Strona 1347 z 10062
Pokaż wyniki od 13,461 do 13,470 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    Angelika:)

Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Data
    7.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Ja tak samo, nie moge sie zapiac, znaczy sie w kurte zapinam sie ale juz mi ciasno na brzuchu a jesli chodzi o plaszcz to moge z 5 cm przesunac guziki ale mysle ze wystarczy to na jakies 2 tygodnie... Dzisiaj jak maz wroci z pracy to jedziemy na poszukiwania...
    Temat kurtki też ostatnio przerabiałam,udałam się w tym celu do sklepu z odzieżą ciążową,a pani ze sklepu zamiast wcisnąć mi jakąś kurtę,poradziła zainwestować w ciepły sweter i chodzić rozpiętą...jest to jakiś pomysł.Poszukam jeszcze w necie,albo może w ciucholu coś w końcu upoluje.Na razie w swój płaszczyk jeszcze mieszczę się,a że mamy dosyć ciepłą jesień,więc też nie marznę

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie Mamusie
    ja tez mam niestety problemy ze snem.. i zgaga i siku i zadna pozycja nie jest dobra, ech oby tylko nie było gorzej.

Mysia nie mafrtw sie musi być wszystko dobrze!!! daj znac jak bedziesz po tych wizytach. myśl pozytywnie, trzymam kciuki za Was!

ja sie mieszcze jeszze w zimowa kurke ale juz jest coraz bardziej obcisła mam jeszze taka narciarska szersa wiec ewentualnie w niej bede chodzic.

My juz po wizyie, nasz mały wstydziocha nie chciał sie ogole pokazac cała twarz zasłonił sobie rączkami. poza tym wazy niecałe 1600 g i ma długie nogi wszystko jest w porzadku i cudownie było go znow zobaczyc

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Aaaa i witam nowe Mamusie
    na którejś z tych setek stron był spis wszystkich mam i wózków jakie zostały przez nie wybrane, ale nie mam pojęcia jak to znaleźć. w każdym razie ja mam zamówiony z baby design husky wersję zimową Ja wizytę mam dopiero 4.11 i nie mogę się doczekać jak zobaczymy Niunię ciekawe ile waży

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    ja tez mam niestety problemy ze snem.. i zgaga i siku i zadna pozycja nie jest dobra, ech oby tylko nie było gorzej.

Mysia nie mafrtw sie musi być wszystko dobrze!!! daj znac jak bedziesz po tych wizytach. myśl pozytywnie, trzymam kciuki za Was!

ja sie mieszcze jeszze w zimowa kurke ale juz jest coraz bardziej obcisła mam jeszze taka narciarska szersa wiec ewentualnie w niej bede chodzic.

My juz po wizyie, nasz mały wstydziocha nie chciał sie ogole pokazac cała twarz zasłonił sobie rączkami. poza tym wazy niecałe 1600 g i ma długie nogi wszystko jest w porzadku i cudownie było go znow zobaczyc
    ładna waga maluszka

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    IzabellaAnna ja wybrałam wózek Riko Brano. Gondola ma 80 cm więc nie jest jakaś mała. Wózek jest w miarę wysoki, ma podnóżek do wchodzenia dziecka do spacerówki i ma łatwy dostęp do kosza na dole. Oczywiście jeszcze milion innych funkcji. Kilka razy rozmawiałam z mamami, które miały ten wózek (albo wersję nano) i były bardzo zadowolone. Ja kupuję wersję 2 w 1 i fotelik z BESAFE, który można do tego wózka wpiąć za pomocą specjalnych adapterów (koszt ok. 50 zł).
    Miałam pewne wątpliwości co do wersji RikoBrano Ecco, ponieważ myślałam, ze spacerówka w środku jest wyściełana eko skórą, ale dzisiaj dowiedziałam się że jednak nie (to chyba ważna informacja dla aleksadnramagdalena, która chyba też zastanawiała się nad tym wózkiem jeśli dobrze pamiętam). Jedynie szelki bezpieczeństwa są z eko-skóy. I chyba właśnie wybiorę wersję ecco bo są ładniejsze kolory :P
    Myślałam jeszcze nad wózkiem Bebetto Torino, bo też całkiem fajny jest, ale chyba wygra Riko

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Witam nowe mamusie ! Fajnie że do nas dołanczacie a nie ukrywacie się ! a my tu chętnie przyjmujemy takie jak my prawda dziewczyny?;>

Co do kurtek damy radę ja właśnie dziś męże uświadomiłam że jeszcze tylko mało ponad dwa miesiące i będziemy mieć swoją nunię z nami już....:* ale ten czas leci....

a ja już drugie pranie załączyłam ogarnęłam trochę pokój i może w końcu doczekam się aż mąż mi rolety zamontuje bo juz tydzien sie do tego zbiera :P ale jak to koło domu i budowy wiecznie zajęcie;/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Moja to na pewno juz ponad 2 kg :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moja to na pewno juz ponad 2 kg :/
    a kiedy teraz msz wizyte?

Member Awatar IzabellaAnna
    O mnie
    Patusia urodziła się 09.01.2016
    Ja właśnie zaczęłam nadrabiać zaległości w czytaniu forum, póki co zaczęłam czytanie od 800 strony i myślę, że po tygodniu to będę już na bieżąco Co do wizyt mam teraz regularnie co dwa tygodnie, za każdym razem mam usg i dostaję kilkanaście zdjęć na pamiątkę od mojej dr Pati w sobotę ważyła 1400 g i jak mówiła dr będzie dłuuuga ale to pewnie po tatusiu

A jeśli chodzi o wózek to może któraś mamusia wie coś na temat wózka Baby Merc Faster lub Neo?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    a kiedy teraz msz wizyte?
    Za tudzien we srode.... Bedzie niezaprzeczalnie najwiekszym dzieckiem na tym forum.. Strach myslec o porodzie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów