Strona 1365 z 10063
Pokaż wyniki od 13,641 do 13,650 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    w rossmannie oczywiście:P
    A no widzialam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    po jednym
    oknie to kurat ! ja też muszę u siebie w pokoju umyć ogarnąć go porządnie jeszcze i powoli przywieźć łóżeczko i całą resztę i pasowało by jeszcze na zakupy jechać dla maluszka i dla mnie....
    Sciągnęłam pranie i oczywiście mokre;/ ehh mam nadzieje ze przeschnie w domu/....
    Postaw w lazience albo blisko kaloryfera

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ok, nadrobione

kurcze tak patrze na te staniki ciążowe czy do karmienia etc i wam powiem, ze w tych stanikach same takie laski z wybiegu z super figurami : DDD ze niby w tych stanikach tak bedziemy wygladac tez? hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ok, nadrobione

kurcze tak patrze na te staniki ciążowe czy do karmienia etc i wam powiem, ze w tych stanikach same takie laski z wybiegu z super figurami : DDD ze niby w tych stanikach tak bedziemy wygladac tez? hihi
    Dokladnie tak samo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ola dobrze ze deserkow nie zakazal
    No ja nie wiem czy nie zakazal ...

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ok, nadrobione

No fajnie by było tak wyglądać bo jak narazie coraz częściej czuje się jak wieloryb ;-)
    Dziewczyny a powiedzcie mi jakie podejście do dziecka/brzuszka mają Wasi mężowie/partnerzy? Cały czas rozmawiają, przytulaja i głaskaja czy nie zawsze? Mój mąż widzę jest powsciagliwy...staram się go nakłaniac aby coś powiedział czy przyłożył rączkę jak kopie ale sam z siebie to robi to rzadko. Co prawda pyta się mnie czy młody kopie i wariuje. Może to też przez to, że co on chce przyłożyć rękę i poczuć kopy to młody jak na złość przestaje. Zawsze mówi że później poczuje. A ostatnio jak się śmiałam że ma mówić do niego bo potem nie będzie rozpoznawal Twojego głosu to on się nachyla do brzuszka i mówi: słuchaj młody jak przyjdzie taki facet co nic nie mówi to twój ojciec :-) hahaha padłam wtedy :-)
    Jednak trzeba przyznać, że mój mąż z natury jest milczący i mało wylewny w uczuciach więc raczej to jest u niego naturalne zachowanie. Co prawda to nasza pierwsza ciaza więc pewnie jakieś obawy tam ma, liczę że bardziej się rozczuli jak zobaczy na żywo nasza kruszynke :-)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Postaw w lazience albo blisko kaloryfera
    dokładnie tak zrobiłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No fajnie by było tak wyglądać bo jak narazie coraz częściej czuje się jak wieloryb ;-)
    Dziewczyny a powiedzcie mi jakie podejście do dziecka/brzuszka mają Wasi mężowie/partnerzy? Cały czas rozmawiają, przytulaja i głaskaja czy nie zawsze? Mój mąż widzę jest powsciagliwy...staram się go nakłaniac aby coś powiedział czy przyłożył rączkę jak kopie ale sam z siebie to robi to rzadko. Co prawda pyta się mnie czy młody kopie i wariuje. Może to też przez to, że co on chce przyłożyć rękę i poczuć kopy to młody jak na złość przestaje. Zawsze mówi że później poczuje. A ostatnio jak się śmiałam że ma mówić do niego bo potem nie będzie rozpoznawal Twojego głosu to on się nachyla do brzuszka i mówi: słuchaj młody jak przyjdzie taki facet co nic nie mówi to twój ojciec :-) hahaha padłam wtedy :-)
    Jednak trzeba przyznać, że mój mąż z natury jest milczący i mało wylewny w uczuciach więc raczej to jest u niego naturalne zachowanie. Co prawda to nasza pierwsza ciaza więc pewnie jakieś obawy tam ma, liczę że bardziej się rozczuli jak zobaczy na żywo nasza kruszynke :-)
    Mój też tak... czasem przyłoży rękę lub popatrzy jak kopie ale nigdy jeszcze nie mówił do małej...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Napewno sie zmieni po urodzeniu malego...moj tez malo do brzuszka rozmawia najczesciej wieczorem ja lezymy patrzy jak huligan skacze i sie smieje ze nie usiedzi na miejscu jak mama hehe

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Pati ja też sobie to dzisiaj pomyślałam, szczególnie o tym płaskim brzuchu

Powiem Wam dziewczyny, że przed chwilą się wkurzyłam. Zadzwoniłam do mamy żeby zapytać co słychać. Opowiadam jej o tym że kupiłam w sklepie taki zakwas na żurek (ale taki domowy - w butelce po marchewce, nie żaden napompowany konserwantami). A ona JAK ZWYKLE swoje teorie że tam octu dolewają itp. I pierdoły wymyśla, że takie zakwasy to robią w pralce frani. Już nie wytrzymałam bo w momencie ciśnienie mi się podniosło, zaczęła się niemiła dyskusja. Mam już dość tego ona wiecznie wie wszystko najlepiej, non stop musi wrzucić swoje trzy grosze i jeszcze w dodatku twierdzi że to dlatego że się o mnie martwi.

Chciałabym mieć normalne kontakty z nią, ale nie potrafię Zazdroszczę dziewczynom, które przyjaźnią się ze swoimi mamami. Moja zawsze musi się wymądrzyć przez co wbija mnie w ziemię :/ I nie przegadasz jej po prostu :/ I tak wymyśla, takie pierdoły z kosmosu

Na początku ciągle się krzywiła że chodzę do innego lekarza (ginekologa) niż ona, bo jej oczywiście jest najlepszy.

Masakra Spieprzyła mi popołudnie i jeszcze obrażona się rozłączyła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów