Strona 1368 z 10091
Pokaż wyniki od 13,671 do 13,680 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jejku, jutro juz sroda, a tyle co weekend byl... Wam tez tak dnie szybko mijaja???
    Dzis na kolacyjke grzanki-zapiekanki beda... Tak w ramach niezdrowego jedzenia a jutro kolejna czesc porzadkow. Moze do porodu zdaze dom zmienic nie do poznania hehehe, tak zeby test bialej rekawiczki przejsc

Co do meza i brzuSzka, to moj rozmawia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jejku, jutro juz sroda, a tyle co weekend byl... Wam tez tak dnie szybko mijaja???
    Dzis na kolacyjke grzanki-zapiekanki beda... Tak w ramach niezdrowego jedzenia a jutro kolejna czesc porzadkow. Moze do porodu zdaze dom zmienic nie do poznania hehehe, tak zeby test bialej rekawiczki przejsc

Co do meza i brzuSzka, to moj rozmawia
    Oj leci ten czas leci byl weekend zaraz bedzie nastepny...mi to bardzo szybko zasuwa , rano wstaje do pracy zanim wroce to 16 albo i 17 cos sie pokrece bach na kanape patrze 20 prysznic i lozko hehee i gdzie czas na sprzatanie?gotowanie?

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Madlen, współczuję problemów w komunikacji z mamą... ja też kiedyś strasznie walczyłam, bo mojej się włączają czasem takie głupie fiksacje z cyklu "nie, bo nie!" albo "właśnie tak, nie inaczej!" i nie wygrasz. A czasem bzdury odchodzą o coś tak prozaicznego jak o to, że białka z jajek da się ubić mikserem (dla niej to ZBRODNIA). Na szczęście nauczyłam się to obchodzić, po prostu olewam temat, daje jej 24h, i dopiero wtedy wracam. Zwykle pomaga. Może następnym razem wykręć się, że nie masz czasu rozmawiać, zadzwoń parę godzin później, i nie wracaj do tematu. Może to nie jest najbardziej dojrzałe z podejść, ale przynajmniej się nie denerwujesz, a to chyba najważniejsze w Twoim stanie

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Udało mi się na jutro zarejestrować do poradni diabetologicznej. No zmartwil mnie ten mój doktorek.
    Moja glukoza na czczo to 93 mg. Po godzinie 97 mg. Po dwóch - 102 mg.
    Młoda dziś fika jak szalona, chyba chce, żeby mama nie stresowala się wynikami tylko cieszyła jak córcia fika
    Padam na bluzkę, mimo że od poniedziałku mam dobre samopoczucie.
    Wczoraj byłam na zawodach międzyszkolnych mojej Chrzesnicy i moja mała duma, dwa razy stanęła na podium. 3 i 2 miejsce . Jej radość, bezcenna... natomiast rodzice innych dzieci? Coś okropnego. Zawody sie skończyły i w szatni dzieci susza włosy i jedną matką do swojej córki mówi "widzisz Zuzka mogłaś się postarać. Hanka (moja) zdobyła dwa medale A Ty, tylko dyplom. No i po co tak mówić dziecku!
    Powinni wytłumaczyć dzieciom, ze to są Zawody międzyszkolne, ze walczą dla szkoły jako ekipa, drużyna. A później dzieci plączą, bo rodzice rozczarowani..

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jeju mi też szybko leci.. jeszcze wieczorem sobie zawsze myślę, kurcze jak mało dziś zrobiłam, a niby cały dzień coś, tylko trochę wolniej plus odpoczynki nim się nie obejrzymy będziemy na porodówce heh
    Magda szkoda ze mama Cie nie rozumie. Może z czasem się nauczy ze juz masz swoje życie i swoje nawyki
    Moj tez mówi do brzuszka i bardzo często głaszcze. Nawet ją prowokuje i puka, wtedy często dostaje w zamian koniaka ostatnio podczas małej sprzeczki powiedział do naszej Kornelki "no weź coś powiedz mamie bo ona na mnie krzyczy" hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Daria mój to zawsze głaska i całuje, na dobranoc to tez zawsze ja dostaje buziaka i patrze czołga sie pod tą kołdrą żeby małej dać buziaka tez
    Pati fajnie byłoby tak wyglądać po urodzeniu jak te kobietki haha
    Madziu , współczuje że nie możesz mamie normalnie wytłumaczyć wszystkiego, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie niemówienie jej wszystkiego, bo jesli nie da sobie przetłumaczyc to po co się denerwować
    Nati strasznie szybko ten czas leci . zaraz bedzie styczeń

dopiero działa mi strona esotiq, zobaczę co mają fajnego

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Udało mi się na jutro zarejestrować do poradni diabetologicznej. No zmartwil mnie ten mój doktorek.
    Moja glukoza na czczo to 93 mg. Po godzinie 97 mg. Po dwóch - 102 mg.
    Młoda dziś fika jak szalona, chyba chce, żeby mama nie stresowala się wynikami tylko cieszyła jak córcia fika
    Padam na bluzkę, mimo że od poniedziałku mam dobre samopoczucie.
    Wczoraj byłam na zawodach międzyszkolnych mojej Chrzesnicy i moja mała duma, dwa razy stanęła na podium. 3 i 2 miejsce . Jej radość, bezcenna... natomiast rodzice innych dzieci? Coś okropnego. Zawody sie skończyły i w szatni dzieci susza włosy i jedną matką do swojej córki mówi "widzisz Zuzka mogłaś się postarać. Hanka (moja) zdobyła dwa medale A Ty, tylko dyplom. No i po co tak mówić dziecku!
    Powinni wytłumaczyć dzieciom, ze to są Zawody międzyszkolne, ze walczą dla szkoły jako ekipa, drużyna. A później dzieci plączą, bo rodzice rozczarowani..
    No niestety tac sa rodzice zamiast cieszyc sie zawodami to te dzieciaki doluja...moja siostra w 2 Klasie miala zawody z plywania i chciala wystapic a bala sie wskakiwac do basenu tylko najpierw wejsc po drabinkach i dopiero plynac wiec mama mowi no jak zanim ty wejdzisz to oninjuz wskocza i rusza ale sie uparla wiec poszla zajela ostarnie miejsce mysmy jej kibicowali a ona dumna ze doplynela hehe dyplom dostala i radosc byla jak nie wiem...trzeba miec zdrowe podejscie do takich spraw bo niestety zawody jak samo zycie nie tylko wygrana sie liczy ale drobne zwyciestwa...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Pati ja też sobie to dzisiaj pomyślałam, szczególnie o tym płaskim brzuchu

Powiem Wam dziewczyny, że przed chwilą się wkurzyłam. Zadzwoniłam do mamy żeby zapytać co słychać. Opowiadam jej o tym że kupiłam w sklepie taki zakwas na żurek (ale taki domowy - w butelce po marchewce, nie żaden napompowany konserwantami). A ona JAK ZWYKLE swoje teorie że tam octu dolewają itp. I pierdoły wymyśla, że takie zakwasy to robią w pralce frani. Już nie wytrzymałam bo w momencie ciśnienie mi się podniosło, zaczęła się niemiła dyskusja. Mam już dość tego ona wiecznie wie wszystko najlepiej, non stop musi wrzucić swoje trzy grosze i jeszcze w dodatku twierdzi że to dlatego że się o mnie martwi.

Chciałabym mieć normalne kontakty z nią, ale nie potrafię Zazdroszczę dziewczynom, które przyjaźnią się ze swoimi mamami. Moja zawsze musi się wymądrzyć przez co wbija mnie w ziemię :/ I nie przegadasz jej po prostu :/ I tak wymyśla, takie pierdoły z kosmosu

Na początku ciągle się krzywiła że chodzę do innego lekarza (ginekologa) niż ona, bo jej oczywiście jest najlepszy.

Masakra Spieprzyła mi popołudnie i jeszcze obrażona się rozłączyła
    Nie przejmuj się hehe mi moja mama sama kupuje a o ginekologu to nawet nie wiedziała że się wybierałam xD no ale kiedyś trzeba
    Odstresuj się i nie myśl o tym !:d

Daria_Amelia dużo osób jest co widzą błedy i niedoskonałości wszystkich tylko nie swoje....

weronika dokładnie czasem lepiej przemilczeć cokolwiek niż wchodzić w dyskusje i sie denerwowac

aleksandramagdalena ja zamawiałam ostatnio w aptece na allegro 2 opakowania z przesyłką za ok 80 zł. Moja mama też codzienne dzwoni chyba się już nauczyła hehe mąz sie smieje ze jak chodzi do pracy to rutyna żeby dzwoniła raz dziennie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No fajnie by było tak wyglądać bo jak narazie coraz częściej czuje się jak wieloryb ;-)
    Dziewczyny a powiedzcie mi jakie podejście do dziecka/brzuszka mają Wasi mężowie/partnerzy? Cały czas rozmawiają, przytulaja i głaskaja czy nie zawsze? Mój mąż widzę jest powsciagliwy...staram się go nakłaniac aby coś powiedział czy przyłożył rączkę jak kopie ale sam z siebie to robi to rzadko. Co prawda pyta się mnie czy młody kopie i wariuje. Może to też przez to, że co on chce przyłożyć rękę i poczuć kopy to młody jak na złość przestaje. Zawsze mówi że później poczuje. A ostatnio jak się śmiałam że ma mówić do niego bo potem nie będzie rozpoznawal Twojego głosu to on się nachyla do brzuszka i mówi: słuchaj młody jak przyjdzie taki facet co nic nie mówi to twój ojciec :-) hahaha padłam wtedy :-)
    Jednak trzeba przyznać, że mój mąż z natury jest milczący i mało wylewny w uczuciach więc raczej to jest u niego naturalne zachowanie. Co prawda to nasza pierwsza ciaza więc pewnie jakieś obawy tam ma, liczę że bardziej się rozczuli jak zobaczy na żywo nasza kruszynke :-)
    mój też nie należy do wylewnych...raczej nie mówi do brzuszka...dotyka, obserwuje ale nie mówi...

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No niestety tac sa rodzice zamiast cieszyc sie zawodami to te dzieciaki doluja...moja siostra w 2 Klasie miala zawody z plywania i chciala wystapic a bala sie wskakiwac do basenu tylko najpierw wejsc po drabinkach i dopiero plynac wiec mama mowi no jak zanim ty wejdzisz to oninjuz wskocza i rusza ale sie uparla wiec poszla zajela ostarnie miejsce mysmy jej kibicowali a ona dumna ze doplynela hehe dyplom dostala i radosc byla jak nie wiem...trzeba miec zdrowe podejscie do takich spraw bo niestety zawody jak samo zycie nie tylko wygrana sie liczy ale drobne zwyciestwa...
    Dokladnie! Niektórzy to by chcieli żeby ich dzieci rodziły się profesorami już. Ja pamietam ze moi rodzice byli ze mnie dumni czy coś wygrałam czy nie. Nie dość ze dziecku jest przykro to go jeszcze matka dobije..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów