Strona 135 z 10065
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blackwidow14100 Zobacz posta
    ja sama paliłam, kiedy dowiedziałam się o ciązy tj 4 tydzień zaczęłam palic 1/2 papierosy dziennie. gdzie ogolnie paliłam mniej więcej 10 dziennie. nie mogłam od razu rzucic, nałóg okropny. ale teraz mogę się pochwalić już ok 2-3 tygodni nie pale przed ostatnim USG rzuciłam i teraz nawet mnie nie ciągnie wręcz przeciwnie odpycha mnie na sam zapach papierosa także JEZELI SIE CHCE TO MOZNA bez żadnych plastrow , po prostu silna wola

to i tak mało paliłaś, mi rzadko 1 paczka na dzień wystarczyła. paliłam jak smok. a potem nagle mi papierosy przestały smakować, jakoś źle się po nich czułam. rzuciłam z dnia na dzień. w ogóle mnie nie ciągnęło. dopiero po tygodniu zorientowałam się, że mi się jakoś dziwnie długo okres nie pojawia i poleciałam do gina. no i wszystko jasne. Dzidziuś nie lubi fajek a teraz jak idę ulica i ktoś pali to mam odruch wymiotny. a w domu wszyscy na balkonie palą albo z domu wychodzą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    1 dzień mnie nie było i tyle nadrabiania .... nie marnujecie czasu mamuśki

ja miałam wczoraj cięzki dzień, organizacja konferencji regionalnej u nas na oddziale z dyrekcją... mega stres, ale jakoś poszło, wieczorem padłam jak kawka

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czesc dziewczyny czy moge do was dolaczyc tez jestem styczniowa mama termin mam na 15 stycznia bylo by milo jak mnie przyjmiecie
    cześć!

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dziewczyny pracujecie? Ja tak i narazie musze pracowac w sumie nic nie stoi na przeszkodzie . Na zwolnie isc nie moge bo tutaj nie ma cos takkiego jak zwonienie
    pracuje - w pierwszej ciąży pracowałam 8,5 miesiąca , jeżdziłam autem do dnia porodu :P teraz o ile zdrowie pozwoli też zamierzam pracować do bólu, chyba że kozaków nie będę mogła założyć :P

Cytat Zamieszczone przez Martynkaa Zobacz posta
    Do stycznia wszystko możemy jeść bez obaw o kg a po styczniu zacznie się walka ze zbędnymi kilogramami
    o ja się troszeczkę ograniczam, w pierwszej przytyłam 19 kg teraz tyle nie chcę

Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Pijecie kawe w ciąży? Ja w pierwszej nie pilam, mydlinami mi podchodziła a teraz pije po sniadaniu rozpuszczalna z 1 lyzeczki z mlekiem
    pijecie, rano w pracy dzień od kawki zaczynam - rozpuszczalna z mlekiem

Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    cześć Dziewczyny jeśli pozwolicie to chętnie do Was dołączę. jestem w 11 tc i to mój pierwszy Dzidziuś. nie znam dokładnego terminu porodu, bo miałam nieregularne cykle a na jedynej wizycie u gina jaką do tej pory miałam w ciąży to nawet nie zapytałam ale na podstawie kalkulatorów w internecie Dzidziuś urodzi się między 31 grudnia a 9 stycznia. pozdrawiam wszystkie Ciężarówki
    hej miło mi

też mam 11 tc

Cytat Zamieszczone przez madziula Zobacz posta
    Hejka
    Piszę do Was ostatni raz. Dzisiaj byłam na usg i niestety mojemu Maleństwu zatrzymało się serduszko. Zarodek obumarł. Staram się trzymać w pionie bo jest jeszcze córka, która potrzebuje mamy. Jutro idę na IP na oczyszczenie. Boję się jak cholera
    Tak więc życzę Wam radosnych brzuszkowych chwil, lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków.

bardzo mi przykro !!!
    trzymaj się

a co do zachcianek.... jak to się mówi słodkie na córeczke,a kwaśne na chłopca?
    to u mnie wychodziłoby na bliźniaki - bo ja mam ochotę raz na słodkie raz na kwaśne

Member
    blackwidow14100

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    to i tak mało paliłaś, mi rzadko 1 paczka na dzień wystarczyła. paliłam jak smok. a potem nagle mi papierosy przestały smakować, jakoś źle się po nich czułam. rzuciłam z dnia na dzień. w ogóle mnie nie ciągnęło. dopiero po tygodniu zorientowałam się, że mi się jakoś dziwnie długo okres nie pojawia i poleciałam do gina. no i wszystko jasne. Dzidziuś nie lubi fajek a teraz jak idę ulica i ktoś pali to mam odruch wymiotny. a w domu wszyscy na balkonie palą albo z domu wychodzą
    i bardzo dobrze! gratuluje w takim razie sukcesu moja mama palila przez cala ciaze 2 fajki dziennie... naszczescie siostra zdrowa mimo wieku mojej mamy i mimo tych papierosow,ale sam fakt az szokuje..

O mnie

ja też paliłam jak smok, i jeszcze z dwa tyg po zrobieniu testu popalałam, tj odpalałam robiłam ze dwa trzy machy i do śmieci i potem jakoś z dnia na dzień rzuciłam,

nie ciągnie mnie

mąż pali nadal

Member
    blackwidow14100

O mnie
    to jesteś silna babka jak do 8 miesiąca pracowalas

Member
    blackwidow14100

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    ja też paliłam jak smok, i jeszcze z dwa tyg po zrobieniu testu popalałam, tj odpalałam robiłam ze dwa trzy machy i do śmieci i potem jakoś z dnia na dzień rzuciłam,

nie ciągnie mnie

mąż pali nadal
    mój partner także pali jeszcze przed ciaza zarzucal mi : przez Ciebie tyle pale nie możesz rzucic? jak ty rzucisz to i ja! latwiej mi będzie. a dziś? pytam się go, no i co? kto tu ma silna wole? hehe

Member
    blackwidow14100

O mnie
    Esmeralda co do zachcianek ja mam ciagle na słodkie... co jest mega zle dla mnie. przed ciaza ogarniczlaam słodycze waze 50 kg przy 162 cm czyli tak w miare,a teraz boje się ze jak będę jesc tyle słodkiego to albo cukrzyca ciazowa,albo +20 kg po ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    to jesteś silna babka jak do 8 miesiąca pracowalas

nie, to tak nie jest, czułam się jak doładowana, miałam nadstan energii, sprzatałam, prałam, gotowałam, ciasto raz dwa razy w tyg - dostawałam na łeb i musiałam pracować

wszystkim mówiłam, że chce znowu być w ciąży bo miałam powera za dwóch, ale teraz już tak nie jest, ale doszło dziecko jest więcej obowiązków no i każda ciąża inna

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    z tym paleniem to różnie bywa. znam dziewczyny, które całą ciążę paliły a dzieci zdrowe. no ale fakt widok palącej ciężarówki odrzuca. w bloku mojej mamy taka mieszka. brzuszek jak w 7-8 miesiącu i szluga za szlugą... no cóż...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ale chcialabym sie teraz wyciagnac w lozeczku i obejrzec jakis film,a musze w pracy siedziec do 17 ehhh :-(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów