Strona 1349 z 10049
Pokaż wyniki od 13,481 do 13,490 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Mam jeszcze do Was pytanko odnośnie wyprawki: Jaką pościel kupujecie? Macie jakieś ciekawe linki?
    Czy kupujecie z poduszką i kołderką w komplecie czy te dwie rzeczy osobno?
    Ja przeszukałam allegro, ale już mi się w oczach kręci od tych wzorów....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    WItam ponownie Pomimo nieprzespanej nocy nie jest zle, myslalam,ze bedzie gorzej. Ja zawsze wstaje z mezem tak, zebysmy mogli zjesc razem sniadanie,ale niestety nie pomaga mi to w nocnym spaniu :/ Najgorsze,ze w poprzedniej ciazy bylo opdobnie i nie zmienilo sie to az do porodu. A potem noworodek weic wiadomo. I tak sumujac to od blisko 2,5 lat nie przesalam ani jedenej nocy w calosci Jakos to bedzie. Najgorsze sa te chwile, kiedy leze, leze i chcialabym spac jak reszta, ale nie da sie....

Dziewczyny, dzwonila do mnie wlasnie moja siostra. Jest w 6 tc i wlasnie byl u Niej ambulas poniewaz zaslabla... Okronie sie martwie poniewaz juz raz poronila i wszyscy boimy sie,zeby historia sie nie powtorzyla

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja czasami sie boje tych ruchow. W tej ciazy mala nie ma czkawki, ale czasami szczegolnie przed spaniem w nocy jej ruchy przypominaja drgawki. Jakby trzepotala skrzydlami, ktorych nie ma i miala drgawki jak przy padaczce
    Natalia ja mam dokładnie to sama. Zaczęło się gdzieś dwa tygodnie temu. Tak strasznie się tym przestraszyłam, że pobiegłam zbadać co się dzieje. Niby wszystko ok,( na katg i usg) niektóre dzieci tak niby mają, ale ja sobie film wkręciłam że mała zawinęła się w pępowinę. Lekarz zlecił mi dodatkowe dokładniejsze USG żeby sprawdzić przepływy. Dla mnie to jest powiem szczerze przerażające uczucie, dokładnie takie jak opisujesz.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A moze to coś z magnezem? Masz za mało i Ci tak dretwieja palce? Tak jakoś mi się skojarzyło
    No muszę dpokłądnie to sprawdzić... a teraz tak jakby mi przeszło"odpukać w niemalowane" myślę że to nie było nic groźnego ale powiem jej o tym na nast wizycie.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja również nie odczuwam jeszcze czkawki naszej Niuni, zastanawiam się czy w ogóle będę to czuć. Cały czas się zastanawiam czy kupić poduszkę i kołdrę, bo na początku na pewno nie będę używać tych dwóch rzeczy. Ale pościel chyba muszę kupić, bo fajne są te ochraniacze na szczebelki w komplecie razem i również mam mętlik w głowie, bo tych wzorów jest milion. Widziałam kilka na żywo wzorów m. in. pościel haftowaną z kieczmerskiego http://www.kieczmerski.pl/kolekcje/p...kajka/zyrafka/ i jest piękna, ale jeszcze nie wybrałam

MamaL trzymam kciuki za siostrę!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Natalia z tego co pamiętam to nasze
    Tezcóreczki idą w łeb w łeb z wagą wiec proszę mnie nie straszyć
    Iza, mnie często uciska na wątrobę, tzn tak mi się wydaje. Tez jest to nieprzyjemne. W ogóle od 3 dni czuję jakoś umiarkowanie te ruchy i trochę mnie to martwi.. byle do czwartku bo wtedy wizyta.
    Tez mam w czwartek na 10.30 a Ty?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mam jeszcze do Was pytanko odnośnie
    wyprawki: Jaką pościel kupujecie? Macie jakieś ciekawe linki?
    Czy kupujecie z poduszką i kołderką w komplecie czy te dwie rzeczy osobno?
    Ja przeszukałam allegro, ale już mi się w oczach kręci od tych wzorów....
    Ja posciel zamawiam w zestawie z lozeczkiem taka szara w biale groszki i kupuje rozowo mietkowe dodatki pokaze jak juz wszystko bedzie u mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    WItam
    ponownie Pomimo nieprzespanej nocy nie jest zle, myslalam,ze bedzie gorzej. Ja zawsze wstaje z mezem tak, zebysmy mogli zjesc razem sniadanie,ale niestety nie pomaga mi to w nocnym spaniu :/ Najgorsze,ze w poprzedniej ciazy bylo opdobnie i nie zmienilo sie to az do porodu. A potem noworodek weic wiadomo. I tak sumujac to od blisko 2,5 lat nie przesalam ani jedenej nocy w calosci Jakos to bedzie. Najgorsze sa te chwile, kiedy leze, leze i chcialabym spac jak reszta, ale nie da sie....

Dziewczyny, dzwonila do mnie wlasnie moja siostra. Jest w 6 tc i wlasnie byl u Niej ambulas poniewaz zaslabla... Okronie sie martwie poniewaz juz raz poronila i wszyscy boimy sie,zeby historia sie nie powtorzyla
    Badzcie dobrej mysli co do siostry !

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja posciel zamawiam w zestawie z lozeczkiem taka szara w biale groszki i kupuje rozowo mietkowe dodatki pokaze jak juz wszystko bedzie u mnie
    ooo śliczne są te groszki jedną też mam na oku, tym bardziej, że już rożek kupiłam w grochy

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    WItam ponownie Pomimo nieprzespanej nocy nie jest zle, myslalam,ze bedzie gorzej. Ja zawsze wstaje z mezem tak, zebysmy mogli zjesc razem sniadanie,ale niestety nie pomaga mi to w nocnym spaniu :/ Najgorsze,ze w poprzedniej ciazy bylo opdobnie i nie zmienilo sie to az do porodu. A potem noworodek weic wiadomo. I tak sumujac to od blisko 2,5 lat nie przesalam ani jedenej nocy w calosci Jakos to bedzie. Najgorsze sa te chwile, kiedy leze, leze i chcialabym spac jak reszta, ale nie da sie....

Trzymam kciuki za siostrę!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów