Strona 1354 z 10046
Pokaż wyniki od 13,531 do 13,540 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    cudowne Veronika te zaproszenia
    Wybor taki ze trudno sie zdecydowac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wybor taki ze trudno sie zdecydowac
    ale wybrałaś trafnie takie zimowe już

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny siedziałam troszkę na necie dzisiaj rozglądałam się z ciuszkami, i tak chciałam się podzielić linkiem z mamusiami, które czekają na córeczki, bo tak mi się w oczy rzuciło jakie dziewczyna ma śliczne rzeczy na sprzedaż http://szafa.pl/profil/marzenaz222/wszystkie i ceny fajne może któraś skorzysta

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ale wybrałaś trafnie takie zimowe już
    Tak bo o to mi chodzilo bo impreza w grudniu i Amelka w styczniu sie urodzi takze zima

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cos Daria sie nie odzywa...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    tak, tak to ja dziękuję za informacje, ja widziałam w końcu je na żywo i bardzo mi się spodał riko brano, nano i mondo i teraz mam nie mały problem, ale jakoś najbardziej przemawia do mnie ten brano tylko i wyłącznie z powodu kolorystyki ot ten dokładnie
    Załącznik 91100
    Mi się ten kolor też podoba, ale bardziej biorę pod uwagę kolor Stone (szaro-biały) i granatowo biały
    Już chyba też nie będziemy kombinować i szukać. Dzisiaj oglądałam na YT krótki program o wózkach. Dowiedziałam się że w samej Polsce jest ok 400 producentów wózków wiec niestety ale chyba już zdążyłabym urodzić nim przejrzałabym wszystkie oferty

Ola to teraz odpoczywaj Moja koleżanka też miała podobnie jak działała właśnie na wysokich obrotach, ale później 2 tygodnie poleżała i wszystko było ok
    A czy ty w jakiś sposób odczuwałaś ta "skracającą się" szyjkę? Tzn. chodzi mi o jakieś dolegliwości bo wiadomo że raczej nie da się tego poczuć

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Pomierzysz sobie i zobaczysz jak to naprawde jest z cukrem twoim ,troszke pofolgujesz ze slodkim i bedzie dobrzepozostalo juz tylko 2 miesiace i nawet jakbys musiala drastyczna diete wprowadzic to dasz rade..
    Tylko chodzi o to, ze ja słodyczy praktycznie nie jem. Do wagi startowej w ciąży mam jeszcze 2,5 kg w zanadrzu. Pójdę w piątek do pora do to zobaczymy co mi powie.
    Ja mam swoją teorię, mianowicie oczekujemy Mai, a ze mój ukochany uwielbia słodycze i cały cZas walczy, że będzie synek i dorabia siusiaka to dziś się śmiałam, ze z jego organizmu cukier na mnie przeszedł stąd ta glukoza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Tylko chodzi o to, ze ja słodyczy praktycznie nie jem. Do wagi startowej w ciąży mam jeszcze 2,5 kg w zanadrzu. Pójdę w piątek do pora do to zobaczymy co mi powie.
    Ja mam swoją teorię, mianowicie oczekujemy Mai, a ze mój ukochany uwielbia słodycze i cały cZas walczy, że będzie synek i dorabia siusiaka to dziś się śmiałam, ze z jego organizmu cukier na mnie przeszedł stąd ta glukoza
    Wiadomo ze cukier sie podnosi nie tylko po slodkim ale po owocach, pieczywie bialym...ale o tym pomyslisz po pomiarach regularnych i zobaczysz po czym ci ten cukier sie podnosi

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mi się ten kolor też podoba, ale bardziej biorę pod uwagę kolor Stone (szaro-biały) i granatowo biały
    Już chyba też nie będziemy kombinować i szukać. Dzisiaj oglądałam na YT krótki program o wózkach. Dowiedziałam się że w samej Polsce jest ok 400 producentów wózków wiec niestety ale chyba już zdążyłabym urodzić nim przejrzałabym wszystkie oferty

Ola to teraz odpoczywaj Moja koleżanka też miała podobnie jak działała właśnie na wysokich obrotach, ale później 2 tygodnie poleżała i wszystko było ok
    A czy ty w jakiś sposób odczuwałaś ta "skracającą się" szyjkę? Tzn. chodzi mi o jakieś dolegliwości bo wiadomo że raczej nie da się tego poczuć
    Właśnie lekarz też dopytywał o jakieś bóle czy ból brzucha, twardnienie? a powiem szczerze, że właśnie nic. Nieraz mnie brzuch bolał, ale to że tak powiem sprawa wc, bo wypróżniłam się i przestawało, chyba że delikatnie pobolewał a ja po prostu tego nie zauważałam, sama nie wiem. Mówił, że może być właśnie z tego wysiłku, że byłam na wysokich obrotach bądź też niektóre kobiety mają po prostu tak samo z siebie i dlatego mam brać te leki i dużo odpoczywać. I wtedy wyjdzie z czego to się robi i co dalej. Oby to było z wysiłku, bo jak przystopuję to mam nadzieję, że się wszystko unormuje i się już skracać nie będzie.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Właśnie lekarz też dopytywał o jakieś bóle czy ból brzucha, twardnienie? a powiem szczerze, że właśnie nic. Nieraz mnie brzuch bolał, ale to że tak powiem sprawa wc, bo wypróżniłam się i przestawało, chyba że delikatnie pobolewał a ja po prostu tego nie zauważałam, sama nie wiem. Mówił, że może być właśnie z tego wysiłku, że byłam na wysokich obrotach bądź też niektóre kobiety mają po prostu tak samo z siebie i dlatego mam brać te leki i dużo odpoczywać. I wtedy wyjdzie z czego to się robi i co dalej. Oby to było z wysiłku, bo jak przystopuję to mam nadzieję, że się wszystko unormuje i się już skracać nie będzie.
    Odpoczniesz i bedzie dobrzejescze 2 miesiace i bejbiki beda z nami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów