Strona 1346 z 10058
Pokaż wyniki od 13,451 do 13,460 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    A i zeby wydatkow bylo malo to wczoraj wieczorem spalil mi sie laptop...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    A i zeby wydatkow bylo malo to wczoraj wieczorem spalil mi sie laptop...
    O matko współczuję... ja niby też się mieściłąm w zimówkę ale muszę to sprawdzić...;p wczoraj byłam w lesie z mężem też robilismy zdjecia...później rodzinka i czas zleciał.... a dziś....zaraz pranie bo piękna pogoda jest i sprzątanie obiadek został z wczoraj to spokój...;]

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Cześć dziewczynki Widzę, że nie ja jedna mam problemy ze spaniem...chyba musimy się przyzwyczaić i mieć nadzieję, że do końca ciąży nie będzie gorzej. Muszę zawieźć dzisiaj mocz do badania a przez to, że wstaję na siusiu w nocy średnio co 2 godziny zastanawiam czy to badanie ma wogóle sens, bo przecież to powinien być mocz z całej nocy heh nic nie poradzę...
    Powiem Wam dziewczynki, że mam bardzo duży problem, ponieważ jak byłam na usg w środę wykryto u mnie pępowinę dwunaczyniową i teraz z mężem bardzo martwimy się żeby Maluszek był zdrowy, bo taka pępowina występuje bardzo rzadko i może mieć poważne konsekwencje, może też nie mieć żadnego znaczenia dla zdrowia Maluszka ale trzeba to teraz wszystko dokładnie sprawdzić, od jutra do czwartku mam codziennie wizyty u różnych lekarzy, do tego echo serca i od tej pory ciąża będzie pod zwiększonym nadzorem...
    Nic sie nie martw...moja siostra miała to samo,tylko, ze Jej to wykryli w 20tc i dali czas do namyslu, ze moze usunac ciaze( w NL tak jest), bo tez wymyslali rozne powody, ze nerki, ze to, że tamto...na szczescie mała urodziła sie cała i zdrowa! jestem pewne, ze u Ciebie tez tak będzie, trzymam kciuki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    A tak w ogole to dzień dobry! za pol godz mam fizjoterapie- moj mały relaksik, szkoda, ze pomaga tylko na kilka godzin...mężuś jeszcze śpi, młoda buszuje w brzuszku dzis mi sie snilo, ze urodzila sie i Ją zważyli i najpierw miala 3700 a potem jednak powiedzieli, ze ponad 4200, chyba zbyt dużo o tym myślę, bojąc się, że właśnie będzie taka duza jak ja (4200) i nie dam rady Jej wycisnąć! za tydz wizyta, zobaczymy co powie połozna i jaka bedzie waga naszej Gwiazdeczki!
    Mamom, które mają dziś wizyty życzę powodzenia i czekam na wieści!
    miłego dnia, buziaki!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Witam dziewczyny
    Jesli chodzi o spanie to ja tez mam problemy i to duze, w nocy nie moge dlugo zasac a potem w dzien spalabym i spala ale znalazlam na to sposob. Otoz wstaje codziennie rano z mezem jak wychodzi do pracy i juz sie nie klade. Wtedy jestem ok 24 zmeczona i zasypiam nie wiem kiedy. Spróbujcie moze Wam tez to pomoze
    JEsli chodzi o ruchy to nasz Maluszek tez kopie jak szalony w szczegolnosci jak tatus pomozy glowe na brzuszek i do niego mowi
    Wczoraj przezylam szok. Jakis miesiac temu przymierzalam kurtke zimowa i byla ok, nawet miala duzo luzu a wczoraj ledwo co sie w nia zmiescialam. Do zimy napewno sie w nia nie zmieszcze!!! TO samo mam z plaszczem. Jestem zalamana! Nie widzi mi sie kupowanie kurtki czy plaszcza ciazowego za 300zl zeby pochodzic gora 2 miesiace, ale chyba nie bedzie wyjscia. MASAKRA!!!
    Odnośnie kurtki - coś o tym wiem
    W te które posiadam już właściwie się nie mieszczę tzn. nie mogę ich zapiąć. Jedynie płaszcz się zapina ale daję mu jeszcze jakieś 2 tygodnie :P
    Ja kupiłam kurtkę w tylu Anny Lewandowskiej haha (http://szafa.pl/c22045639-kurtka-zim...wandowska.html) Tylko mam oliwkowy kolor bo ten żółty to teraz ma co druga osoba.
    Oczywiście 200 zł nie moje, no ale muszę w czymś chodzić a zakładam że po ciąży raczej brzuszek od razu nie zniknie, więc się przyda

Mysia88 staraj się myśleć pozytywnie. Taka pępowina może ale nie musi wpływać na maluszka. Wiem że łatwo się mówi dlatego trzymam kciuki żeby wszystko było ok kochana.

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Odnośnie kurtki - coś o tym wiem
    W te które posiadam już właściwie się nie mieszczę tzn. nie mogę ich zapiąć. Jedynie płaszcz się zapina ale daję mu jeszcze jakieś 2 tygodnie :P
    Ja kupiłam kurtkę w tylu Anny Lewandowskiej haha (http://szafa.pl/c22045639-kurtka-zim...wandowska.html) Tylko mam oliwkowy kolor bo ten żółty to teraz ma co druga osoba.
    Oczywiście 200 zł nie moje, no ale muszę w czymś chodzić a zakładam że po ciąży raczej brzuszek od razu nie zniknie, więc się przyda

Mysia88 staraj się myśleć pozytywnie. Taka pępowina może ale nie musi wpływać na maluszka. Wiem że łatwo się mówi dlatego trzymam kciuki żeby wszystko było ok kochana.
    Ja tak samo, nie moge sie zapiac, znaczy sie w kurte zapinam sie ale juz mi ciasno na brzuchu a jesli chodzi o plaszcz to moge z 5 cm przesunac guziki ale mysle ze wystarczy to na jakies 2 tygodnie... Dzisiaj jak maz wroci z pracy to jedziemy na poszukiwania...

Junior Member
    Angelika:)

Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Data
    7.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Czesc Angelika te suwaczki trzeba jakos w stawieniach wkleic opowiedz cos wiecej o sobie
    Witam,nie jestem jeszcze wprawiona w użytkowaniu forum,ale mam nadzieję,że niedługo się to zmieni
    Fajnie jest poczytać wpisy dziewczyn,które są na podobnym etapie i doświadczają w tym samym czasie tych samych uroków ciąży co ja
    Jestem już na etapie wiecznej zgagi,nocnego wstawania do toalety i wiercenia się w nocy szukając odpowiedniej pozycji do snu.
    Pozdrawiam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar IzabellaAnna
    O mnie
    Patusia urodziła się 09.01.2016
    Witam,

Bardzo dziękuję za miłe powitanie
    Jestem z okolic Gorzowa Wielkopolskiego, do tej pory moja ciąża przebiegała bardzo dobrze poza małymi niedogodnościami. Na przełomie 5 i 6 miesiąca miałam kołatanie serca ale po wizycie u kardiologa i różnych badaniach okazało się, że moje serce tak znosi ciążę i nic złego się nie dzieje. Dostałam większą dawkę magnezu i po kilku dniach już przeszło. Od kilku dni jednak zaczęła dokuczać mi zgaga jak tylko położę się spać, no i właśnie bezsenność. Ale pocieszam si,ę że takie dolegliwości mam nie tylko ja i są do przeżycia Pytałam Was Mamusie o wyprawkę ponieważ mam problem z wózkiem. Może już kupiłyście albo macie wybrany jakiś konkretny i możecie polecić?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie! W Opolu z samego rana była straszna mgła! właściwie to nie mgła, a mleko rozlane po powierzchni ziemi Ja podobnie jak Wy miałam niespokojną noc, coś mnie kręgosłup bolał i nie mogłam znaleźć sobie miejsca w łóżku... Malutka szalała i w nocy i nad ranem i teraz też skacze Ja w kurtkę zimową się jeszcze mieszczę, najwyżej stwierdziłam, że będę chodzić w sportowej snowboardowej, bo one są troszkę "szersze". Płaszczyk jesienny niestety się już nie zapinał z uwagi na swój krój, ale kupiłam sobie ponczo i spełnia swoje zadanie super Brzuszek rośnie, a ja go i tak mogę schować, a peleryna posłuży również po ciąży

Mysia 88
    Na pewno wszystko będzie dobrze! Grunt to pozytywne nastawienie. Dziwne tylko, że tak późno się dowiedzieliście, bo ja z tego co pamiętam to miałam już takie informacje coś koło 14-16 tydzień - dokładnie nie pamiętam.

Życzę miłego dnia!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Mysia koniecznie daj znac po tych wszystkich wizytach co i jak!
    Edyta ja tez jestem ciekawa ile moja nala wazy a wizyte mam w czwartek rowno 30 tc

Dziewczyny ja kupilam dwa plaszcze uzywabe i sa jak nowe jedenza 35 a drugi niby za 45 ale nikt na poczcie nie chcial pieniadzy hihi. Nie oplaca sie kupowac nowego, wole po ciazy na wiosne i na chrzest kupic cos ladnego
    Witam nowa mame, moja imienniczke

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów