała. Zawsze na każde urodziny dzieci i zięciów oraz synowych już wcześniej myśli nad prezentami i jedzie z tatkiem. U męża jak miał urodziny również byli, a ja tylko oczekiwałabym zwykłego telefonu. Chyba się do tego nigdy nie przyzwyczaję, przykre to.
    Widać którzy ludzie lepiej wychowani... no cóż czasem tak jest

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    tak nawet była u niego tzn u Nas w mieszkaniu z całą rodziną
    Aha to ona tylko w stosunku do Ciebie taka nie mila...no i czemu? Przeciez nic jej nie zrobilas, o jej urodzinach pamitalas a moze ona sie jeszcze nie przyzwyczaila ze ty rodzina?albo ze nie mowisz do niej mamo? Nie wiem no dziwna kobieta

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Moja tesciowa o moich tez nie pamieta, o syna tez nie, ale swoje chucznie swietuje. Poprostu tak jest i nie mysle o tym. Ale zawsze staram sie cos przygotowac dla niej czy tescia.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Wiem ze pisałaś ale ja sklerotyczka i nie pamiętalam co odpisałaś :-)
    Skoro do syna swojego przyjechała to naprawdę przykre z jej strony. A twój mąż jest typowym mamisynkiem czy raczej normalne podejście ma do swojej mamy? Może ona nadal nie może się pogodzić, że syn kocha inna kobietę bardziej i próbuje Ci to na każdym kroku udowodnić....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów