Strona 1348 z 10063
Pokaż wyniki od 13,471 do 13,480 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Za tudzien we srode.... Bedzie niezaprzeczalnie najwiekszym dzieckiem na tym forum.. Strach myslec o porodzie..
    Dasz radę wprawiłaś się już ! byle zdrowa była

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Dziewczyny mam do Was pytanie...
    od kilku dni czuję w trzech palcach u prawej ręki takie jakby mrówki.... tak jakbym traciła czucie w tych palcach , później przeszło na dwa palce. a dziś sprawdzając okazało się że na jednym ...nie wiem co o tym myśleć wczoraj dwie osoby powiedziały mi że to może być od ułożenia małej że uciska na jakiś nerw...a wy co o tym myslicie??

Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    od kilku dni czuję w trzech palcach u prawej ręki takie jakby mrówki.... tak jakbym traciła czucie w tych palcach , później przeszło na dwa palce. a dziś sprawdzając okazało się że na jednym ...nie wiem co o tym myśleć wczoraj dwie osoby powiedziały mi że to może być od ułożenia małej że uciska na jakiś nerw...a wy co o tym myslicie??
    Nie chce Cie martwic ale u mnie to byl przedsmak rwy barkowej. No ale ja miałam w przeszłości uraz kręgosłupa. Najpierw bylo mrowienie później bol. Meczylam sie dwa tygodnie. Przeszlo gdy corka zeszla niżej. Byl to 37 tydzień. Ale zazwyczaj oznacza to ucisk na nerwy i jest calkiem niegroźne. Aczkolwiek wspomnij o tym lekarzowi na wizycie

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Nie chce Cie martwic ale u mnie to byl przedsmak rwy barkowej. No ale ja miałam w przeszłości uraz kręgosłupa. Najpierw bylo mrowienie później bol. Meczylam sie dwa tygodnie. Przeszlo gdy corka zeszla niżej. Byl to 37 tydzień. Ale zazwyczaj oznacza to ucisk na nerwy i jest calkiem niegroźne. Aczkolwiek wspomnij o tym lekarzowi na wizycie
    Mam nadzieję że to nic poważnego ale dla pewności popytam na najbliższej wizycie.... ;/

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Za tudzien we srode.... Bedzie niezaprzeczalnie najwiekszym dzieckiem na tym forum.. Strach myslec o porodzie..
    ja tez czuje ze mała bedzie miała ok 2 kg nie jestes sama

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    wgl Amelka ułożyła się tak jakoś od żebrami i czuje bardzo mocno i czasem aż nieprzyjemnie jej ruchy

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja czasami sie boje tych ruchow. W tej ciazy mala nie ma czkawki, ale czasami szczegolnie przed spaniem w nocy jej ruchy przypominaja drgawki. Jakby trzepotala skrzydlami, ktorych nie ma i miala drgawki jak przy padaczce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A moze to coś z magnezem? Masz za mało i Ci tak dretwieja palce? Tak jakoś mi się skojarzyło

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Natalia z tego co pamiętam to nasze córeczki idą w łeb w łeb z wagą wiec proszę mnie nie straszyć
    Iza, mnie często uciska na wątrobę, tzn tak mi się wydaje. Tez jest to nieprzyjemne. W ogóle od 3 dni czuję jakoś umiarkowanie te ruchy i trochę mnie to martwi.. byle do czwartku bo wtedy wizyta.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A jeszcze kilkadziesiąt (a może już kilkaset) stron temu wszystkie się cieszyłyśmy jak waga rosła i ruchy coraz częstsze były
    Moja 10 dni temu ważyła 1106 g (27 tc) więc nie była duża, ale lekarz twierdził że jest ok. Co do ruchów to ja też jeszcze czkawki nie doświadczyłam u dziecka, ale czasem powiem wam że jak czasem mnie kopnie to zaboli :/
    Ostatnio stwierdziłam, że to kopanie jest już niebezpiecznie blisko moich żeber :P
    Z drugiej strony jak chwilę ruchów nie czuję to zaczynam się martwić więc wolę ten ból i czasem dyskomfort znosić.
    Dziś miałam iść na szkołę rodzenia ale zajęcia przełożone, więc zjem jogurt naturalny z żurawiną, morelami i miodem i idę na spacer i przy okazji na zakupy
    Obiad dziś praktycznie gotowy (teściowa podarowała 2 rolady więc tylko ziemniaczki dogotować). Jak wrócę będę piekła torcik czekoladowy

Dzisiaj zrobiłam sobie małe spa w domu i powiem Wam że od razu poczułam się lepiej, kobieco bardziej pomimo mojego brzuchatego brzucha :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów