Strona 1350 z 10065
Pokaż wyniki od 13,491 do 13,500 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusie ja dzis w pracy od rana sama bo mama sie urlopujeoj dzis z rana zimno bylo brrrr musialam nalozyc moja stara kurtke taka przejsciowke ale pasowala poki co ale juz swieci slonce i ma byc cieplo jednak ranki juz chlodniejsze...moja Amelka jak czasem sie wypnie to szok pokam zeby sie przesunela ale gdzie tam uparta po tatusiu...Natalia twoja bedzie najwieksza a moja pewnie najmniejszaale wazne zeby zdrowe byly

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tez mam w czwartek na 10.30 a Ty?
    Na 11

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    WItam ponownie Pomimo nieprzespanej nocy nie jest zle, myslalam,ze bedzie gorzej. Ja zawsze wstaje z mezem tak, zebysmy mogli zjesc razem sniadanie,ale niestety nie pomaga mi to w nocnym spaniu :/ Najgorsze,ze w poprzedniej ciazy bylo opdobnie i nie zmienilo sie to az do porodu. A potem noworodek weic wiadomo. I tak sumujac to od blisko 2,5 lat nie przesalam ani jedenej nocy w calosci Jakos to bedzie. Najgorsze sa te chwile, kiedy leze, leze i chcialabym spac jak reszta, ale nie da sie....

Dziewczyny, dzwonila do mnie wlasnie moja siostra. Jest w 6 tc i wlasnie byl u Niej ambulas poniewaz zaslabla... Okronie sie martwie poniewaz juz raz poronila i wszyscy boimy sie,zeby historia sie nie powtorzyla
    Napewno bedzie dobrze z siostra..trzymam kciuki

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mam jeszcze do Was pytanko odnośnie wyprawki: Jaką pościel kupujecie? Macie jakieś ciekawe linki?
    Czy kupujecie z poduszką i kołderką w komplecie czy te dwie rzeczy osobno?
    Ja przeszukałam allegro, ale już mi się w oczach kręci od tych wzorów....
    Ja kupilam na allegro caly komplet tj wypelnienie poduszki i kolderki, 2 zmiany poscieli (poszewka n poduszke, kolderke i przescieradlo), ochraniacz na szczebelki, baldachim tiulowy i stelaż do baldachimu, podaje link, moze sie cos spodoba http://allegro.pl/7el-posciel-do-loz...595757568.html
    Jestem bardzo zadowolona

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Badzcie dobrej mysli co do siostry !
    I jak zaproszenie moje? Podoba sie?

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Ależ mam dzisiaj lenia...masakra jakas...ogolnie, to musialabym porobic porzadki w szafach, ale caly czas mowie sobie, ze to mi sie przyda i tamto...i tak zamiast ubywac dokupuje nowe ciuchy i juz sie nie umiem w mojej szafie pomiescic, ale moze jutro w koncu sie za to wezme, w koncu w polowie z tych ciuchow juz przynajmniej przez 2 lata nie chodzilam...
    powiem Wam Dziewczyny, ze juz mialam 2 razy te skurcze przepowiadajace, ogolnie przestraszylam sie, bo brzuch zaczal bolec jak na miesiaczke i czulam lekkie skurcze, ale na szczescie minely i juz teraz wiem przynajmniej jak to jest...
    caly czas cwicze tez miesnie Kegla.
    Moja wizyta za tydz, w 29 tc Ninka miala 1222g jestem ciekawa, czy przebije juz 1600g?! Ciekawe jak u Ciebie Natalia z waga małej będzie , bo mamy tą samą datę porodu!
    U nas dzis piekna pogoda, slonecznie jakby wiosna szla pozniej ide do siostry na kawe i pyszne ciasto no i przejrzec zdjecia, ktore wczoraj mi porobila, bo jeszcze trzeba je obrobic. Mąż w pracy 2 zmianę ma
    do wieczora!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Ależ mam dzisiaj lenia...masakra jakas...ogolnie, to musialabym porobic porzadki w szafach, ale caly czas mowie sobie, ze to mi sie przyda i tamto...i tak zamiast ubywac dokupuje nowe ciuchy i juz sie nie umiem w mojej szafie pomiescic, ale moze jutro w koncu sie za to wezme, w koncu w polowie z tych ciuchow juz przynajmniej przez 2 lata nie chodzilam...
    powiem Wam Dziewczyny, ze juz mialam 2 razy te skurcze przepowiadajace, ogolnie przestraszylam sie, bo brzuch zaczal bolec jak na miesiaczke i czulam lekkie skurcze, ale na szczescie minely i juz teraz wiem przynajmniej jak to jest...
    Moja wizyta za tydz, w 29 tc Ninka miala 1222g jestem ciekawa, czy przebije juz 1600g?! Ciekawe jak u Ciebie Natalia z waga małej będzie , bo mamy tą samą datę porodu!
    U nas dzis piekna pogoda, slonecznie jakby wiosna szla pozniej ide do siostry na kawe i pyszne ciasto no i przejrzec zdjecia, ktore wczoraj mi porobila, bo jeszcze trzeba je obrobic. Mąż w pracy 2 zmianę ma
    do wieczora!
    Ciekawa jestem ile moja będzie ważyć ! muszę się właśnie umówić na Usg na koniec listopada dobrze że sobie przypomniałam ! idę dzwonić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    do wieczora!
    Ja to samo mialam z ciuchami az sie w koncu zebralam,przebralam i dwa worki byly do oddaniaa butow ile o ktorych nawet zapomnialam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ciekawa jestem ile moja będzie ważyć ! muszę się właśnie umówić na Usg na koniec listopada dobrze że sobie przypomniałam ! idę dzwonić
    No teraz ponoc szybko rosna bo w tluszczyk wszystko idzie hehe oj ja tez jestem ciekawa ile moja wazy chyba doszla do kilograma

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No teraz ponoc szybko rosna bo w tluszczyk wszystko idzie hehe oj ja tez jestem ciekawa ile moja wazy chyba doszla do kilograma
    Heh, Twoja to będzie forumowa Calineczka ciesz się, będzie łatwiej urodzić, a poza brzuszkiem na pewno bedzie fajnie rosła! co do ciuchów chyba naprawde jutro sie za to wezmę, poza tym niektóre z nich juz nie będą pasować mnie-jako mamie

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów