Strona 1359 z 10058
Pokaż wyniki od 13,581 do 13,590 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja zadnych witamin nie biore
    Lekarz Ci nie zalecił, czy z własnego przekonania?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    wiecie, że od 21 tygodnia ciąży w ramach NFZ przysługuje opieka położnej środowiskowej ? moja przychodzi od ładnych kilku tygodni, co tydzień- dwa, zawsze posłuchamy maluszka, pogadamy i jakby co można do niej dzwonić ..
    ja także złożyłam deklarację wyboru położnej kilka tygodni temu, ale jeszcze jakoś nie umówiłam się na spotkanie jak pracowałam, to nie miałam za bardzo kiedy, ale odkąd odpoczywam to rzeczywiście chyba się z nią umówię dzięki za przypomnienie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    powoli wychodzimy z remontów - szafa w sypialni zamontowana , jeszcze tylko poukładać i poprzenosić co nieco z góry na dól i będzie ok. Teraz tylko w sobotę wymieniamy podłogę i malujemy u córci, bo juz dawno miała obiecane i nie może się doczekać
    super! gratuluję zrobionej szafy pewnie się cieszysz, że kolejny krok do przodu

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    pewnie, umów się . Fajnie wiedzieć kto będzie do Maluszka przychodzić później

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cieszę się najbardziej, że nie trzeba latać rano po ciuchy na górę tylko wszystko pod ręką

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja jutro załatwię te położną. W sumie mogę się jej wypytać wcześniej co i jak bo później będzie już pewnie za późno
    Dziś śniło mi się że rodzę, ale to tyle trwało i w ogóle przeplatało się z oglądaniem jakiegoś programu i nurkowaniem.
    Po prostu masakra, skąd te sny się biorą haha
    W każdym razie nie miałam bolesnych skurczów - biorąc po uwagę teorię że sny tłumaczy się odwrotnie to życzę sobie powodzenia

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Lekarz Ci nie zalecił, czy z własnego przekonania?
    Tak jakos wyszlo.. Ja wymiotuje po sztucznych tabletkach. Ale czasami sie zastanawiam czy dobrze robie. Choc wyniki mam w sumie ok, to chyba nie ma sie czym martwic.. Sama nie wiem..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Angelika:)

Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Data
    7.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Ja kupilam na allegro caly komplet tj wypelnienie poduszki i kolderki, 2 zmiany poscieli (poszewka n poduszke, kolderke i przescieradlo), ochraniacz na szczebelki, baldachim tiulowy i stelaż do baldachimu, podaje link, moze sie cos spodoba http://allegro.pl/7el-posciel-do-loz...595757568.html
    Jestem bardzo zadowolona
    Wszystkie piękne te komplety,ciężko będzie się zdecydować Dzięki za link.Pozdrawiam!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć dziewczyny ! Nadrobiłam bo wczoraj odpoczywałam z męzem mntowalismy rolety i zeszło ze nie włanczałam kompa...
    nie wiem czy przypadkiem wieczorem nie złapał mnie mały skurcz az sie wystraszylismy i mielismy jechać do szpitala ale przeszło..
    A dziś robi się ładnie ide rozwiesić pranie bo nie doschło wczoraj i coś dalej robić..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cudnie za oknem. Ide upiec muffinki z bananami i czekolada i wypiore zaslonki plus umyje te nieszczesne okna taka wena na dzis

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów