Strona 1362 z 10041
Pokaż wyniki od 13,611 do 13,620 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ja również zawsze korzystam z tych promocji smsowych Ostatnio właśnie wypadała jakoś w wakacje i jutro się wybieram, może coś wybiorę szlafroczek też mi się udało w promocji kupić
    No w wakacje wlasnie kupowalam zamiast 400 zl placilo sie 120 istne szalenstwo. 70% taniej bylo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a to musze jakos w sklepie zapisac sie na ta promocje zeby mi przysyłali smsy ? bo w smyku tak zrobiłam i mi kody rabatowe czasem przysyłają
    w esotiq jest sms club , z tego co pamiętam to przez internet można się zapisać nie trzeba żadnej karty zakładać : jak dzisiaj się zapiszesz to może dostaniesz ten kod na zniżkę o której mówi Natalia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    w esotiq jest sms club , z tego co pamiętam to przez internet można się zapisać nie trzeba żadnej karty zakładać : jak dzisiaj się zapiszesz to może dostaniesz ten kod na zniżkę o której mówi Natalia
    nie chce mi sie ich strona załadować ;/ może później zobaczę, zresztą nawet nie wiem czy mam gdzieś ten sklep blisko

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    O matko ale mam lenia czy Wam też sie tak dziś nie chce... ehhh zaszyłabym się w jakiejś dziurze i nie wychodziła;/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Ja umylam okna, firanki sie susza, mufinki wyszly pyszne. Roza tanczy w brzuchu. A ja biore sie za dalsza robote bo dzis tak cudnie jest!!! O wlasnie. Lampy musze umyc

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja umylam okna, firanki sie susza, mufinki wyszly pyszne. Roza tanczy w brzuchu. A ja biore sie za dalsza robote bo dzis tak cudnie jest!!! O wlasnie. Lampy musze umyc
    Natalka Ty tak za bardzo nie szalej, bo widzisz jak ja biegałam to teraz mus leżeć

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Natalka Ty tak za bardzo nie szalej, bo widzisz jak ja biegałam to teraz mus leżeć
    A widzisz reguly nie ma.. Pierwsza ciaze to dwa miesiace ze skrocona szyjka,.skurczami i dwu cm rozwarciem chodzilam i urodzilam w terminie.
    Nie forsuje sie co chwile robie przerwe na odpoczynek. Twojego sprzatania nie przebije

A jak sie w ogole czujesz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    y
    To nazywasz dniem "ciężko mi i chyba trzeba odpocząć"? No ładnie! fajnie, że pogoda pozytywnie wpłynęła na Twój humor
    Co do witaminek są różne szkoły ginekologów, niektórzy twierdzą, że powinno się przyjmować od samego początku, inni, że tylko kwas foliowy na początku a reszta w formie "naturalnej", inni, że tylko w okresie jesienno-zimowym. Ja generalnie biorę od samego początku ciąży, ale przy mojej tuszy to po prostu się bałam, że sama dieta nie była najwidoczniej dość zdrowa, więc nie chciałam ryzykować. To, o czym na pewno teraz warto pomyśleć, to kwasy omega-3 (DHA), bo rzadko która z nas "zapycha" się rybami, a teraz maluszek na pewno tego dużo potrzebuje, bo ostatni trymestr (i potem 2-3 lata po urodzeniu) najintensywniej rozwija się mózg. Więc polecam chociażby tran (byle nie z rekina, a z dorszowatych, bo u rekina mało tego cuda).
    Ja już dzisiaj obiadek zrobiony, radocha na całego, bo remont pełną parą a pan pięknie te tapety kładzie (w sumie już go wcześniej sprawdziliśmy, ale jednak w salonie wybraliśmy bardzo wymagający wzór, a o ścianach wiem niestety z własnego doświadczenia, że "płyną", bo poprzednie tapety kładłam m.in. sama). Do tego w związku z tym, że tata zaczyna niedlugo nową robotę, mój małż pracuje coraz dłużej (mają braki w zespole, a ciężko kogoś z doświadczeniem znaleźć. No a robota nie czeka, niestety), mama z tą nogą a mi tez coraz więcej rzeczy sprawia trudność to.. uwaga... leniwe buły zamówiły serwis sprzątający na 13.11 pewnie się masakrycznie dziwnie będę czuła, widząc jak mi ktoś obcy po domu łazi i sprząta, ale nie wyobrażam sobie myć 18 okien i ogarniać poremontowego syfu... także tego

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A widzisz reguly nie ma.. Pierwsza ciaze to dwa miesiace ze skrocona szyjka,.skurczami i dwu cm rozwarciem chodzilam i urodzilam w terminie.
    Nie forsuje sie co chwile robie przerwe na odpoczynek. Twojego sprzatania nie przebije

A jak sie w ogole czujesz?

porządki porobiłam to chociaż jestem spokojna a tak to ok, tylko dobija mnie to w miarę nic nie robienie, bo wiadomo że tak się nie da. Trzeba się oszczędzać skoro zalecił lekarz ale nie będę też znów plackiem jak naleśnik leżeć...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    y
    To nazywasz dniem "ciężko mi i chyba trzeba odpocząć"? No ładnie! fajnie, że pogoda pozytywnie wpłynęła na Twój humor
    Co do witaminek są różne szkoły ginekologów, niektórzy twierdzą, że powinno się przyjmować od samego początku, inni, że tylko kwas foliowy na początku a reszta w formie "naturalnej", inni, że tylko w okresie jesienno-zimowym. Ja generalnie biorę od samego początku ciąży, ale przy mojej tuszy to po prostu się bałam, że sama dieta nie była najwidoczniej dość zdrowa, więc nie chciałam ryzykować. To, o czym na pewno teraz warto pomyśleć, to kwasy omega-3 (DHA), bo rzadko która z nas "zapycha" się rybami, a teraz maluszek na pewno tego dużo potrzebuje, bo ostatni trymestr (i potem 2-3 lata po urodzeniu) najintensywniej rozwija się mózg. Więc polecam chociażby tran (byle nie z rekina, a z dorszowatych, bo u rekina mało tego cuda).
    Ja już dzisiaj obiadek zrobiony, radocha na całego, bo remont pełną parą a pan pięknie te tapety kładzie (w sumie już go wcześniej sprawdziliśmy, ale jednak w salonie wybraliśmy bardzo wymagający wzór, a o ścianach wiem niestety z własnego doświadczenia, że "płyną", bo poprzednie tapety kładłam m.in. sama). Do tego w związku z tym, że tata zaczyna niedlugo nową robotę, mój małż pracuje coraz dłużej (mają braki w zespole, a ciężko kogoś z doświadczeniem znaleźć. No a robota nie czeka, niestety), mama z tą nogą a mi tez coraz więcej rzeczy sprawia trudność to.. uwaga... leniwe buły zamówiły serwis sprzątający na 13.11 pewnie się masakrycznie dziwnie będę czuła, widząc jak mi ktoś obcy po domu łazi i sprząta, ale nie wyobrażam sobie myć 18 okien i ogarniać poremontowego syfu... także tego
    A widzisz, jakos tak sily przyplynely wiec korzystam, bo zadko kiedy czuje sie dobrze
    Super pomysl z ekipa sprzatajaca. Bedziesz Pania dyrygujaca hehehe

Do nowego domu tez wezme takie sluzby czyszczace... No ale to jeszcze chwile..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów