Strona 1366 z 10058
Pokaż wyniki od 13,651 do 13,660 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Pati ja też sobie to dzisiaj pomyślałam, szczególnie o tym płaskim brzuchu

Powiem Wam dziewczyny, że przed chwilą się wkurzyłam. Zadzwoniłam do mamy żeby zapytać co słychać. Opowiadam jej o tym że kupiłam w sklepie taki zakwas na żurek (ale taki domowy - w butelce po marchewce, nie żaden napompowany konserwantami). A ona JAK ZWYKLE swoje teorie że tam octu dolewają itp. I pierdoły wymyśla, że takie zakwasy to robią w pralce frani. Już nie wytrzymałam bo w momencie ciśnienie mi się podniosło, zaczęła się niemiła dyskusja. Mam już dość tego ona wiecznie wie wszystko najlepiej, non stop musi wrzucić swoje trzy grosze i jeszcze w dodatku twierdzi że to dlatego że się o mnie martwi.

Chciałabym mieć normalne kontakty z nią, ale nie potrafię Zazdroszczę dziewczynom, które przyjaźnią się ze swoimi mamami. Moja zawsze musi się wymądrzyć przez co wbija mnie w ziemię :/ I nie przegadasz jej po prostu :/ I tak wymyśla, takie pierdoły z kosmosu

Na początku ciągle się krzywiła że chodzę do innego lekarza (ginekologa) niż ona, bo jej oczywiście jest najlepszy.

Masakra Spieprzyła mi popołudnie i jeszcze obrażona się rozłączyła
    Z rodziną to najgorzej się wychodzi niestety... Ja co prawda nie z mamą ale z ojcem i cała jego strona jestem sklocona i to oczywiście wg nich moja wina bo się obrażam a oni swoich win niewidza, świeci są także kochana nie stresuj się i nie martw. Wiem, że łatwo się tak pisze, ale nie możesz się denerwować :-*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Pati ja też sobie to dzisiaj pomyślałam, szczególnie o tym płaskim brzuchu

Powiem Wam dziewczyny, że przed chwilą się wkurzyłam. Zadzwoniłam do mamy żeby zapytać co słychać. Opowiadam jej o tym że kupiłam w sklepie taki zakwas na żurek (ale taki domowy - w butelce po marchewce, nie żaden napompowany konserwantami). A ona JAK ZWYKLE swoje teorie że tam octu dolewają itp. I pierdoły wymyśla, że takie zakwasy to robią w pralce frani. Już nie wytrzymałam bo w momencie ciśnienie mi się podniosło, zaczęła się niemiła dyskusja. Mam już dość tego ona wiecznie wie wszystko najlepiej, non stop musi wrzucić swoje trzy grosze i jeszcze w dodatku twierdzi że to dlatego że się o mnie martwi.

Chciałabym mieć normalne kontakty z nią, ale nie potrafię Zazdroszczę dziewczynom, które przyjaźnią się ze swoimi mamami. Moja zawsze musi się wymądrzyć przez co wbija mnie w ziemię :/ I nie przegadasz jej po prostu :/ I tak wymyśla, takie pierdoły z kosmosu

Na początku ciągle się krzywiła że chodzę do innego lekarza (ginekologa) niż ona, bo jej oczywiście jest najlepszy.

Masakra Spieprzyła mi popołudnie i jeszcze obrażona się rozłączyła
    To trzebabylo jej powiedziec zeby Ci ten zakwas sama zrobila....p...moja raczej sie nie wtraca bo zawsze mowi ze nie chce sie denerwowac hehehhe w sumie mam mlodsza siostre to na niej sie bardziej skupia a ona pyskata to tez sobie nie pozwoli czasem ale ogolnie mama spoko

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Czyli nie tylko mój jest taki "niezainteresowany" a już myślałam że tylko mój tak ma. Oby im się polepszylo po porodzie heheh

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja już robiłam ten zakwas, ale on musi stać a mi się dzisiaj chciało żurku. Rozumiem jakbym tam wrzuciła kostkę rosołową (ona takich np używa a ja nie), ale domowy zakwas?
    Ehhh niestety ale to jest jeden z miliona przykładów. Wiem że to brzmi jak pierdoła, ale przykro mi jest kiedy uświadamiam sobie, że nigdy się z nią nie dogadam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja już robiłam ten zakwas, ale on musi stać a mi się dzisiaj chciało żurku. Rozumiem jakbym tam wrzuciła kostkę rosołową (ona takich np używa a ja nie), ale domowy zakwas?
    Ehhh niestety ale to jest jeden z miliona przykładów. Wiem że to brzmi jak pierdoła, ale przykro mi jest kiedy uświadamiam sobie, że nigdy się z nią nie dogadam
    No to moglas powiedziec o tej kostce rosolowej i ze ona tez tak za zdrowo nie gotuje....a pozatm masz swoje zycie i gotujesz jak chvesz ja wiem ze czasem to ich gadanie jest z troski o nas ale czy nie woedza ze to wkurza? Moja mama ciagle pyta czy mi nie zimno i zebym pamietala ze jak juz bedzie naprawde zimno podkoszulek nakladala hehe przytakne i juz czasem przemilczenie jest 100000 razy lepsze jak wchodzenie w dyskusje...

O mnie
    Mój mąż też jak chce poczuć ruchy małej to ona akurat na chwilę przestaje. Ale z tym rozmawianiem z brzuchem nie jest źle. Wg mnie to powściągliwość wynika z tego, że to my mamy te maluchy w brzuchu i praktycznie ciągle o nich myślimy. O tym czy jest ok, czy ruchy są w porządku, jak nasze ciało się zachowuje w związku z ciążą. Na pewno zmieni się po urodzeniu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja jem sezamki chyba ju ich z 10 zjadlamod wczoraj mnie zaszlo caly kartonik kupilam i juz nie ma....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No to moglas powiedziec o tej kostce rosolowej i ze ona tez tak za zdrowo nie gotuje....a pozatm masz swoje zycie i gotujesz jak chvesz ja wiem ze czasem to ich gadanie jest z troski o nas ale czy nie woedza ze to wkurza? Moja mama ciagle pyta czy mi nie zimno i zebym pamietala ze jak juz bedzie naprawde zimno podkoszulek nakladala hehe przytakne i juz czasem przemilczenie jest 100000 razy lepsze jak wchodzenie w dyskusje...
    Wiem Verka wiem, ale po prostu puściły mi nerwy bo nigdy nie powie że coś zrobiłam ok, czy "super pomysł" tylko zawsze swoje mądrości. Mam to gdzieś już chyba się pogodziłam z jej osobowością i po prostu będę teraz milczeć a w rozmowach ograniczać się do bezpiecznych tematów.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja jem sezamki chyba ju ich z 10 zjadlamod wczoraj mnie zaszlo caly kartonik kupilam i juz nie ma....
    To smacznego Ja upiekłam wczoraj tort czekoladowy i wsunęłam kawałek na poprawę humoru

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ania ja również biorę Prenatal Duo ile płacić za opakowanie? ja w aptece prawie 70zł a teraz zamówiłam na gemini za 52zł także przebitka ogromna

Veronika może nie leżę, ale od wczoraj prowadzę oszczędny i spokojny tryb życia czyli oszczędzam się po prostu, wszystko powolutku, nie śpieszę się itd. gorzej jak mi to wejdzie w krew hahahaa

Iza no na szczęście nie zabronił deserków hehehe

Madlen nie ma jak to oparcie właśnie we własnej mamie, także szkoda, że nie do końca się dogadujecie, a mama nie umie po prostu doradzić tylko od razu wie wszystko lepiej. Moja codziennie dzwoni i powiem szczerze, że codziennie czekam na jej telefon, a teraz jak się dowiedziała że mam odpoczywać to już bigosik gotuje, żeby mi przywieźć bym miała na kilka dni cała mamuśka i Tobie i każdemu bym takiej oddanej i kochanej mamusi życzyła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów